Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1098836 01/04/2007 01:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
Witam, słowem wstępu podam tylko swoje pierwsze typy na poniedziałek 2.04.2007 smile ...

gwizdek TB - NYY
gwizdek BOS - KCR
gwizdek OAK - SEA
gwizdek TEX - LAA
gwizdek CHC - CIN
gwizdek PIT - HOU

Zapraszam do dyskusji. smile Wkrótce bede mial wiecej czasu, wiec kazde spotkanie bedzie szczegolowo opisane.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
cześć smile

mam do Ciebie pare pytan odnosnie tematu ktory bedziesz prowadził

czy skupisz sie tak jak wielu graczy w Polsce na graniu MLB progresją, czy moze bedzie to stał stawka ?

temat w jednostkach czy w twardej walucie ?

i ile funduszy przeznaczasz na gre ?

to chyba wszystko... na razie ;-)

oczywiście życzę samych długich pass wygranych piwo

pozdr,


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,059 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,816
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1