|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Kto mi powie co trzeba włączyc w Real Player zeby film z napisami był  Real alternative sciagasz. I normalnie otworzysz w Subedicie z napisami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Mam takie pytanie , otóż mam poskanowaną książkę i chciałbym ją wrzucić w worda , tylko żeby wyglądało tak jak bym ją przepisał  bo będzie tam razem z innym tekstem który namiętnie pisałem hehe . Da się to jakoś zrobić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
gdzie znajdę skrot do "pokaż pulpit" bo przeinstalowałem system i już nie pamiętam, a chce go wrzucić do paska (Windows XP) i jeszcze jedno, chcę sobie wrzucić do paska na dole, jako ikonki Firefoxa, wspomniany "pokaż pulpit" itp (patrz obrazek) ale pojawia mi sie ten znaczek oddzielający, tylko nie moge go przesunąć i w związku z tym nie pozwala mi na wklejanie skrotu do tego paska [Linked Image] [ imageshack.us] pomóżcie please bo to proste a mnie drażni już szukanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Mam takie pytanie , otóż mam poskanowaną książkę i chciałbym ją wrzucić w worda , tylko żeby wyglądało tak jak bym ją przepisał  bo będzie tam razem z innym tekstem który namiętnie pisałem hehe . Da się to jakoś zrobić ? normala ze sie da musisz miec program do rozpoznawania tekstu np acrobat reader nie wiem czy dobrze napisałem  no i rozpoznajesz i wklejasz i poprawiasz ewentualne błędy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
gdzie znajdę skrot do "pokaż pulpit" bo przeinstalowałem system i już nie pamiętam, a chce go wrzucić do paska (Windows XP) i jeszcze jedno, chcę sobie wrzucić do paska na dole, jako ikonki Firefoxa, wspomniany "pokaż pulpit" itp (patrz obrazek) ale pojawia mi sie ten znaczek oddzielający, tylko nie moge go przesunąć i w związku z tym nie pozwala mi na wklejanie skrotu do tego paska [Linked Image] [ imageshack.us] pomóżcie please bo to proste a mnie drażni już szukanie  klikasz paski narzędzi i zaznacz szybkie uruchamianie i bedziesz miał na pasku pasek szybkiego uruchamiania gdzie jest własnie ten pokaz pulpit
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
podziękowania za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Mam takie pytanie , otóż mam poskanowaną książkę i chciałbym ją wrzucić w worda , tylko żeby wyglądało tak jak bym ją przepisał  bo będzie tam razem z innym tekstem który namiętnie pisałem hehe . Da się to jakoś zrobić ? normala ze sie da musisz miec program do rozpoznawania tekstu np acrobat reader nie wiem czy dobrze napisałem  no i rozpoznajesz i wklejasz i poprawiasz ewentualne błędy. Słabo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Próbowałem ale się nie daje , jednak to chyba o coś innego chodzi , jak ktoś wie niech da znać bardzo mi na tym zależy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja wiem, ale musiałbyś się wykosztować na program (ja cracków działających nie znalazłem - w sumie to trochę dawno szukałem, więc może coś się zmieniło). Program nazywa się ABBYY FineReader.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Ja wiem, ale musiałbyś się wykosztować na program (ja cracków działających nie znalazłem - w sumie to trochę dawno szukałem, więc może coś się zmieniło). Program nazywa się ABBYY FineReader. boże własnie o fine reader mi chodziło bo to jego uzywałem do pisania pracy dyplomowej  sorki za pomyłke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
dobra , dzięki postaram się poszukać więc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Mam ten program i działa znakomicie , dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
POMOCY! mam problem z windows media player nie chodzi mi o sam odtwarzacz bo go nie potrzebuje(sic!)ale o to ze niektore programy do ogladania TV online(sport)sa widocznie oparte o to g. z microsoftu no i co zrobic w takim wypadku? mam nadzieje ze ktos bedzie wiedzial o co chodzi,nowy WMP11 ma dodany na poczatku instalacji pewien test ,ktorego nie potrafie przejsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
tak trochę OT ale jaki znacie najlepszy livescore na komorkę (WAP) taki zeby bylo jak najwiecej dyscyplin... bo ja mam fonbet a tam na przyklad nie ma polskiego kosza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
POMOCY! mam problem z windows media player nie chodzi mi o sam odtwarzacz bo go nie potrzebuje(sic!)ale o to ze niektore programy do ogladania TV online(sport)sa widocznie oparte o to g. z microsoftu no i co zrobic w takim wypadku? mam nadzieje ze ktos bedzie wiedzial o co chodzi,nowy WMP11 ma dodany na poczatku instalacji pewien test ,ktorego nie potrafie przejsc  Mi tez sie niektore kanaly nie zalanczaly sciagnij media playera 10 i bedzie ok przynajmniej mi pomogło  wiem o co chdozi z 11 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
prawdopodobnie siadla mi karta graficzna w kompie......mam obraz ale sa na nim kreski wszerz monitora...i obraz jest lekko zamazany....nie wie ktos jak mozna jeszcze ja uratowac??....nie mam jak kupic juz dzisiaj ani jutro poniewz jestem daleko od polski....prosze o pomoc jak mam to sprawdzic czy to na pewno karta graficzna....plisss
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Podłącz monitor pod innego kompa jeśli masz możliwość - wtedy będziesz miał pewność. Ja bym bardziej stawiał na monitor niż na kartę. Obraz zamazany...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
wlasnie o to chodzi ze nie mam mozliwosci podpiecia monitora pod innego kompa....masz jakis inny pomysl??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|