|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Akurat nokie 6230i mam od lipca wiec jak cos pytaj smialo, (..) czytelny w ostrym sloncu, co niestety przeszkadalo mi w poprzednim moim telefonie noki 6610i. Wyswietlacz w mojej Nokii 6230i niestety w swietle slonecznym nie jest zbyt widoczny, czy to tylko u mnie?  Tez Ci sie zdarza, ze pada nieoczekiwanie (w sensie wylacza sie?) Poza tymi minusami swietny telefon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111 |
Akurat nokie 6230i mam od lipca wiec jak cos pytaj smialo, (..) czytelny w ostrym sloncu, co niestety przeszkadalo mi w poprzednim moim telefonie noki 6610i. Wyswietlacz w mojej Nokii 6230i niestety w swietle slonecznym nie jest zbyt widoczny, czy to tylko u mnie?  Tez Ci sie zdarza, ze pada nieoczekiwanie (w sensie wylacza sie?) Poza tymi minusami swietny telefon. też moge polecić nokie 6230i, absolutnie ma wszystko  co do wad... to nie znalazłem a mam telefon od września GumoL, u mnie wyświetlacz jak najbardziej widoczny, nie wyłącza się nieoczekiwanie no dobra, jest 1 rzecz do której moge sie przyczepić: wibracje są takie same wtedy jak ktoś dzwoni do Ciebie jak i wtedy jak ktoś ci wysyła smsa- niby szczególik ale na początku troche mi przeszkadzał bo poprzedniczka(6610) miała to zróżnicowane (chyba że ja tego ustawić nie umie  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Wyswietlacz nawet w piekny sloneczny dzien , pokazuje wiernie kolory, moze pobaw sie ustawieniami kontrastu w opcjach, choc ja mam fabryczne i nie ma problemow. Nie zdarzylo mi sie by jeszcze sie wylaczyl albo zawiesil, a mam go dosc sporo w okresie od lipca telefon nie byl wylaczony wiecej niz 10 razy, caly czas chodzi i co jakies 4-5 dni doladowuje, moze cos zaczyna u Ciebie GumoL padac, moze zostal zalany telefon albo wgrales jakis nowy soft i przez to jest to dosc dziwny objaw bo moja dziewczyna ma ten samo model i jej nie byl od czerwca ani razu wylaczony i dziala jak nalezy a dosc sporo go uzywa do pisania sms i dzwonienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
nie chcialem zakladac nowego tematu bo temat prawie podobny mam nokie 6103 po 3 sek rozmowy tel.automatycznie sie rozlancza podobno jest na to jakis kod po ktorego wpisaniu nic sie nie dzieje moze zna ktos go?? z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
A tak sobie z ciekawosci napisze: moze ktos ma 6280 i moze cos o niej powiedziec. Bo juz moj stary fon coraz bardziej mnie nudzi i wlasnie 6280 wpadla mi w oko ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
No jeszcze mysle nad E50 - mniejszy troszke i Symbian ale bateria slabsza. Tu mam pytanko: jak chodza Nokie z Symbianem? Nie przymulaja troche?? Bo zalezy mi na bezproblemowym uzytkowaniu i dosyc dobrej jakosci fona...
|
|
|
Link skopiowany do schowka