Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
KaPrYs #1084355 27/03/2007 03:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Hej
dostalem prawie 400 E po 3 tygodnia po niezlych akcjach!!
PLAYBANKS STOP!!

Bonus: Unibet
thxluk #1084388 27/03/2007 04:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
serio otrymales kase ??? na konto bankowe ? w jaki sposob to wywalczyles ?

thxluk #1085256 27/03/2007 13:09
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by thxluk
Hej
dostalem prawie 400 E po 3 tygodnia po niezlych akcjach!!
PLAYBANKS STOP!!


chlopie moze byc pomogl kolega z mecz.pl a nie sam sie chwilisz. W jaki sposob ci zwrocili kase i co im napisales.


HELP !

KaPrYs #1086256 28/03/2007 00:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Pawel, daj sobie spokoj z Playbanks, bo ani ty, ja, ani nikt z forum kasy nie odzyska. A takie brednie co pisze "thxluk" mozna sobie w buty wlozyc.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Witam wszechwiedzacego arkadiusa!
nie pisalem bo mnie nie bylo , no ale do rzeczy ...

Zlecilem wyplate cos okolo 400E na mb, po dwoch dniach napisali iz moga mi wyplacic tylko 100E (kwote depozytu) reszta na konto bankowe....
minely prawie 2 tygodnie i okazalo sie ze jest problem z moim bankiem(pko bp) i nie moga wyplacic mi kasy ta metada!Teraz najlepsze ...zapytali czy stysfakcjonuje mnie wyplata na mb:)
PO 2 dniach kasa doszal na mb
Ogolnie nie polecam ich nikomu walczylem 3 tygodnie praktycznie dzien w dzien na chacie!
pozdrawiam wszystkich:)

thxluk #1086870 28/03/2007 02:31
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by thxluk
Witam wszechwiedzacego arkadiusa!
nie pisalem bo mnie nie bylo , no ale do rzeczy ...
[----]Ogolnie nie polecam ich nikomu ...
pozdrawiam wszystkich:)

A dotarło do Ciebie, że te polecenia są bez znaczenia,
bo buk zbankrutował ?

Ludzie potracili kasę a Ty .... (mam nadzieję, że nieświadomie).

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
kolega chyba pomylił playbank z betklass, tak mi się wydaje.
ponieważ to w betklass mają taki sposób wypłat depozyt na MB, reszta na konto

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
wcale nie ciężko o pomyłkę bo to ta sama firma smile
jestem tylko ciekaw kiedy się zwiną z betklass , zmienią nazwę i dalej będą działać ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
dobra, niezly bajer, zwlaszcza z tym czatem... ktorego nie ma laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Hmmm ...
no tak, chodzilo mi o betklass
soryy za zamieszanie
pozdr

thxluk #1091604 29/03/2007 17:32
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
No tak mala pomylka, inny wątek, inna nazwa bukmachera...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Ale wygląd praktycznie identyczny smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Panowie, jesli chodzi o Betklass, to oprocz slabych kursow, nie mam do nich zadnych zastrzezen. Wyplacili mi spora sumke do banku i na maile zawsze ospisuja konkretnie.

donic #1092096 30/03/2007 00:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
w sumie fakt - przy obecnych zasadach funkcjonowania, betklass wielkiego sukcesu moze i nie odniesie, jednak upadłośc tez im raczej nie grozi. Zasady bonusa w miare skutecznie chronią ich przed bonushunterami. Na pomyłkach oddsmakerów tez raczej nie stracą - od granicy kilkudziesięciu euro wszystko biorą do akceptacji.
+ wysoka marża.... eee na tym nie sposób stracić

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
oj dobry bonus hunter i taki bonus pięknie wykorzysta ...
O tyle mają gorzej , że jak im się trafi wypłata - to już konkretna. Dla mnie to buk niewiarygodny .. nie znamy dnia ani godziny wink

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Wlasnie dostalem zwrot kasy na konto. Potracili sobie co prawda kolo 10%, ale po roku czekania to i tak mila niespodzianka!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
No u mnie niestety nic. Ktoś jeszcze dostał?
Carlos kilka pytanek:
- na co dostałeś- mb, konto?
- czy tym samym sposobem wpłacałeś?
- z jakiego adresu została wysłana kasa
-jak dużą sume ci wypłacili

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
nic...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by gryzonko
No u mnie niestety nic. Ktoś jeszcze dostał?
Carlos kilka pytanek:
- na co dostałeś- mb, konto?
- czy tym samym sposobem wpłacałeś?
- z jakiego adresu została wysłana kasa
-jak dużą sume ci wypłacili

23 stycznia dostalem mail od [email protected] i podalem im jeszcze raz co chcieli w punktach. Pomimo, ze rok temu to samo posłałem.
Na konto dostalem, wplacalem mb. Wyplacili mi ok 90% sumy. Kasa poszla z Malty od PB INTERNATIONAL LTD. w tytule PLAYBANKS REIMBURSEMENT.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Wo wszystkich co mieli konto w Playbanks. Taki mail dostalem:

Dear Madam/Sir,

The Authority is now able to process payments with respect to your player account balance with PB Interntational Ltd.

Therefore I am requesting you furnish the full details as set out below with respect to your nominated bank account.

1. Account Number
2. Account Name
3. Bank Name and Address
4. Swift Code
5. IBAN

Your early response would be appreciated to ensure no further delays are encountered. The Authority is unable to make payments by any other mode therefore if you fail to supply this information payment cannot be effected.

Best Regards
Frances

Ms Frances Blenheim
Complaints Officer
Lotteries & Gaming Authority
La Concorde
Abate Rigord Street
Ta' Xbiex XBX 1121
Malta
Tel: 00356 2131 6590
Fax: 00356 2131 6599
[email protected]
http://www.lga.org.mt

Rok wczesniej napisalem do [email protected] po tym jak upadl playbanks i podalem te dane w punktach:

"1) The website/operator against whom you are lodging the complaint;
2) Your username/alias on your login account;
3) The game which you were playing;
4) Date/s and Time/s of the incident/s;
5) A copy of the correspondence between the operator and yourself;
6) A short description of your claims;
7) Your contact details (Real Name, Email Address and a telephone number where to contact you)."

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker), 2,672 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1