Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
kupon 6

Paszek-Zakopalova 1 @1.45
Foretz-Pous Tio 1 @1.6
Zib-Mello 1 @1.75
Brianti-Poutchek 1 @1.6
Pavel-Capdeville 1 @1.7

AKO:11.04
Stawka:2zł
Możliwa wygrana:22zł

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
No dobra nie czas na obijanie się/do dzieła.Zacząłem gre z 5 zł,a mam już 26 smile
kupon 2 Tamten wygrany to był nr 1 tongue

Schruff-Palletier 1 @1.35 mad
Sprem-Hofmanova 1 @1.4 zwrot
Brianti-Poutchek 1 @1.6 :mad

AKO:3.0
Stawka:4zl
Możliwa wygrana:12zl

kupon 3

Kloesel-Knapp 1 @1.6 ooo
Foretz-Pous Tio 1 @1.6 ooo
Korolev-Warburg 1 @1.25 ooo
F.Lopez-Bogdanovic 1 @1.35 ooo
Paszek-Zakopalova 1 @1.5 ooo

AKO:6.48
Stawka:3zł
Możliwa wygrana:19.40zl

kupon 4

Schuettler-Dorsch 1 @1.4 ooo
Guccione-Healey 1 @1.4 ooo
Canas-Evans 1 @1.10 ooo
Norman-Sela 1 @1.7 mad

AKO:3.6
Stawka:2zł
Możliwa wygrana:7.2

kupon 5

Falla-Young 2 @3.4 mad
Marach O.-Odesnik 2 @1.9 ooo
Vakulenko-Czink 2 @2.10 mad

AKO:13.5
Stawka:2zł
Możliwa wygrana:27zł


Obecny stan konta:15zł


Dobry ten jeden kupon smile 19.40 smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
kupon 6

Paszek-Zakopalova 1 @1.45 ooo
Foretz-Pous Tio 1 @1.6 ooo
Zib-Mello 1 @1.75 mad
Brianti-Poutchek 1 @1.6 mad
Pavel-Capdeville 1 @1.7 mad

AKO:11.04
Stawka:2zł
Możliwa wygrana:22zł

Stan konta:32.40 smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Jeszcze nie grają....

kupon7

Hernych-Mello 1 @1.45
Rezai-Bychkova 2 @1.8
Karlovic-G.Lopez 1 @1.55

AKO:4.0
Stawka:7.00
Możliwa wygrana:28zł

Stan konta:25.40zł

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
Jeszcze nie grają....

kupon7

Hernych-Mello 1 @1.45
Rezai-Bychkova 2 @1.8
Karlovic-G.Lopez 1 @1.55

AKO:4.0
Stawka:7.00
Możliwa wygrana:28zł

Stan konta:25.40zł

Ale lipa tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Tak na szybkości...

Petrova
Bychkova
Del potro


AKO:5.57
Stawka:10zł
Możliwa wygrana:50.57zł

Stan konta:15.40

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
Tak na szybkości...

Petrova ooo
Bychkova ooo
Del potro ooo


AKO:5.57
Stawka:10zł
Możliwa wygrana:50.57zł

Stan konta:15.40

Uff weszło smile a Nadia to do zawału doprowadziła pewnie nie jedną osobę wink

Stan konta:65.57 smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
No to z koksem na dziś dzień smile

Ost kupon to 8 tongue

kupon9

Kenia-Swaziland x2 @1.78
Modo-HV 71 1 (z dogrywką) @1.6
Budejovice-Pardubice 1(z dogrywką) @ 1.65

AKO:4,7
Stawka:5zł
Możliwa wygrana:23.50zł

kupon 10

Prokom-Turów (0-6) 2 @2.10
Perugia-Macerata 1 @1.7
Lindst/Nieminen-Skoch/Thomas 1 @1.6
Vaidisova-Azarenka 1 @1.4
Golovin/Safina-Clijsters/Maes 1 @1.4

AKO:11.1
Stawka:10zł
Możliwa wygrana:111zł

kupon 11

Chan/Chuang-Dani/Woehr 2 @2.95
Hingis-Radwańska 2 @5.0
Petrova-Bychkova 2 @4.10
Coeteze/Hrbaty-Kuerten/Nishikori 2 @3.20
Stepanek-Gaudio 2 @2.4
Roddick-Simon 2 @5.00

AKO:2322.24
Stawka:2zł
Mozliwa wygrana:4644zł tongue

Stan konta:48.97




Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
No to z koksem na dziś dzień smile

Ost kupon to 8 tongue

kupon9

Kenia-Swaziland x2 @1.78 mad
Modo-HV 71 1 (z dogrywką) @1.6
Budejovice-Pardubice 1(z dogrywką) @ 1.65 ooo

AKO:4,7
Stawka:5zł
Możliwa wygrana:23.50zł

kupon 10

Prokom-Turów (0-6) 2 @2.10 mad
Perugia-Macerata 1 @1.7
Lindst/Nieminen-Skoch/Thomas 1 @1.6 mad
Vaidisova-Azarenka 1 @1.4 ooo
Golovin/Safina-Clijsters/Maes 1 @1.4 ooo

AKO:11.1
Stawka:10zł
Możliwa wygrana:111zł

kupon 11

Chan/Chuang-Dani/Woehr 2 @2.95 mad
Hingis-Radwańska 2 @5.0 ooo
Petrova-Bychkova 2 @4.10 mad
Coeteze/Hrbaty-Kuerten/Nishikori 2 @3.20 mad
Stepanek-Gaudio 2 @2.4 mad
Roddick-Simon 2 @5.00 mad

AKO:2322.24
Stawka:2zł
Mozliwa wygrana:4644zł tongue

Stan konta:48.97

Niedziela do bani tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
kupon12

Berdych-Chela 2 @2.00
Aga-Garbin 2 @2.00
Kuza-Peer 1 @1.6

AKO:6.40
Stawka:4zł
Możliwa wygrana:23zł

Stan konta:45.97

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Kupon 13

Na szybkosci....

Serbia-Portugalia 1 @3.0
Niemcy-Dania X #3.15

za 5zł do wygrania 47.25

stan konta:40.97

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
z ta trzynastką było bardzo blisko...ale wink

kupon 14

Mantilla-Eschauer 1 @1.93
A.Bondarenko-Shvedova 1 @1.91

AKO:3.68
Stawka:10zł
Moż. wygrana:36,80

kupon 15

Petrova-Zheng 2 @3.93

AKO:3.93
Stawka:10zł
Moż. wygrana:39,30

stan konta:20,97

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
z ta trzynastką było bardzo blisko...ale wink

kupon 14

Mantilla-Eschauer 1 @1.93
A.Bondarenko-Shvedova 1 @1.91

AKO:3.68
Stawka:10zł
Moż. wygrana:36,80

kupon 15

Petrova-Zheng 2 @3.93

AKO:3.93
Stawka:10zł
Moż. wygrana:39,30

stan konta:20,97

Kupon 14 wlazł win 19.10 wink

stan konta:40zł

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Espanol-San Sebastian 2 @4.00

Stawka:10zł
Do win:40zł

stan konta:30zł smile a to kuponik nr 16 tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Jedziemy dalej tenis na ziemi sie zaczal wiec bedzie dobrze smile

Krajicek-Jidkova 1 @1.25
Bartoli-Perry 1 @1.35
Bartoli/Tu-Kudryawtseva/Muller 1 @1.4
Cermak/Friedl-Almagro/Grannoll. 1 @1.3
Zvonareva-Dechy 1 @1.3
Zheng-Fedak 1 @1.3
Simon-Gaba 1 @1.3

Juz nie prowadze kuponow jak zawsze z podliczaniem stanu konta poporstu bede pisal co ja gram na bierząco.
Zagrałem to za 15zł do wygrania mam 91zł z groszami

no i jeszcze puscilem takiego wariata za "dwójke"

Tu-Penetta 2 @1.85
Newcastle over @1.8
Preston-Southend x2 @2.07
Watford-Portsmouth X @3.05
A.Villa-Wigan 2 @3.40
Odense(-1,5)-Vejle 1 @1.95

Do wygrania 250zł tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
Jedziemy dalej tenis na ziemi sie zaczal wiec bedzie dobrze smile

Krajicek-Jidkova 1 @1.25 ooo
Bartoli-Perry 1 @1.35 ooo
Bartoli/Tu-Kudryawtseva/Muller 1 @1.4 mad
Cermak/Friedl-Almagro/Grannoll. 1 @1.3 mad
Zvonareva-Dechy 1 @1.3 ooo
Zheng-Fedak 1 @1.3 ooo
Simon-Gaba 1 @1.3 ooo

Juz nie prowadze kuponow jak zawsze z podliczaniem stanu konta poporstu bede pisal co ja gram na bierząco.
Zagrałem to za 15zł do wygrania mam 91zł z groszami

no i jeszcze puscilem takiego wariata za "dwójke"

Tu-Penetta 2 @1.85 mad
Newcastle over @1.8 mad
Preston-Southend x2 @2.07 ooo
Watford-Portsmouth X @3.05 mad
A.Villa-Wigan 2 @3.40 mad
Odense(-1,5)-Vejle 1 @1.95 mad

Do wygrania 250zł tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Kolejne emocje...

Tottenham-Sevilla 1 @2.10
Mitdjylland-FC Kopenhaga (awans Mitdyjland)@2.10
Detroid-Caglary 1 @1.75
Brema-Alkmaar (1 polowa) 1 @2.20
Karpat-Jokerit 1 @1.75

AKO:27.91


Manheim-Siprunet 1 @1.75
Bammer-Krajicek 1 @1.4
Benfica-Espanyol ; Espanyol strz. @1.5
Zheng-Srebotnik 1 @1.7
Li-Medina 2 @2.40


Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
Kolejne emocje...

Tottenham-Sevilla 1 @2.10 mad
Mitdjylland-FC Kopenhaga (awans Mitdyjland)@2.10 mad
Detroid-Caglary 1 @1.75
Brema-Alkmaar (1 polowa) 1 @2.20 ooo
Karpat-Jokerit 1 @1.75 ooo

AKO:27.91


Manheim-Siprunet 1 @1.75 mad
Bammer-Krajicek 1 @1.4 mad
Benfica-Espanyol ; Espanyol strz. @1.5 mad
Zheng-Srebotnik 1 @1.7 mad
Li-Medina 2 @2.40 ooo

Śmieszny dzionek laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Barcelona-Mallorca 1 @1.3
Chelsea awans @1.3
Bayern-Leverkusen 1 @1.5

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Originally Posted by 19_OuLu_88
Barcelona-Mallorca 1 @1.3 ooo
Chelsea awans @1.3 ooo
Bayern-Leverkusen 1 @1.5
ooo


iziii ooo

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, bukma, aker, alfa, Sensei, burbon, JelineK, betowiec), 1,111 gości, oraz 16 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,811
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1