Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by mankey
Kto mi powie co trzeba włączyc w Real Player zeby film z napisami był smile

Real alternative sciagasz. I normalnie otworzysz w Subedicie z napisami.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Mam takie pytanie , otóż mam poskanowaną książkę i chciałbym ją wrzucić w worda , tylko żeby wyglądało tak jak bym ją przepisał tongue bo będzie tam razem z innym tekstem który namiętnie pisałem hehe . Da się to jakoś zrobić ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
gdzie znajdę skrot do "pokaż pulpit" bo przeinstalowałem system i już nie pamiętam, a chce go wrzucić do paska (Windows XP)

i jeszcze jedno, chcę sobie wrzucić do paska na dole, jako ikonki Firefoxa, wspomniany "pokaż pulpit" itp (patrz obrazek) ale pojawia mi sie ten znaczek oddzielający, tylko nie moge go przesunąć i w związku z tym nie pozwala mi na wklejanie skrotu do tego paska
[Linked Image] [imageshack.us]

pomóżcie please bo to proste a mnie drażni już szukanie smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by Piecia84
Mam takie pytanie , otóż mam poskanowaną książkę i chciałbym ją wrzucić w worda , tylko żeby wyglądało tak jak bym ją przepisał tongue bo będzie tam razem z innym tekstem który namiętnie pisałem hehe . Da się to jakoś zrobić ?

normala ze sie da musisz miec program do rozpoznawania tekstu np acrobat reader nie wiem czy dobrze napisałem smile no i rozpoznajesz i wklejasz i poprawiasz ewentualne błędy.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by Mitul
gdzie znajdę skrot do "pokaż pulpit" bo przeinstalowałem system i już nie pamiętam, a chce go wrzucić do paska (Windows XP)

i jeszcze jedno, chcę sobie wrzucić do paska na dole, jako ikonki Firefoxa, wspomniany "pokaż pulpit" itp (patrz obrazek) ale pojawia mi sie ten znaczek oddzielający, tylko nie moge go przesunąć i w związku z tym nie pozwala mi na wklejanie skrotu do tego paska
[Linked Image] [imageshack.us]

pomóżcie please bo to proste a mnie drażni już szukanie smile

klikasz paski narzędzi i zaznacz szybkie uruchamianie i bedziesz miał na pasku pasek szybkiego uruchamiania gdzie jest własnie ten pokaz pulpit

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podziękowania za pomoc piwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by siwy212
Originally Posted by Piecia84
Mam takie pytanie , otóż mam poskanowaną książkę i chciałbym ją wrzucić w worda , tylko żeby wyglądało tak jak bym ją przepisał tongue bo będzie tam razem z innym tekstem który namiętnie pisałem hehe . Da się to jakoś zrobić ?

normala ze sie da musisz miec program do rozpoznawania tekstu np acrobat reader nie wiem czy dobrze napisałem smile no i rozpoznajesz i wklejasz i poprawiasz ewentualne błędy.


Słabo.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Próbowałem ale się nie daje , jednak to chyba o coś innego chodzi , jak ktoś wie niech da znać bardzo mi na tym zależy smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja wiem, ale musiałbyś się wykosztować na program (ja cracków działających nie znalazłem - w sumie to trochę dawno szukałem, więc może coś się zmieniło). Program nazywa się ABBYY FineReader.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Aha, cena wynosi ~500zł.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by Zbigniew
Ja wiem, ale musiałbyś się wykosztować na program (ja cracków działających nie znalazłem - w sumie to trochę dawno szukałem, więc może coś się zmieniło). Program nazywa się ABBYY FineReader.

boże własnie o fine reader mi chodziło bo to jego uzywałem do pisania pracy dyplomowej grin sorki za pomyłke

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
dobra , dzięki postaram się poszukać więc grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Mam ten program i działa znakomicie , dzięki piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
POMOCY!
mam problem z windows media player nie chodzi mi o sam odtwarzacz bo go nie potrzebuje(sic!)ale o to ze niektore programy do ogladania TV online(sport)sa widocznie oparte o to g. z microsoftu no i co zrobic w takim wypadku?
mam nadzieje ze ktos bedzie wiedzial o co chodzi,nowy WMP11 ma dodany na poczatku instalacji pewien test ,ktorego nie potrafie przejsc wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
tak trochę OT ale jaki znacie najlepszy livescore na komorkę (WAP) taki zeby bylo jak najwiecej dyscyplin...
bo ja mam fonbet a tam na przyklad nie ma polskiego kosza frown

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Originally Posted by comp
POMOCY!
mam problem z windows media player nie chodzi mi o sam odtwarzacz bo go nie potrzebuje(sic!)ale o to ze niektore programy do ogladania TV online(sport)sa widocznie oparte o to g. z microsoftu no i co zrobic w takim wypadku?
mam nadzieje ze ktos bedzie wiedzial o co chodzi,nowy WMP11 ma dodany na poczatku instalacji pewien test ,ktorego nie potrafie przejsc wink



Mi tez sie niektore kanaly nie zalanczaly sciagnij media playera 10 i bedzie ok przynajmniej mi pomogło smile wiem o co chdozi z 11 laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
pomogło wielkie dzięki.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
prawdopodobnie siadla mi karta graficzna w kompie......mam obraz ale sa na nim kreski wszerz monitora...i obraz jest lekko zamazany....nie wie ktos jak mozna jeszcze ja uratowac??....nie mam jak kupic juz dzisiaj ani jutro poniewz jestem daleko od polski....prosze o pomoc jak mam to sprawdzic czy to na pewno karta graficzna....plisss

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Podłącz monitor pod innego kompa jeśli masz możliwość - wtedy będziesz miał pewność. Ja bym bardziej stawiał na monitor niż na kartę. Obraz zamazany...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
wlasnie o to chodzi ze nie mam mozliwosci podpiecia monitora pod innego kompa....masz jakis inny pomysl??

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, 11kera11, alfa, Lukasz111, Green Arrow, forty, Sensei, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 818 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,047
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1