Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#551694 04/04/2006 13:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czy moze ktos powiedzie na czym polaga to promo?

Last edited by Conrad; 04/05/2007 17:38.
Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
Quote
czy moze ktos powiedzie na czym polaga to promo?
rejestrujesz sie i mamsz za to 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
Chyba ci się promocje pomyliły a ciemny lud uwierzy i się zacznie multikonting <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja tam żadnego 10E free nie widzę..

Dołączył: Mar 2006
Posty: 691
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 691
Filemon nie widzisz bo nie ma

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Mam poważne podstawy by przypuszczać iż jest to drugi skybet (limity mniejsze niż 10$ nakładane już po kilku zakładach). Jeżeli jest na forum przypadkiem osoba, która grała u nich przez dłuższy czas za stawki 3-cyfrowe prosiłbym o feedback. Dzięki.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
czy jest na forum osoba która gra w BoyleSports.com [boylesports.com] ? fajne promo wydaje mi sie

[Linked Image] [img114.imageshack.us]

w skrócie: robimy depozyt (może byc przez MB - brak minimalnej kwoty depozytu, albo przez karte), cykamy pierwszy zakład i na drugi dzień dostajemy free bet na kwote za jaką zagralismy ów zakład (100% free bet - max. 25&#8364;/funtów). po kolejnych 10 zakładach otrzymujemy free bet na kwotę naszej średniej stawki poprzednich 10 zakładów (jeśli łączna stawka tych 10zakładów będzie równa 150&#8364; - dostaniemy 15&#8364; freebeta, jeśli 250&#8364; - 25&#8364; free bet). I tak dalej do czasu, aż łączna suma naszych free betów wyniesie 100&#8364;.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by igorynka
czy jest na forum osoba która gra w BoyleSports.com [boylesports.com] ? fajne promo wydaje mi sie

[Linked Image] [img114.imageshack.us]

w skrócie: robimy depozyt (może byc przez MB - brak minimalnej kwoty depozytu, albo przez karte), cykamy pierwszy zakład i na drugi dzień dostajemy free bet na kwote za jaką zagralismy ów zakład (100% free bet - max. 25&#8364;/funtów). po kolejnych 10 zakładach otrzymujemy free bet na kwotę naszej średniej stawki poprzednich 10 zakładów (jeśli łączna stawka tych 10zakładów będzie równa 150&#8364; - dostaniemy 15&#8364; freebeta, jeśli 250&#8364; - 25&#8364; free bet). I tak dalej do czasu, aż łączna suma naszych free betów wyniesie 100&#8364;.
poprawka - łączna suma czterech freebetów laugh nie doczytałem tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
dodam że mają bardzo miły i konkretny live-chat. jeśli jesteście zainteresowani i macie pytania to walić na live-chat. ja z mojej strony chciałbym tylko sie dowiedziec czy ktokowliek z forum gra u nich cool

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja się niedawno zarejestrowałem i trochę inaczej było niż to opisują. Dostałem z góry 100 euro freebeta po postawieniu pierwszego zakładu.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by z o R r o
Ja się niedawno zarejestrowałem i trochę inaczej było niż to opisują. Dostałem z góry 100 euro freebeta po postawieniu pierwszego zakładu.
ale korzystałeś z tej konkretnie promocji która tu jest opisana? być może to byla jakas inna...

i jak ogólne wrażenia z gry u nich? oferta typowo "brytyjska" bym powiedział smile hokej europejski u nich znajde czy tylko NHL? kosz europejski?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Oferta typowo brytyjska a nawet, powiedziałbym, irlandzka. Hokej europejski - chyba raczej nie. Co do promocji to w czasie gdy się rejestrowałem aktualna była ta, którą przytoczyłeś (zresztą jest niezmiennie od przynajmniej półtora roku a pewnie znacznie dłużej). Co do limitów natomiast to przypuszczenia, które snułem wyżej w temacie jeszcze się do końca nie potwierdziły. Pierwsze 5 zakładów zagrałem za stawki przeze mnie wybrane. Stawkę na szósty ograniczyli już do 50 euro. Zobaczymy co będzie dalej.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by z o R r o
Zobaczymy co będzie dalej.

uaktualnienie smile

-depozyt: 450 euro
-wypłaty: 0
-liczba zakładów: 6
-średnia stawka: 100 euro
-średni kurs: 3,33
-obecny stan konta: 32 euro

Nie grałem pomyłek, ani zawyżonych kursów, jedynie lekko przeszacowane. Obecnie mam limit 1.33 euro na wszystko.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
1.33 EURO .......mój najnizszy limit w BWIN był aż całe 10 zeta.......jak widze po stanie konta to niczym sobie nie zapracowałeś na TAKI LIMIT....niepojęte....pozdrawiam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by z o R r o
[quote=z o R r o] jedynie lekko przeszacowane.
To zdanie mówi wszystko - wiele buków jest na to przewrażliwione

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by z o R r o
Mam poważne podstawy by przypuszczać iż jest to drugi skybet (limity mniejsze niż 10$ nakładane już po kilku zakładach). Jeżeli jest na forum przypadkiem osoba, która grała u nich przez dłuższy czas za stawki 3-cyfrowe prosiłbym o feedback. Dzięki.
Zorro pierwszy zakład zagrałeś za 25 czy 100 funtów?
Drugie pytanie zakłady kwalifikujące sie do otrzymania freebeta - dowolny kurs?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by gryzonko
Originally Posted by z o R r o
Mam poważne podstawy by przypuszczać iż jest to drugi skybet (limity mniejsze niż 10$ nakładane już po kilku zakładach). Jeżeli jest na forum przypadkiem osoba, która grała u nich przez dłuższy czas za stawki 3-cyfrowe prosiłbym o feedback. Dzięki.
Zorro pierwszy zakład zagrałeś za 25 czy 100 funtów?
Drugie pytanie zakłady kwalifikujące sie do otrzymania freebeta - dowolny kurs?

Może nie jestem zorro ale grałem tam, widzę wszedłeś w gorszą promocję bo była kiedyś 200e freebet, Ty musisz pierwszy zakład zagrać za 25 i potem po 10 ciu zakładach dostaniesz freebeta znów do 25 z tym że tu ostrzegam nie ma tego napisane, ale żeby otrzymać 25 funciaków musisz mieś średnią stawkę z tych 10ciu 25 lub więcej, tak że tu srednio jest, no chyba że chcesz tam dłużej zakotwiczyć, kurs tego pierwszego zakładu za 25 jest obojętny.
Pozdro

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja dostałem freebeta 100 euro jeszcze przed pierwszym zakładem chyba. I dobrze bo razem z freebetem 6 tylko dali zagrać wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Czy ten freebet u nich trzeba stawiac w calosci czy moze byc np. 5x 20 euro na 5 roznych zakladow? Do tej pory poza Betdirect nie spotkalem sie z tym, zeby trzeba bylo stawiac calosc ale moze tu tak jest?

Wojtek

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
do 23-go wartość bonusa wynosi 200 euro/150 funtów
Reszta na podstawie podobnych zasad jak wcześniej

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
To chyba jest teoretyczna wartosc bonusa bo ja co prawda piersze kilka zakladow moglem zagrac za 25 euro ale teraz juz tylko za kilka euro i nie wiem jak mi maja dac bonus przy takich stawkach? Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie problemu z wyplata.

Czy ten freebet u nich trzeba zagrac na raz czy mozna po trochu? Bo na raz po wyzszym kursie to 25 euro raczej juz nie dadza mi zagrac.

Wojtek

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, aker, Lukasz111, rymoholik, forty, alfa, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,634 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,006
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1