Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1093804 30/03/2007 04:57
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Chicago - Detroit
Portland- Mamphis
Golden State - Phoenix

Gospodarze na pierwszym miejscu smile

Ja na dziś zagrałem Chico i Memphis, Phoenux jakoś nie ufam ostatnio jakby mały kryzys, do tego Wojownicy walczą o PO i u siebie są bardzo groźni dla każdego . Normlanie bym meczu w United center nie ruszłą, ale wobec absencji Hamiltona i Webbera skusiłem się na Bulls. Mają mocna pake, u siebie grają bardzo dobrze no i licze na motywacje Big Bena przeciwko starym kumplom smile Do tego wypada Tłokom dwóch zawodników z pierwszej piatki i ciężko cih będzie zastapić. O ile przeżywajacy renesans formy Maxiel i MaDyes pod koszami powinni wypełnić luke to brak Hamiltona,pierwszego strzelca i doskonałego obrońcy już napewno da sie odczuć. Dlatego dzis na Byczki ale lekko , bo te kontuzje to róznie wpływaja na zespoły, ale to co wyprawia Miami bez Wade i Seattle bez Allena daje do myślenia:)

W Memphis nie zagra chyba z 6 graczy, czyli zostaje Gasolo i rezerwy.W Blazers nie zagra co prawda Roy ale i tak solidna i dobrze broniaca ekipa z Portland powinna ograc Misie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Webber jest questionable = pewnie zagra smile

Baqu #1093872 30/03/2007 05:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Baqu
Webber jest questionable = pewnie zagra smile

Z moich tajnych zródeł wiem że Webber został wysłany do Detroit więc nie zagra na 100% tongue a Rysio H nawet ruszył się z Detroit

Bulls @1.5 kasa


Stoin #1093873 30/03/2007 05:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by Baqu
Webber jest questionable = pewnie zagra smile

Z moich tajnych zródeł wiem że Webber został wysłany do Detroit więc nie zagra na 100% tongue a Rysio H nawet NIE ruszył się z Detroit

Bulls @1.5 kasa
edit :/

Baqu #1093878 30/03/2007 05:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Nie zagra bo został odesłany do domu tongue tak jak i Hamilton. Do pierwszej 5 wskakują Flip Murray i J.Maxiell.

Skiper #1093914 30/03/2007 05:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Chicago-detroit 1 (-3.5)
Byki walcza o 2 miejsce na wschodzie , bo praktycznie , Tlokow juz nie dogonia, ale cleveland jak najbardziej w zasiegu, Detroit bez Hamiltona i Webbera, a jednak wygrali z Denver ostatnio , nie wiem jak Melo i AI, mogli to przegrac , nie wiem, teraz przeciwnik conajmniej tak samo wymagajacy , do tego wlasny parkiet, licze na dobry wystep Bena, martwi mnie dziadek Mcdyees on naprawde gra dobrze, ale ma ostatni sezon , badz jeden z ostatnich, wiec to dodatkowo mnie motywuje...
Reasumujac, mysle ze stawka jest zbyt wysoka dla Bykow , by mogli sobie pozwolic na przegrana jak to moga zrobic Tloki , dla mnie absolutnie Chicago

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by bodescu_wampir
Chicago-detroit 1 (-3.5)
(...) Detroit bez Hamiltona i Webbera, a jednak wygrali z Denver ostatnio , nie wiem jak Melo i AI, mogli to przegrac , nie wiem, teraz przeciwnik conajmniej tak samo wymagajacy ,(...)

to proste - wystarczy rzucać w ostatniej sekundzie za 3 z połowy boiska po natychmiastowym przechwycie piłki, hehe

co do samego meczu też tu widzę Chicago, ja sobie zagrałem do połowy (-2) bo Byczki już w tym sezonie mają bogatą historię spotkań przegranych w których wysoko prowadzili smile jedyne co może martwić to ich bilans ATS po 2 dniach przerwy: 5-12-1

Skiper #1094016 30/03/2007 06:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Skiper: Mozesz podac zrodło lub linka do tych informacji ze Weber i Hamiltton napewno dzis nie zagraja?

___On #1094703 30/03/2007 13:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Chodziło o ten LINK [freep.com]


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,070 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1