|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64 |
Witam, słowem wstępu podam tylko swoje pierwsze typy na poniedziałek 2.04.2007  ...  TB - NYY BOS - KCR  OAK - SEA TEX - LAA CHC - CIN  PIT - HOUZapraszam do dyskusji.  Wkrótce bede mial wiecej czasu, wiec kazde spotkanie bedzie szczegolowo opisane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
cześć  mam do Ciebie pare pytan odnosnie tematu ktory bedziesz prowadził czy skupisz sie tak jak wielu graczy w Polsce na graniu MLB progresją, czy moze bedzie to stał stawka ? temat w jednostkach czy w twardej walucie ? i ile funduszy przeznaczasz na gre ? to chyba wszystko... na razie ;-) oczywiście życzę samych długich pass wygranych  pozdr,
|
|
|
Link skopiowany do schowka