Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
hehe...równie dobrze mogliby wprowadzić hasło : od dziś kupujemy tylko w sklepach BSS społem a za zakupy w marketach za kratki albo przepadek mienia....a jescze słówko o cłach na autka mimo wszystko to inna sprawa gdyż bez urazy ale sporo ludzi faktycznie zaniżała cenę autka by płacić mniejszą akcyzę czyli takie małe oszustwo oczywiście wysokość podatku to było draństwo ale chodziło mi tylko o tych dwóch spraw jest raczej chybione.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Agassi: widać że nie masz nawet podstawowego pojęcia. Samo zaskarżenie to nie problem, bo już działa równolegle z tą ustawą RPO (dla ciebie pewnie to tak samo jak PO... mamooo). Problemu widac nie zrozumiales, pokazuje ze dla tego rzadu to nie problem robić buble prawne które po roku unia każe zmieniać, zmieniać i zmieniać... a to trwa i dużo kosztuje, i po co komu?

Agassi, żyj dalej w świecie gumisiów gdzie wszystko z dnia na dzień zaskarżasz i załatwiasz.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Powiedziałem wyraźnie papa:bez obrazy ale cóż, tobie sie wydaje że jesteś najmądrzejszy i wszechwiedzący.Polemika z tobą nie ma zadnego sensu choćby dlatego że co kilka postów zmieniasz zdanie no i oczywiście tylko ty rozumiesz ten problem. Rzuć sobie okiem na stronke nr 7 i sam zobacz co pisałeś i dalej zyj sobie w swoim paranoicznym i pełnym strachów na lachy i gargameli świecie ja na to jestem zbyt stary <marne 37 latek stuknęło>..pozdro dla niegumisiowatych i wysokich wygranych

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Re: Szykują się zmiany... [Re: papa_smerf]
papa_smerf
member


Zarejestrowany: 11/01/2006
Wiadomości: 161 jeszcze najwazniejsze podsumowanie z tych wszystkich wyrokow ETS:

"jeśli coś jest dopuszczalne dla lokalnych usługodawców, to musi być również dopuszczalne dla innych unijnych firm, zalegalizowanych w jakimkolwiek kraju członkowskim"

to by było na tyle. na to polski rząd nie da rady powiedzieć ani Be, ani Me, ani kuku ryku...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Czyli jak widać jeszcze do niedawna miałeś zupełnie odmienne zdanie.....jak dla mnie to cały czas cool. Gram sobie w necie już 6 lat i będę grał dalej.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
a co do PO to sie mylisz bo akurat oni są z wolnym rynkiem i konkurencją a dzisejsza SLD to tez już formacja która próbuje myśleć europejsko bo wie że inaczej zdechnie.

AGASSI nie chcem wchodzic w polityke ale rozwaliles mnie tym tekstem. Jak napisales swoje lata masz, ale poglady na poziomie licealisty. Mylisz deklaracje z pogladami, za wolnym rynkiem i konkurencja byly wszystkie rzadzace partie w Polsce w ostatnich latach a jak to wygladalo to ... SLD mysli europejsko ta partia mysli tylko gdzie jest kasiorka a ze teraz plynie z zachodu to ... sobie dopowiedz
Debilnego prawa o bukmacherce internetowej nie tworzy zaden PIS tylko mafia ze skarbowki. Najwieksz partia w polsce jest mafia urzednikow , ktora popiera takie ustawy jakie robia im dobrze. Czlowieku masz 37 lat i takiego glupoty pieprzysz jakbys sie wczoraj urodzil.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Rządy kontra Europa cd; oto kila świeżych newsów:

Gunter Verheugen komisarz UE ds przemysłu i przedsiębiorczości daje Niemieckiemu rządowi miesiąc na wytłumaczenie dlaczego z planowanego zakazu gry w internetowych kasynach i brania udziału zakładach sportowych poprzez Internet wyłączono wyścigi konne.

W Grecji aresztowano mężczyznę, który usiłował działać jako pośrednik finansowy pomiędzy zagranicznymi internetowymi firmami bukmacherskimi a greckimi graczami. Zgodnie z Greckim prawem monopol na zakłady w sieci ma w Grecji państwowy OPAP.

To tylko kilka newsow z zeszłego tygodnia. Wnioski proszę wyciągnąć sobie samemu.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
ups..następny wszechwiedzący...ludzie po prostu grajcie w ziemniakach i pozamiatane....nie bedziecie sie bać

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
oczywiście to nie było do zorro

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A co do tej Grecji .....Betoto to jest Grecki odłam Baw, sam tam grałem dopóki nie zrobili,że jest tylko dla Greków...a tu wynika z twego newsa że betoto jest w Grecji nielegalne.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
hehe mafia urzędników...dobry dowcip...powtarzam pytanie do wszechwiedzących: dlaczego nikt jeszcze za to nie beknął skoro ludzie przelewają od buka prosto na swoje konto sporo kasy i za kija sie nie wymigają jakby ich ten mafijny urzednik bankowy podkablował .....nawet w tv pokazywali dziennikarzy grających w necie i ci dalej pracują i dalej grają i jakoś nikt im nic nie zrobił...wiesz co wilczku wole swoje głupoty niż twoją bezmyślność, zaślepienie i wybitnie wąski krąg myślenia

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
wczytaj sie dobrze co napisalem :rzady sie zmieniaja a polityka fiskusa caly czas taka sama, kazdy wie po w tv pokazali ze ci co za wolnoscia gospodarcza to na PO glosuja ci co maja mohery na glowach to na pis. znajdz sobie w necie ile mamy urzedasów w polsce to jest panstwo w panstwie jakos musze uzasadnic swoje istnienie. finanse tego smiesznego pseudo niepodleglego tzw.panstwa sa na tragicznym poziomie i zaden grosz nie smierdzi. I pierdolenie ze to PIS takie durne prawo uchwala bo to mohery to mnie normalnie wkurwia swoja bezmyslnoscia, bo przez nascie lat ci sami ludzie wprowadzali do zycia tego typu ustawy, kiedy sie nam nawet o PISie nie snilo.
ps ładniej sformuuje nie mafia urzednikow tylko mafia aparatu skarbowego, ktora moze w tym kraju zniszczyc kazda osobe prowadzaca dzialalnosc gospodarcza, nie majaca pleców a nastepnie nikt nie poniesie z powodu swojej blednej decyzji zadnych konsekwencji poza nagana wpisana do akt osobowych

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
ucielo mi poczatek
wczytaj sie co napisalem: rzady sie zmieniaja a polityka fiskalna nad podziw stała w dojeniu czy tez strzyzeniu owieczek. Z TV kazdy wie ze ci co za wolnoscia gospodarcza i konkurencja glosuja na PO a ci co maja berety na glowach to na PIS.,a budzet robi caly czas ta sama osoba wice min Trenkner.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
aha i wybitnie waski krag myslenia chyba ty prezentujesz bo kojarzy ci sie wszystko ze sciganiem grania u bukow w necie a ja o tym nawet slowa nie napisalem spojrz troszke szerzej na problem fiskalizmu w polsce wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Logicznie myśląc,skoro wg władzy granie w necie jest nielegal to musi sie kojarzyć ze ściganiem tego...ale jakbyś czytał uważnie to pisze,że mnie to rybka i tak jak grałem będę grał dalej bo żaden ze mnie przestępca więc u mnie dalej cool i zero emocji..hehe a co do fiskalizmu to ja bez kłopotu mogę płacić podatek od każdego kuponu jaki zagram w necie jeśli tylko to uszczęśliwi decydentów podatkowych i spowoduje,że odstapią od pseudopomysłu głupiego monopolu loto...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
agassi: nie było debila było miło, zarejestrował sie taki przypał jak ty co ma w głowie tylko ziemniaki i każdego wokół krytykuje i już nie jest miło. Własnie osoby jak ty to największy problem tego forum, jest dobra dyskusja aż wpada taki 12 latek z ziemniaków i rozwala cały temat. JUŻ NIE JEST MIŁO, więc spadam stąd bo po co komu czytać takich agassiowatych i tracić wzrok.

zorro: dobre fakty, unia jak zwykle po naszej stronie jest i będzie coraz bardziej stanowczo cisnąć rządy.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Nikogo nie obraziłem,nie nazwałem debilem,od razu zastrzeglem bez urazy....hehe ale ty jesteś po prostu typowy pisuar czyli tylko liczy sie twoje zdanie i ono jest najmądrzejsze.Jakby nie patrzeć wszyscy gracze internetowi jadą na tym samym wózku ale to nie oznzcza że każdy musi sie z tobą zgadzac a już tym bardziej się ci przymilać innymi słowy sam jesteś debil.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
a jaki jest typowy pisuar bo malo ogladam telewizji wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
spoko wilczek....nie ma co zaśmiecać tego tematu głupotami....jak tv to 100% sportu obecnie tenis Miami....pozdro for all

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A tak dla śmiechu mały dowcip,który działa w banku państwowym PKO...mały przedruk z działu Moneybookers......Witam,
pisze do działu reklamacji w związku z zablokowaniem pieniędzy na
koncie o numerze: *****************. Pieniądze, które
zostały zablokowane są środkami wygranymi w zakładach
bukmacherskich. Pieniądze te zostały wypłacone na konto w
inteligo jako zwrot na karte. Załączam screen'a na którym widać, że środki zostały wypłacone z konta w xxxxxx.com. W zwiazku z powyższym moim zdaniem nie ma powodu by blokować owe środki. Prosiłbym bardzo o ich odblokowanie, w sytuacji w której obecnie jestem pieniądze te bardzo by się przydały.

Dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby........hehe i to działa.........więc jakby nie patrzeć,straszą straszą a jacy są w porządku,czyli cool i niech tak zostanie......pozdro i wysokich wygranych.

Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty), 2,827 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,836
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1