Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Kylo #1094846 30/03/2007 17:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
moje ulubione powiedzonko, choć nie uzywane codziennie:
"jak ktoś ma pecha, to nawet w drewnianym kościele cegła mu na łeb spadnie"

natomiast każdego dnia po kilkadziesiąt razy mówie:
"j e b i e mnie to !"

i kiedy gram w pokera to co chwile pada zwrot:
"no ku.rwa, dlaczego mnie to znowu spotyka mad " laugh

no ale żeby nie bylo tak pesymistycznie smile kiedy mam dobry humorek, (a wbrew wczesniejszym powiedzonkom mam go przez zdecydowaną większośc czasu grin ) to lubie cytować Umberto Brenes'a. Jest to pokrzysta, z udziałem którego kilkakrotnie widziałem filmik z gry. Kiedy wygral rozdanie albo doszła mu zwycięzka karta to mówil: "jeeeeeeeeeeeee, alllllll riiiiiight !!" "Ocioooo - ju huuuuuuu" Oczywiscie w formie pisanej te powiedzonka/cytaty są bez sensu. Trzeba by zobaczyć na własne oczy w jaki sposob to koles wymawia, jak się przy tym zachowuje. Bardzo mi to poprawia humorek i wprawia w dobry nastrój. LInka do filmiku nie mam. Kiedys widzialem to na PartyPoker.tv kiedy była relacja z jakiejs imprezy z udziałem 21 gwiazd światowego pokera.

Bonus: Unibet
rockeman #1094873 30/03/2007 18:14
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Zrob se ,kups se i namaluj laugh

MATTAT #1094889 30/03/2007 18:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Nie to żebym był jakimś antysemita ale często jak się w.ku.rwię to mówie:
s.kur.wysyny żydy pie.rdo.lone laugh

jak jakaś moja koleżanka pójdzie do fryzjera to mówię:
masz włosy jak w lipcu słoma laugh

a jak chcę być chamski to mówię:
masz twarz jak ogródek nic tylko kopać laugh

jak sobie przypomne jeszcze jakieÅ› to napiszÄ™ smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
moj nieodzalowany byly kolezka, kiedys jak byl napity zgasil jedna panne:
-Jestes brzydka jak kupa.


Nie bylo to mile, ale laska wymiekla i dala mu spokoj

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
-ja jebie
-w pizdu
-kurwać mać laugh [to fajnie brzmi]
-wypałuj sie, wyjebuj, wal konia tongue
-niech to/Cie chudy byk

lelu #1095061 30/03/2007 21:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Życie jest ciężkie, a pić się chce

ozzy123 #1095690 31/03/2007 01:15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Trening czyni mistrza a z chu.ja wióry

quincy #1096052 31/03/2007 02:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
a w sobote pier-dol majstra i robote piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
c h u j wielki i babelki smile

shane #1096647 31/03/2007 04:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
cipa z wÄ…sem

chris #1096697 31/03/2007 05:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by pawcio1
biednemu zawsze wiatr w oczy i h..w d...
Biednemu zawsze wiatr w oczy, kotwica w plecy i ch. w dupÄ™.

Originally Posted by chris
Dla tych co maja np. 1x a jest 0-3 dobre powiedzonko : Ni w ch** ni w du** wink
Ja znam to w wersji: Ni w dupÄ™, ni w oko.

Radek_89 #1096704 31/03/2007 05:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
"Dasz mi mleka?" ... pytanie czy moge liczyc na sex dzisiaj


Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
a ja ostatnio co raz czesciej zaczynam sobie powtarzac : kocham piwo i kobiety , wojsko w dupie mam niestety tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
bujaj wory
wÄ…chaj ch uja
spoko loko luz i sponton
wink

Feel-Tsu #1097135 31/03/2007 15:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Motyla noga -- jak sie wkurze smile

Feel-Tsu #1097139 31/03/2007 15:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Feel-Tsu
bujaj wory
wÄ…chaj ch uja
spoko loko luz i sponton
wink

Spontan raczej :]

----------

Chodzby piwo bylo z gowna nic mu w smaku nie dorowna smile

Kylo #1097255 31/03/2007 17:15
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Bierz swÄ…t i spi.dala.j stÄ…d laugh

MATTAT #1116738 07/04/2007 15:58
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
jak coÅ› siÄ™ nie udaje:
idze mi jak kurwie w deszcz

a jak pojawi siÄ™ jakiÅ› problem:
potrzebne mi to jak kurwie dziecko

szumek13 #1116741 07/04/2007 16:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
trochę uciekło

idzie mi jak k..wie w deszcz

potrzebne mi to jak k...wie dziecko

szumek13 #1116855 07/04/2007 17:34
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Jeb*ć cie!

No i gitaraaaaa

Damy rade!

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, Sensei, rafal08, burbon, aker, Lukasz111, Akhu, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, $-man, kamel, bukma, 11kera11), 2,802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1