Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#1058019 19/03/2007 09:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405

Bonus: Unibet
Biszop #1058909 19/03/2007 16:46
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
jeszeli wpylna jakies piniadze na moje konto w mbanku, to dostaje o tym powiadomienie na maila, czy musze ciagle logowac sie do mbanku i sprawdzac?

weed #1058962 19/03/2007 17:00
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
Musisz się logować i sprawdzać.

Przelewy przychodzące w tym banku księgowane są w godzinach:
12:00
15:00
18:15
Przelewy mbank--> mbank są księgowane od razu.

Robertj #1059882 19/03/2007 20:53
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
ok, dzieki za odpowiedz

weed #1060685 20/03/2007 09:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Jak przy wyplacie kasy z SB na konto mBAnku podalem stary kod banku to kasa dojdzie ? czycofna wyplate ?

raiders_ #1061244 20/03/2007 14:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mozna z mbanku przelewac kase na zagraniczne konto, dokladnie chodzi mi o niemieckie konto Gamebookers?

raiders_ #1061280 20/03/2007 14:37
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
Originally Posted by raiders_
Jak przy wyplacie kasy z SB na konto mBAnku podalem stary kod banku to kasa dojdzie ? czycofna wyplate ?
Dojdzie ja z expektu/unibetu caly czas na stary wyplacam i kaska czasem nawet i tego samego dnia jest

Logan #1061958 20/03/2007 16:47
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
Originally Posted by Logan
Mozna z mbanku przelewac kase na zagraniczne konto, dokladnie chodzi mi o niemieckie konto Gamebookers?
Można robić przlewy na zagraniczne konto, ale nie bardzo sie opłaca
Quote
przelewy zagraniczne - opłata: 0,25% kwoty przelewu min 20 zł, max 200 zł
Nie lepiej sobie przelać na moneybookers, a potem do gamebookers. Za dwa dni kasa na koncie.

Robertj #1069042 23/03/2007 02:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
Witam.
Mam pytanie czy ktoś wie co to jest routing number i jaki jest ten numer mbanku, przy przelewie z jednego buka proszą o ten numer i o kod swift , oczywiście kod swift znam, ale z tym routing number nigdy nie miałem do czynienia.
Dzięki za pomoc.

Robertj #1100154 01/04/2007 20:50
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Originally Posted by Robertj
Musisz się logować i sprawdzać.

Przelewy przychodzące w tym banku księgowane są w godzinach:
12:00
15:00
18:15
Przelewy mbank--> mbank są księgowane od razu.

czy te godziny obowiązują też w niedziele?

weed #1100226 01/04/2007 21:15
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by weed
Originally Posted by Robertj
Musisz się logować i sprawdzać.

Przelewy przychodzące w tym banku księgowane są w godzinach:
12:00
15:00
18:15
Przelewy mbank--> mbank są księgowane od razu.

czy te godziny obowiązują też w niedziele?

W soboty i niedzielę nikt nic nie prześle
bo ELIXIR nie działa.



BAHmVIP #1100401 01/04/2007 21:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Originally Posted by BAHmVIP
Originally Posted by weed
Originally Posted by Robertj
Musisz się logować i sprawdzać.

Przelewy przychodzące w tym banku księgowane są w godzinach:
12:00
15:00
18:15
Przelewy mbank--> mbank są księgowane od razu.

czy te godziny obowiązują też w niedziele?

W soboty i niedzielę nikt nic nie prześle
bo ELIXIR nie działa.


no to katastrofa :/ ale dzieki za odp nie bede siedzial do 18 i sie ludzil ze dojdzie dzisiaj

weed #1105155 03/04/2007 21:21
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Mam pytanie . Po Rejstracji dostaliscie jakiegos maila potwierdzajacego?? i drugie pytanie w piatek podpisalem umowe z Kurierem kiedy moge sie spodziewac ze bede mogl korzystac z konta;> thx z gory;p

widget1988 #1105177 03/04/2007 21:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by widget1988
Mam pytanie . Po Rejstracji dostaliscie jakiegos maila potwierdzajacego?? i drugie pytanie w piatek podpisalem umowe z Kurierem kiedy moge sie spodziewac ze bede mogl korzystac z konta;> thx z gory;p

Ja podpisalem umowe z kurierem w sobote, a z konta moglem zaczac korzystac w czwartek.

Po rejestracji jakiegos tam maila chyba dostalem.

Robak1984 #1110512 05/04/2007 20:18
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Mam Pytanie jeszcze jedno. po podpisaniu umowy trzeba wykonac jakis tel??

widget1988 #1110736 05/04/2007 22:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jeżeli masz neta to nie musisz. Musisz skorzystać z pakietu aktywacyjnego, a jak go uruchopmisz to już od ciebie zależy.

micha$ #1111237 06/04/2007 01:02
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
aha ok:)BO w piatek podpisalem umowe z kurirem i czekam caly czas na maila. zaraz po rejstracji tez nie dostalem maila, a pakiet aktywacyjny przrez neta skrozystalem zn iego. Bo jezeli dobrze rozumiem to musze dostac maila i dopiero wtedy moge korzystac z konta?> w sensie wplaty/wyplaty

widget1988 #1111478 06/04/2007 01:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by widget1988
aha ok:)BO w piatek podpisalem umowe z kurirem i czekam caly czas na maila. zaraz po rejstracji tez nie dostalem maila, a pakiet aktywacyjny przrez neta skrozystalem zn iego. Bo jezeli dobrze rozumiem to musze dostac maila i dopiero wtedy moge korzystac z konta?> w sensie wplaty/wyplaty

Powinien do Ciebie przyjsc mail potwierdzajacy pelna aktywacje konta. Wtedy bedziesz mogl wplacac/wyplacac

Robak1984 #1114393 06/04/2007 21:23
Dołączył: Jan 2007
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 614
Zlecilem wyplate 31 marca z Nordicbet (korzystają z norweskiego banku) a 2 kwietnia (poniedzialek) zostala ona zaakceptowana do realizacji. Wyplata idzie na dodatkowy Emax walutowy(podalem numer IBAN tego rachunku - nie mojego glownego EKonta). Czy to normalne ze dzisiaj (6 kwiecien) pieniedzy nie ma jeszcze na koncie?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
To chyba bez znaczenia który rachunek podałeś jeśli chodzi o szybkość dostarczenia przelewu.Osobiście to na twoim miejscu zaczłąbym sie martwić jeżeli we wtorek nie będzie kasy bo póki co to mieści sie w terminie.Sam też na przelewy zagraniczne 5,6 dni czekałem swego czasu z betdirect

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1