|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247 |
Witam Założyłem nowy temat,ponieważ nie mogłem znaleść starego o tej tematyce a wiem że kiedyś taki istniał. Mój problem skierowany jest to użytkowników posiadających motorole E398 ,myśle że tacy się tutaj znajdą:) Nawiazując to problemu mam 2 pytanka, jaki jest skrót klawiszowy aby wyłączyć wszystkie dźwięki ,oraz gdzie moge zmienić dźwięk smsa bo coś nie moge tego znaleść  Z góry dzięki za odpowiedź Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Tyle co udało mi się znaleźć: Dźwięki: [ Linked Image] Wyłączenie dźwięków: [ Linked Image] 
|
|
|
Link skopiowany do schowka