Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

bo na razie banki nie mają obowiązku sprawdzać skąd przyszły albo gdzie zostały wpłacone dopiero ma to wejść i wtedy może nie być tak łatwo zdjąć blokadę ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
a po co mają sprawdzać skoro człek sam pisze że to kaska od buka czyli praktycznie w myśl obecnego prawa donosi sam na siebie......bank nic nie robi bo po prostu e-hazard jest w unii legalny i szkoda czasu na przegrane procesy.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Wiadomo,że chodzi tutaj tylko o ten zasrany podatek od gier i o nic więcej czyli jak to ujął ostatnio urzędas MF jakby ktoś np. wygrał 10 000 pln u buka i zgłosił to w picie rocznym jako dochód i zapłacił nalezny państwu podatek to wtedy jest okey a tak to jest to strata więc ja osobiście jestem za tym aby te cepy po prostu opodatkowały te kuponiki internetowe wzorem innych kilku innych krajów i po kłopocie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Agassi: czemu za przeproszeniem pieprzysz tak niemiłosiernie? przeciez nie wprowadzaj ludzi w blad!

niby jakie to "kilka innych krajów" opodatkowalo te "kuponiki" ? Kambodża ?! nie pisz bzdur!!!!!!!!!!!! to gorsze niz nie pisac wcale!

chbya że podatek 0% na buki w necie nazywasz "opodatkowniame na wzór innych krajów"
- Włochy 0%
- Anglia 0%
- Irlandia 0%
- Austria 0%
- Gibraltar 0%
- madrycki region gospodarczy (jak u nas województwa): 0%
itp !!!!!!!!!!!!

to działa na innych zasadach, o których juz widać że nie masz zadnego pojęcia. Wykupywanie licencji w danych krajach itp itd

Polskie banki nie będą kontrolować tych przelewów, a juz na pewno nie z W PEŁNI LEGALNEGO moneybookers, bo juz zapowiedział to prezes Banków Polskich, to za drogie i zbyt praco i czasochłone w naszej rzeczywistości.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jak pisałem wcześnie papa polemika z tobą nie ma sensu bo ty jesteś sam w sobie dogmatem a dogmatów sie nie kwestionuje...a tak na marginesie niedowidzący nie pisałem nic o moneybookers tylko o tym,że spora część graczy przelewa wygrane bezpośrednio od buka na swoje konto bankowe czyli sami się dosłownie kablują i żaden bank głupku nie musi nic kontrolować bo ma na wyciągu że ta kasa jest np. od Betway czyli nielegal a o takim czymś bank ma obowiązek z urzedu zawiadomić odpowiednie organa...i pieprząc dalej ciekawe czemu tego nie robi....ja osobiście używam tylko i wyłącznie moneybookers.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
a przy okazji to UE składa sie z troche wiecej krajów.....hehe chyba

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by AGASSI
a przy okazji to UE składa sie z troche wiecej krajów.....hehe chyba

toż to debil... blush Podałem kraje UE które mają to uregulowane!!!!!!! jeśli wiesz co to słowo znaczy, a nie kraje z prawem przed-potopowym jak polska.

banki nie kontrolują, WIęC nie sprawdzają owych wyciągów, ale ty tępyyy jesteśśśś

2 posty wczesniej pisales o moneybookers, a nagle sie wypierasz

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Zamieniliście ten temat w śmietnik.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Ty papa już głupszy być nie możesz....nawet nie umiesz czytać w tej swojej złośliwośći..wkleiłem głupku kawałek posta z działu moneybookers ale to była treść reklamacji do banku,która akurat była w tym dziale a dotyczy ci objaśnie zwrotu kasy na karte na konto bankowe głupku i ani słowa tam nie było o MB...to miał być przykład ale u twój dogmat przykładó nie potrzebuje.....reszta bez komentarza

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
masz racje GHANDi....mnie to i tak rybka więc luzik ...pozdro for all i wysokich wygranych

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
sorry za małą pomyłke..GANDHI

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by AGASSI
masz racje GHANDi....mnie to i tak rybka więc luzik ...pozdro for all i wysokich wygranych

widać że cie nie obchodzi, bo odkąd sie pojawiłeś to ten temat zamieniłeś w śmietnik i dno. na dodatek te twoje mega debilne monologi, po 4-5 postów jeden pod drugim piszesz o tym samym, bo zebrać wszystkie myśli w jednym to już za dużo na twój zakres umysłowy.

NARA

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Oczywiście, głupku że mnie to rybka bo nie sram w portki tak jak ty wyczekując co to będzie, tylko interesują mnie konkretne fakty a te są bezsporne,choćby to,że władza dobrze wie kto gra w necie i głupku jak przelejesz od buka bezpośrednio do np. PKO to w myśl ustawy o bankowości oraz ustawy o przeciwdziałąniu korupcji itd. bank musi o takim fakcie powiadomić odpowiednie organka np. skarbowe...więc dla mnie to nie jest śmietnik pytanie czemu tego nie robi......chociaż ma do tego legitymacje prawną

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by AGASSI
Jak pisałem wcześnie papa polemika z tobą nie ma sensu bo ty jesteś sam w sobie dogmatem a dogmatów sie nie kwestionuje...a tak na marginesie niedowidzący nie pisałem nic o moneybookers tylko o tym,że spora część graczy przelewa wygrane bezpośrednio od buka na swoje konto bankowe czyli sami się dosłownie kablują i żaden bank głupku nie musi nic kontrolować bo ma na wyciągu że ta kasa jest np. od Betway czyli nielegal a o takim czymś bank ma obowiązek z urzedu zawiadomić odpowiednie organa...i pieprząc dalej ciekawe czemu tego nie robi....ja osobiście używam tylko i wyłącznie moneybookers.

Czy mozesz podac przepis, który zabrania otrzymywania pieniędzy.

Wypłać 100 000 z MB, to banki "wypełnią obowiązek".

Na razie to ta dyskusja jest
na poziomie "wydawania misi" (czyli przedszkola frown

Zainteresowanie regulacją bukmacherki jest na poziomie rozwiązywania problemu ze ściągalnością abonamentu RTV.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Zainteresowanie regulacją bukmacherki jest na poziomie rozwiązywania problemu ze ściągalnością abonamentu RTV....to fakt...a co do drugiego to wypłacałem z MB sporo kasy w 3 ratach i zero kłopotów...natomiast na na samym początku gry w necie gdy jeszcze nie miałem konta na MB wypłaciłem raz około 3. 000 przelewem do banku i po problemach jakie miałem właśnie w PKO od razu założyłem inteligo konto na MB i żadnych pytań czy to kasa na granie czy telefonów z banku jak chocby z City Banku...a wydawanie misi będzie tak długo dopóki nie zacznie obowiązywać jakakolwiek ustawa w tym temacie....pozdro

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
to debillllll.....

po co pieprzysz ze banki sprawdzają takie przelewy skoro po chwili chcąc nie chcąc przyznales mi racje ze tego nie robią!!!!!!!! idiota roku.

1. banki "mają obowiązek" jak to pałko ująłeś ale tylko gdy kwota z 1 buka albo 1 zrodla przkroczy 40.000zl na 1 miesiac.

2. obecnie przelewy z bukow czy tym bardziej mb nie sa na zadnej czarnej, mafijnej liscie do "natychmiastowej kontroli" - żyjesz w chorym świecie chłopczyku i wypłacaj sobie te 100zł w 3 ratach po 33zł...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
papa ...debil to na ciebie ze lekkie określenie.....jak to szło ty kretynie 1. banki "mają obowiązek" jak to pałko ująłeś ale tylko gdy kwota z 1 buka albo 1 zrodla przkroczy 40.000zl na 1 miesiac.....hehe toz ty dopiero masz miejsce na rozum..cały ten zgiełk jest o legalność gry w necie a tu nagle sie okazuje że wg takiego depsa jak ty można sobie spokojnie i legalnie grać w necie byleby tylko nie przekraczać wypłat powyżej 40.000 czyli na luziku palancie można sobie wygrywać w necie poniżej tej kwoty i sobie nią spokojnie napełniac kieszenie......to po co głupku jest ten cały temat skoro wg ciebie głupku każda kasa poniżej tej kwoty to po prostu legal....lecz sie człeku i przestań srac w te portki

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
I jescze jedno głupku..zrozum to wreszcie mule,że tu nie chodzi o żadne czarne mafijne listy tylko o to kretynie ,że od tych pieniedzy nie płacisz żadnego podatku państwu wiec głupku od każdych chocby i 33 pln przelanych od buka MUSISZ zapłącić podatek wg obowiązującego prawa bo to jest głupku twój dochód a nie płacąc podatków stajesz sie przestepca....a jezeli jest inaczej to po cholere jest ten temat

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Panowie..odpusccie troche.. Nic nowego nie wnosicie do tematu, a taka polemike mozecie sobie prowadzic na privie a nie na forum..

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
FORUM...jakby nie patrzeć jest to miejsce do dyskusji i wymiany poglądów a nie tylko od podawania linków do artykułów ...moim zdaniem nic by sie nie stało jakby dyskusje prowadziło wiecej osób oczywiście bez obrażania sie nawzajem tylko szanując poglądy innych czego akurat dogmatyczny papa nie umie....pozdro for all

Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,741 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1