Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1095147 30/03/2007 22:06
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
kosz NBA 30.03.2007 kosz

gwizdek 1.00 Boston @ Philadelphia
gwizdek 1.00 Toronto @ Washington
gwizdek 1.00 Milwaukee @ Charlotte
gwizdek 2.00 Indiana @ Orlando
gwizdek 2.00 New Jersey @ Detroit
gwizdek 2.00 Utah @ San Antonio
gwizdek 2.00 Miami @ Minnesota
gwizdek 2.30 New York @ Dallas
gwizdek 4.00 Denver @ Phoenix
gwizdek 4.30 Houston @ LA Lakers
gwizdek 4.30 LA Clippers @ Sacramento
gwizdek 4.30 Memphis @ Seattle

===================================================================
uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Proszę podawac sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Waszington - Turonto 1

Dwa zespoły włanego parkietu a skoro mecz jest na parkiecie Waszek to trza na nich grać, skład już mają w komplecie,powinni dać rade, Raptors słabo na wyjazdach do tego brak Barganiego a szczególnie Garbajosy powinien być widoczny.

Lakers- Houston 2

Lakersi ostatnio grają fatalnie, przegrali u siebie nawet z Memphis. Znów ekipa nie funkcjonuje, wyniki zależa od zdobyczy Bryanta a ten doskonale broniacym Rakietom 50 punktów raczej nie rzuci choc to geniusz i wszystko możliwe u niego smile

Rakiety w dobrej formie, po za wpadką w Orleanie grają bardzo dobrze i wygrywają , dlatego myślę że warto a nich postawić pare groszy .

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Dosłownie minute temu chciałem grac grubo na Charlotte ... bo pomyślałem sobie że Bobki u siebie grają bardzo przyzwoicie, Wallace w gazie , ograli na luziku jak to było do przewidzenia dobrze spisującą się Atlante, Milwaukee natomiast znacznie osłabione - kontuzje Villanuevy Boguta i Gadzuricia a tu spoglądam w ostatnie pojedynki między tymi zespołami no i prawie udławiłem się kanapką z pastą z krewetek tongue

[Linked Image]

Tak więc muszę się dobrze zastanowić czy ruszyć Bobki ... mimo że są faworytami i graja na własnym parkiecie gdzie czują sie najlepiej a Milwaukee na wyjezdzie gra niezły skandal to mam spore wahania odnośnie typu na Charlotte ... coś musi być na rzeczy że w 10 meczach 10 razy górą były Koziołki ... fakt że w ostatnich meczach z Milwaukee w zespole Bobków nie grali raz B.Knight raz Wallace czu Okafor aczasem wszyscy razem.
Z drugiej strony teraz gdy Bobki sa niemalże w full składzie wypadałoby w końcu przełamać się i wygrać smile

Stoin #1096314 31/03/2007 03:20
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
Hej Stoin. Możesz podać mi link do tego?

Tfete #1096407 31/03/2007 03:34
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
http://www.covers.com/sports/nba/nba_main.aspx

bierzesz Matchup przy interesującym Cię spotkaniu i masz wszelkie info wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 56
Dzięki smile

Tfete #1096713 31/03/2007 05:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
ciezko mi jest cokolwiek wybrac na dzisiaj, a tyle meczy jest, analizuje i analizuje i nic....
Minesota-Miami 2 z handi (jakies 2.5)
Wilki tylko czekaja na koniec sezonu bez szans na play off, fatalny mecz ze seatle, gdzie prowadzili 25 i dostali lanie z oslabionymi dzwiekowcami , do tego Kevin opuszcza klub(nastepny sezon) , zero motywacji do gry, zero.....
Miami, hmm, wielka niewiadoma dla mnie graja bardzo slabo ostatnio , dzis juz zarty sie koncza, wczesniej tez nie zartowali, ale jak dalej beda przegrywac, to wash i Toronto ich wyprzedza i Miami zacznie play off z 6 pozycji a moga grac z conajmniej z 4, licze ze dziadki typu morning, payton i Shaq dzis zrobia swoje na parkiecie.... z wadem i Kapono , to bylaby rzez, ale nie ma co gdybac, sami musza sobie dac rade sa zdolni do tego, wiec niech tego nie $%@%@#$%@#3 jak Chicago
Jak cos znajde sensownego to jeszcze napisze;)
Bon Chance pour tout le monde:)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Philadelphia - Boston 1

Paul Pierce will not play tonight

I wszystko jasne ... Phila u siebie grozna nawet dla takich teamów jak Phoenix ... ograli Miami na wyjezdzie ... co prawda w tej chwili jest to zbieranina niezłych grajków ale na Boston który najgrozniejszy jest u siebie a w dodtaku nie zagra P.P pierwszy strzelec zespołu powinno w zupełności starczyć.
Wyrównana piątka Phili z Iguadalą na czele Dalembert na dechach będzie wymiatał ... Korver dołoży coś z dystansu i powinno być ok ..w zasadzie wszystko przemawia za Phila ... samą defensywą powinni zatrzymać Boston

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A ja dzis proponuje 4 meczyki + 3 bonusy:
Philadelphia - Boston 1 1,35 6/10
Phila jeszcze ma male szanse na play-offy, wiec w szczegolnosci takie mecze musi wygrywac. Boston znow oslabiony dzis bez Pierce.

Charlotte - Milwaukee 1 1,45 6/10
Postawa Bobcatsow naprawde napawa optymizmem czy bez 2 czy bez 5 podstawowych graczy walcza, raz dostana wpierdol innym razem sprawia niezlego psikusa ( u mnie sa na czarnej liscie za OT z Cleveland sprzed 1,5 tygodnia smile ) . Milwaukee szpital i slaba gra.

Washington - Toronto 1 1,50 5/10
Toronto bez Garbajosy i Bargnanie-go . Washington troszke pod wplywem chimerycznej gry Arenasa, ale stoleczni rzadko przegrywaja u siebie a to spotkanie wazne dla ukladu tabeli.

Phoenix - Denver +8 2 1,90 3,5/10
Lekka zadyszka ostatnio Phoenix ,a Denver w kratke ostatnio raz swietny mecz ( CLE, DET ) raz tragedia (SEA, TOR)

Dallas -10,5 - New York 1 1,90 3/10
Szpital w NY , ale nie do konca wiadomo co z Dirkusiem bo ostatni zszedl w 2 kwarcie.

Minnesota - Miami 1 2,00 2/10
Miami dostalo lekkiej zadyszki nad czym boleje, ostatni dzwonek dla MINNESOTY ale i tak play-offy raczej poza ich zasiegiem choc dzis licze ze sie zmobilizuja.


Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by bodescu_wampir
ciezko mi jest cokolwiek wybrac na dzisiaj, a tyle meczy jest, analizuje i analizuje i nic....
Minesota-Miami 2 z handi (jakies 2.5)
Wilki tylko czekaja na koniec sezonu bez szans na play off, fatalny mecz ze seatle, gdzie prowadzili 25 i dostali lanie z oslabionymi dzwiekowcami , do tego Kevin opuszcza klub(nastepny sezon) , zero motywacji do gry, zero.....
Miami, hmm, wielka niewiadoma dla mnie graja bardzo slabo ostatnio , dzis juz zarty sie koncza, wczesniej tez nie zartowali, ale jak dalej beda przegrywac, to wash i Toronto ich wyprzedza i Miami zacznie play off z 6 pozycji a moga grac z conajmniej z 4, licze ze dziadki typu morning, payton i Shaq dzis zrobia swoje na parkiecie.... z wadem i Kapono , to bylaby rzez, ale nie ma co gdybac, sami musza sobie dac rade sa zdolni do tego, wiec niech tego nie $%@%@#$%@#3 jak Chicago
Jak cos znajde sensownego to jeszcze napisze;)
Bon Chance pour tout le monde:)


Z kolei ja gram to w drugą stronę smile czyli Leśne Wilki po 2.06 w expie. Co jak co, ale ostatnie wyniki Miami na kolana nie rzucają, z 6 meczy przegrali 4...min. z takimi tuzami jak Phila czy Indiana. Minnesota przyzowoicie u siebie, blians 20-14, choć w ogólnym rozrachunku sezon 'jak zwykle' na straty moga już powoli spisywać. H2h ten sezon 1-0 dla Miami grane na Florydzie, za to w ostatnich 10 pojedynakch aż 9 razy wygrywał zespól, który grał u siebie...dlatego też i dziś liczę na wygraną gospodarzy. smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz Phoenix Suns - Denver
Typ: under 223.5 pkt
Buk: Pinnacle
Kurs: 1.97
Stawka: 6/10

Granie takich linii to niemal mój sztandarowy "produkt". Choć obie drużyny znane są z zamiłowania do ofensywy, tym niemniej spodziewam się wyniku w okolicach 210 punktów. "Słońca" od 11 spotkań na własnym parkiecie nie złamały 223.5 punktu i również w ich ostatnich grach (nie wliczająć szalonego meczu z Golden State) nie padało zbyt wiele (jak na możliwości Phoenix) punktów. Z kolei walczący o play-off "Nuggets" również nie powinni jakoś specjalnie forsować tempa i próbować wymiany znając spore możliwości gospodarzy. Co więcej po dwóch porażkach z rzedu gościom przede wszystkim będzie zależało na dobrym wyniku niż na śrubowaniu indywidualnych statystyk. Również obecna faza rozgrywek nie sprzyja jakiemuś specjalnemu spinaniu się w dzisiejszym spotkaniu. Dlatego też spodziewam się, że mając po ponad 70 rozegranych spotkaniach w nogach obie ekipy nie będą siliły się na jakieś strzeleckie popisy i nie przekroczą zaproponowanej linii.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by vonseb
Charlotte - Milwaukee 1 1,45 6/10
Postawa Bobcatsow naprawde napawa optymizmem czy bez 2 czy bez 5 podstawowych graczy walcza, raz dostana wpierdol innym razem sprawia niezlego psikusa ( u mnie sa na czarnej liscie za OT z Cleveland sprzed 1,5 tygodnia smile ) . Milwaukee szpital i slaba gra.

Toż pamiętam tamto spotkanie. Tyle, że ja bęcki chetnie bym spuścił "Kawalerzystom", którzy przegrali wygrany mecz.

Sorki za OT smile

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Sa na czarnej liscie wlasnie za zremisowanie z Kawalerzystami = ja tez wtedy u naziemnych zagralem na Cleveland , aczkolwiek w dogrywce potrzebny byl mi Win Bobcatsow ( kontra) smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Originally Posted by vonseb
Philadelphia - Boston 1 1,35 6/10
Phila jeszcze ma male szanse na play-offy, wiec w szczegolnosci takie mecze musi wygrywac. Boston znow oslabiony dzis bez Pierce.

Hmm. "male" nie wiem ile to dla Ciebie jest , ale Ty wierzysz bardziej w awans do play off niz sami gracze,to ze pierce nie zagra to jest argument, a to ze Phila musi wygrywac, to nie wiem skad przyszlo Ci to do glowy , szanse matematyczne:)
Originally Posted by vonseb
Minnesota - Miami 1 2,00 2/10
Miami dostalo lekkiej zadyszki nad czym boleje, ostatni dzwonek dla MINNESOTY ale i tak play-offy raczej poza ich zasiegiem choc dzis licze ze sie zmobilizuja.

SZanse awansu do play off sa rowniez matematyczne , a nie wiem o jakiej mobilizacji mowisz, tam kazdy chce zeby juz sie zakonczyl sezon:|
Fakt Miami gra slabo , ale sa wstanie zagrac dobry mecz, ze slabymi wilkami , jezeli seatle wygrali z nimi z beznadziejnej sytuacji to Miami jest w stanie zrobic to samo, a oni walcza o jak najlepsza pozycje przed play off, tam moze byc motywacja:)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Zagrałem jeszcze Indiane +7.5 i modle się żeby zagrał J.O'Neal

Ok Indiana gra straszną padline a bez O'Neal'a to już zupełnie ich nie widze choć teamów które graja bez swych najlepszych zawodników i wygrywają wciąż przybywa wię ci Indianie moze sie trafić win ... oby

Orlando tak jak pisałem kiedyś zresztą nie jest to tylko moje zdanie ... bardzo nierówny zespół ... potraf wygrać z Miami na wyjezdzie po czym dostają po głowie od Bostonu ...

IND are 9-3 ATS in their last 12 Fri. games.

Jest to jakiś powód żeby spróbować Pacers,zresztą z tego co widze dziś poszło już ładnych pare zł na Indianców w USA tongue może i mi się uda ...

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Odnosnie PHI
Dlatego napisalem ze male . Ja tez nie wierze ze awansuja bo sa inne bardziej zaslugujace zespoly dodatkowo w lepszej sytuacji , ale szanse jakies tam maja - zostalo im 11 meczy maja do konca i strata 5 meczy do NJersey i Orlando ostatnich obecnie zalapujacych sie do PLAY-OFF. Z tych 11 meczy z najwyzszej polki graja tylko z DET i CLE , moze jeszcze 2 X TOR - pozostale to BOS x 2, ORL , NY, NJN, ORL, ATL, IND - a wiec druzyny w zasiegu. Ja NIE WIERZE ze zagraja w play-off ale szanse MAJA.
A jesli nie musza wygrywac szczegolnie przed wlasna publika to po co wogole wychodzic na parkiet zwlaszca z druzyna jeszcze gorzej grajaca w tym roku ( z roznych wzgledow ).

Odnosnie MIN
Strata 4 meczy do LA Clippers. Treminarz nie najciekawszy . Mobilizacja to chodzi mi o wystep we wlasnej hali gdzie wbrew pozora maja calkiem przyzwoity bilans 20-14 i tyle w temacie.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
ORL - jeden raz. I nie zachywca mnie w ostatnim czasie super forma PHI ale potrafili na poczatku marca wygrac 7 razy pod rzad.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, $-man, Lukasz111, rymoholik, aker), 839 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1