|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
ile idzie wyplata na mb w unibecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 19 |
Mam dziwna sytuacje. Zlecilem dzisiaj wyplate czesc depozytu na mBank, reszte chzialem przez Moneybokers. Okazalo sie ze mam podany mail w profilu na ktorym nie mam MB, wiec zmienilem mail na inny. Jednak chcac wyplacic, system bez przerwy, uparcie chcial wypalcac na stary mail.Po kilku probach dostalem komunikat:
Service Temporarily Unavailable
At the moment, it is not possible to access the Unibet web site. Please try again later
Teraz dostaje ten komunikat nawet przy probie logowania. Jakies rady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
pisz do supportu i wyjasnij sytuacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 19 |
Od keidy im dziala infolinia, tazn w jakich godiznach jest dostepna?
Btw teraz dostaje taki komunikat przy logwaniu:
Because of 3 declined eWallet provider usages, your account has been locked. Please contact Customer Service.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
dobra, krótkie pytanie bo kurde męczę się 15 minut i ni huhuhuhu nie mogę tego rozgryźć. Jak w tym buku można transferować środki z pokera na zakłady i odwrotnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
otworz soft pokera i w zakladce "BANK" masz taka mozliwosc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Takie coś dostałem : "Do każdego depozytu dodajemy 50% jego wartości, nie więcej niż 150PLN. Bonus można wykorzystać w następujących serwisach oferowanych przez Unibet: zakłady sportowe, gry i zdrapka Scratch Card. Bonus może być wypłacony dopiero po trzykrotnym obrocie przy minimalnym kursie 1.40."
Więc jak to jest - bonus max 150 PLN czy od maksymalnego depozytu 150 PLN ??? Poza tym 3-krotny obrót ma być wykonany samym bonusem ( tak wynika z tego maila - ale to zbyt piękne żeby było prawdziwe ... )???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Wtapiacz... tez dostalem tego maila... wplacasz 300pln dostajesz 150 bonusu co do obrotu to sam nie wiem czy 3-krotny tylko bonusem czy caloscia  ale wydaje mi sie ze to pierwsze Jedno jest pewne- Promocja jest ważna do 23 marca 2007.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Łooo mala pomylka: Tu powyzej mowie o mailu zatytulowanym - Szybki BONUS na F1! ktorego dostalem 16 marca ...dzisiaj przyszedl drugi hehe, tytul- POLSKA GOLA! - placimy za wszystkie! __ i tez bonus od wplaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Jedno jest pewne- Promocja jest ważna do 23 marca 2007. W takim razie nic nie jest pewne, bo u mnie w regulaminie jak wół jest napisane: "Promocja jest ważna do 28 marca 2007 do godziny 23.59" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401 |
moze ktos mi napisac ile trwa wyplata pieniedzy na konto natellera??? Faktycznie do 24h tak jak pisze na www ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
siemanko!
powiedzcie mi jak zalatwic ta sytuacje:
zagralem na 17.03.07 na skoki narciarskie. zaklad dotyczyl zdarzenia w lilehamer ale ono zostalo przeniesione do oslo. skocznia w oslo jest inna niz w lilehamer. pisalem na tej podstawie o zwrot kasy, bo firma przeniosla zaklady z lilehamer do oslo. nie ma wyraznego punku ktory mowi ze nie mam racji. tym bardziej ze zawieralem zaklad na zdarzenie w lilehamer. nie kca uznac reklamacji. dodam jeszcze ze wiekszosc firm, jak nie wszystkie, rozliczala te zaklady po kursie 1,0. a unibet sie z choinki urwal. co zrobic z tym fantem? ma ktos moze pomysl?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
do kiedy 100zl promoca jest wazna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
a ja bym odradzal wplacanie do nich,bo rano wplacilem przez moneybookers 1500 zeta,kase wcielo zamiast pojawic sie od razu na koncie jak w innych normalnych firmach,a na maile od rana nie odpowiadaja--"super firma"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
No to pisz do supportu, bo ja wczoraj wypłacałem przelewem na konto i dziś już pieniądze się pojawiły w Citibanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
support pisze ze bonus 100zl wazny do konca marca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Ktoś już dostał kasę za promocję: Płacimy za gole Polaków?
|
|
|
Link skopiowany do schowka