|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 104 |
Witam, Pozwolilem sobie na umieszczenie mego tekstu tutaj, bedzie bardziej widoczny.
Po pierwsze: ciesza mnie wyniki sondy - w tym sezonie nic juz nie zmnieniajmy! i dobrze!
Dwa: Otowrzmy szerzej oczy i polaczmy ZYSKI z gry ze SKUTECZNOSCIA. Proponuje aby wygladalo to tak: a) skutecznosc ( w %) bedzie zawsze podawana przy zyskach z gry. b) na koncu sezonu beda dodawane punkty za uzyskana skutecznosc, np. 100 % - 200 pkt. 90 % - 180 pkt.
itd. punktacja jest do dyskusji.
Jak wam sie podoba? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
WYNIKI SONDY:
Zdecydowana większość zagłosowała za tym, aby w konkursie liczył się ZYSK.
ZYSK - 79% (26) Skuteczność - 21% (7)
|
|
|
Link skopiowany do schowka