|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czy moze ktos powiedzie na czym polaga to promo?
Last edited by Conrad; 04/05/2007 17:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
czy moze ktos powiedzie na czym polaga to promo? rejestrujesz sie i mamsz za to 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753 |
Chyba ci się promocje pomyliły a ciemny lud uwierzy i się zacznie multikonting <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja tam żadnego 10E free nie widzę..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 691 |
Filemon nie widzisz bo nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Mam poważne podstawy by przypuszczać iż jest to drugi skybet (limity mniejsze niż 10$ nakładane już po kilku zakładach). Jeżeli jest na forum przypadkiem osoba, która grała u nich przez dłuższy czas za stawki 3-cyfrowe prosiłbym o feedback. Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
czy jest na forum osoba która gra w BoyleSports.com [ boylesports.com] ? fajne promo wydaje mi sie [Linked Image] [ img114.imageshack.us] w skrócie: robimy depozyt (może byc przez MB - brak minimalnej kwoty depozytu, albo przez karte), cykamy pierwszy zakład i na drugi dzień dostajemy free bet na kwote za jaką zagralismy ów zakład (100% free bet - max. 25€/funtów). po kolejnych 10 zakładach otrzymujemy free bet na kwotę naszej średniej stawki poprzednich 10 zakładów (jeśli łączna stawka tych 10zakładów będzie równa 150€ - dostaniemy 15€ freebeta, jeśli 250€ - 25€ free bet). I tak dalej do czasu, aż łączna suma naszych free betów wyniesie 100€.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
czy jest na forum osoba która gra w BoyleSports.com [ boylesports.com] ? fajne promo wydaje mi sie [Linked Image] [ img114.imageshack.us] w skrócie: robimy depozyt (może byc przez MB - brak minimalnej kwoty depozytu, albo przez karte), cykamy pierwszy zakład i na drugi dzień dostajemy free bet na kwote za jaką zagralismy ów zakład (100% free bet - max. 25€/funtów). po kolejnych 10 zakładach otrzymujemy free bet na kwotę naszej średniej stawki poprzednich 10 zakładów (jeśli łączna stawka tych 10zakładów będzie równa 150€ - dostaniemy 15€ freebeta, jeśli 250€ - 25€ free bet). I tak dalej do czasu, aż łączna suma naszych free betów wyniesie 100€.poprawka - łączna suma czterech freebetów  nie doczytałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
dodam że mają bardzo miły i konkretny live-chat. jeśli jesteście zainteresowani i macie pytania to walić na live-chat. ja z mojej strony chciałbym tylko sie dowiedziec czy ktokowliek z forum gra u nich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja się niedawno zarejestrowałem i trochę inaczej było niż to opisują. Dostałem z góry 100 euro freebeta po postawieniu pierwszego zakładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
Ja się niedawno zarejestrowałem i trochę inaczej było niż to opisują. Dostałem z góry 100 euro freebeta po postawieniu pierwszego zakładu. ale korzystałeś z tej konkretnie promocji która tu jest opisana? być może to byla jakas inna... i jak ogólne wrażenia z gry u nich? oferta typowo "brytyjska" bym powiedział  hokej europejski u nich znajde czy tylko NHL? kosz europejski?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oferta typowo brytyjska a nawet, powiedziałbym, irlandzka. Hokej europejski - chyba raczej nie. Co do promocji to w czasie gdy się rejestrowałem aktualna była ta, którą przytoczyłeś (zresztą jest niezmiennie od przynajmniej półtora roku a pewnie znacznie dłużej). Co do limitów natomiast to przypuszczenia, które snułem wyżej w temacie jeszcze się do końca nie potwierdziły. Pierwsze 5 zakładów zagrałem za stawki przeze mnie wybrane. Stawkę na szósty ograniczyli już do 50 euro. Zobaczymy co będzie dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Zobaczymy co będzie dalej. uaktualnienie  -depozyt: 450 euro -wypłaty: 0 -liczba zakładów: 6 -średnia stawka: 100 euro -średni kurs: 3,33 -obecny stan konta: 32 euro Nie grałem pomyłek, ani zawyżonych kursów, jedynie lekko przeszacowane. Obecnie mam limit 1.33 euro na wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
1.33 EURO .......mój najnizszy limit w BWIN był aż całe 10 zeta.......jak widze po stanie konta to niczym sobie nie zapracowałeś na TAKI LIMIT....niepojęte....pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
[quote=z o R r o] jedynie lekko przeszacowane. To zdanie mówi wszystko - wiele buków jest na to przewrażliwione
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Mam poważne podstawy by przypuszczać iż jest to drugi skybet (limity mniejsze niż 10$ nakładane już po kilku zakładach). Jeżeli jest na forum przypadkiem osoba, która grała u nich przez dłuższy czas za stawki 3-cyfrowe prosiłbym o feedback. Dzięki. Zorro pierwszy zakład zagrałeś za 25 czy 100 funtów? Drugie pytanie zakłady kwalifikujące sie do otrzymania freebeta - dowolny kurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Mam poważne podstawy by przypuszczać iż jest to drugi skybet (limity mniejsze niż 10$ nakładane już po kilku zakładach). Jeżeli jest na forum przypadkiem osoba, która grała u nich przez dłuższy czas za stawki 3-cyfrowe prosiłbym o feedback. Dzięki. Zorro pierwszy zakład zagrałeś za 25 czy 100 funtów? Drugie pytanie zakłady kwalifikujące sie do otrzymania freebeta - dowolny kurs? Może nie jestem zorro ale grałem tam, widzę wszedłeś w gorszą promocję bo była kiedyś 200e freebet, Ty musisz pierwszy zakład zagrać za 25 i potem po 10 ciu zakładach dostaniesz freebeta znów do 25 z tym że tu ostrzegam nie ma tego napisane, ale żeby otrzymać 25 funciaków musisz mieś średnią stawkę z tych 10ciu 25 lub więcej, tak że tu srednio jest, no chyba że chcesz tam dłużej zakotwiczyć, kurs tego pierwszego zakładu za 25 jest obojętny. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja dostałem freebeta 100 euro jeszcze przed pierwszym zakładem chyba. I dobrze bo razem z freebetem 6 tylko dali zagrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Czy ten freebet u nich trzeba stawiac w calosci czy moze byc np. 5x 20 euro na 5 roznych zakladow? Do tej pory poza Betdirect nie spotkalem sie z tym, zeby trzeba bylo stawiac calosc ale moze tu tak jest?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
do 23-go wartość bonusa wynosi 200 euro/150 funtów Reszta na podstawie podobnych zasad jak wcześniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
To chyba jest teoretyczna wartosc bonusa bo ja co prawda piersze kilka zakladow moglem zagrac za 25 euro ale teraz juz tylko za kilka euro i nie wiem jak mi maja dac bonus przy takich stawkach? Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie problemu z wyplata.
Czy ten freebet u nich trzeba zagrac na raz czy mozna po trochu? Bo na raz po wyzszym kursie to 25 euro raczej juz nie dadza mi zagrac.
Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|