|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Chetnie z Wami pogram mecze towarzyskie  Moje dane: Nick: Donati Klub: [Anal]-Terror Liga: D - 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
Samos możemy zagrać ale zagrajmy rezerwami bo muszę gonić 1 miejsce w lidze  Co ty na to? a kiedyś zagramy podstawową jedenastką i tak nie mam szans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
sa jakies zewnetrzne programy do planetarium-a ? mam klopot z wyszukiwaniem "bosmanow" a taki program bylby pomocny, dajcie znac czy czegos uzywacie.
pozdrawiam z zachodniego wybrzeza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Gram w sokkera i managerzone i zastanawiam sie jaki wybrac trzeci manager online.NIe wiem do konca co wybrac Planetarium czy hattricka,co polecacie i czemu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Policeman bardzo chetnie zagram, w przyszlym tyg. wysle zaproszenie (albo najlepiej Ty wyslij:) ). Jednak chce zaznaczyc, ze nie mam juz praktycznie rezerw, gdyz ciagle skracam zespol do liczby 15 zawodnikow  Barteus jesli sa takie programy to nic o nich przynajmniej mi nie wiadomo, gdyz uwazam ze to wlasnie jest urok tej gry. Sam jestes managerem, sam masz znajdowac dobrych zawodnikow. Ewentualnie mozesz to robic z pomoca Skauta. I taki program zabijalby w pewnym sensie ta gre. Co do Karasa, zebysmy mieli tylko takie problemy he :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Co do Karasa, zebysmy mieli tylko takie problemy he :] spoko dziki za odpowiedz:P pomogles mi i to bardz:) dzieki:D:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
W sokera grałem jakis czas temu i mi sie niespecjalnie podobał. W HT mam druzynke(juz jakies 2 lata), ale po 2-3 sezonach wszystko staje sie monotonne i traci smaczek gdyz wszystko sie opiera na treningu i gromadzeniu mamony :/ W PMa gram kilka sezonow i musze przyznac ze jest to najlepszy menager online z jakim miałem do czynienia ze wzgledu na bardzo wiele opcji które decyduja o druzynie jak i o meczach. Jesli mielibyscie jakies pytania to smiało postaram sie moja skromna wiedza podzielic. Moj team to Full Wypas Stalowa Wola obecnie liga C-6 choc bywało sie juz wyzej. Pozdrawiam retoox
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Retoox moze w przyszlym sezonie trafimy do jednej ligi. Sprawdzilem, ze o awans bedzie Ci raczej trudno, natomiast ja wskakuje z D. Moze niedlugo tez zagramy sparing ? Druzyne masz dosc dobra i ciekawi mnie jak wypadne na Twoim tle  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Panowie zacheccie mnie jakos do tej gry,bo na razie nie widze,zeby ktos mi cos madrego odpisal,a licze,ze ma do czynienia z madrymi ludzmi na tym forum:) Pozdrawiam:)madrych tego forum:P hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2 |
Witam Mam pewną ofertę, nie mam jeszcze drużyny w grze ale z chęcią kupie w ligach wyższych niż E czyli C I B Ew D 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
juz troche poznalem ta gre i na razie jakos mi sie za bardzo nie spodobala,ale to dopiero,poczatek graniaa...mysle ,ze bedzie om wiele lepiej z checiami i samozaparciem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Dwa remisy po 0-0 ale lipa troche z tym jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ja przestałem grać, żeby coś tutaj pozytywnego ucuiłać trzeba spędzić troszke czasu nad tym managerkiem, HT na razie mi wystarczy
pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
zuczek18 a ile oferujesz  Ja poasiadam druzyne w C - lidze ale ze składem spokojnie na B  i prawie 17M na koncie czyli tyle ile by chciało miec dziewiedziesiatkilka procent uczestnikow tej gry ale niema  Gra ta jednak na tyle mi sie podoba, ze swojej druzynki tanio nieoddam hehe Baqu masz racje trzeba nad nia troszke posiedziec, ale z HT niema jej co nawet porownywac, bo tam jest tylko jedna sciezka która trzeba isc tj. trening--> sprzedaz--> trening... jesli niemasz kasy poprostu niestac Cie na awans i wszystko opiera sie na tym zeby sie jak najwiecej i jak najszybciej dorobic. W PM masz napewno kilka drog do wyboru, w chwili obecnej np. bardzo oplacalnym jest posiadanie zawodnikow o wysokich skillach fizycznych (szybkosc i sila) co pozwala na wygrywanie ATów a to z koleii bardzo czesto przewaza o losach meczu. W gre trzeba sie troche zagłebic, ale moim zdnaiem warto. Pozdrawiam retoox
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
A mi się ta gra spodobała  Zaczełem dzień po Baqu, na początku ciężko się było przyzwyczaić, no ale już mam 5 zwycięstw z rzędu i zaczynam kumać grę...no może mam duże problemy z transferami :/ pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
ja jakos nie moge jej zrozumiec zbyt dobrze...zobaczymy jak bedzie dalej...moim zdaniem sa lepsze od tej gry,ale w ta tez sobioe podgram:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Heh ja juz zdarzylem sie uzaleznic od tej gry...  Zaczynalem od E, awansowalem do D, teraz napewno awansuje do C i mam nadzieje, ze ciagle bedzie mi tak szlo... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
to moze mi cos podpowiessz?? nauczysz w to lepiej grac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
W PManagerze dostajesz taka osobe jak doradca ...  Do niego mozesz zwrocic sie z kazdym pytaniem, a on napewno Ci pomoze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
wiem:P pytam sie jak moge i o co moge:P ale to ine taka latwe na poczatku...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|