Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#110685 02/11/2001 11:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Panowie, nie orientujecie sie ktore miejsca w tej lidze sa premiowane awansem do Ligi Mistrzow, Pucharu UEFA i Intertoto?

Czy wie ktos jakie panuja stosunki miedzy trzema klubami moskiewskimi? Potrafia sie dogadac, czy zyja jak przyslowiowy kot z psem.

Prosze o szybkie info.

Jak juz temat nie bedzie potrzebny proponuje go wykasowac.

Bonus: Unibet
#110686 02/11/2001 19:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Dobrze że ,,Rhotax’’ otworzył temat bo nie wiem czy wszyscy zauważyli że dla niektórych drużyn w lidze rosyjskiej ostatnie mecze są o być albo nie być w lidze ,lub też o walka w Europejskich Pucharach. Podejrzewam że niektóre z tych meczy zostaną wycofane ,lecz jednak na razie można je posyłać. A więc przystąpmy do typowania :

Spartak M.- Torpedo
Dobre pytanie: Czy są jakieś układy. Według mnie oczywiście że tak. Rosja to jeden z najbardziej korupcyjnych krajów w Europie ,więc dlatego Torpeda ten mecz wygra . Oczywiście nie można zakładać że Torpedo ,,kupi mecz’’ ,jeśli nawet tego nie zrobi to i tak Spartak gra na luzie bo mistrzostwo ma już na 100% zapewnione. Teraz trochę statystyk. Spartak ma doskonały bilans u siebie 10-4-0 .Na własnym stadionie nie przegrało meczu ,ale oczywiście najwyższy czas. aby przegrało .A w końcu gra z nie byle kim bo z czwartą drużyną w lidze która 2 ostatnie mecze wygrała i widać że za wszelką cenę walczy o UEFA. A i teraz mi się przypomniało , jeżeli pamięć mnie nie myli to odwiecznymi rywalami w Moskwie zawsze był Lokomotiw i Spartak a co za tym idzie w przypadku wygranej Torpedo ,Lokomotiw może nie walczyć w pucharach. Więc kurs 4,3 na Torpedo w STS uważam za bardzo atrakcyjny.

Lokomotiv –Rostel.Rostow.
Tutaj niepodważalnym faworytem jest Lokomotiv który po wygranej nad Realem nie powinien mieć żadnych kłopotów na zdobycie trzech punktów zważywszy na to że walczy o LM a 3 punkty pozwoliłyby ją mieć w kieszeni. Rostel najprawdopodobniej utrzymał się w lidze ,więc nie będzie walczył przeciwko Lokomotivowi.
I kurs 1,4 jest wart grania na ten mecz.

Machaczkala-Torpedo ZIL

Osobiście radziłbym odpuścić ten mecz . Wydawałoby się że Torpeda powinno wygrać aby utrzymać się w lidze lecz Machaczkala też nie jest pewna bytu. Lecz jednak wyraźnie ze statystyk wynika że Machaczkala to stare ,,sprzedawczyki’’ przegrali 3 ostatnie mecze będąc dostarczycielami punktów dla drużyn o coś walczących. Jak już napisałem radziłbym odpuścić ten mecz .Ja jednak zagram dwójkę za 3,7.

Dla ludzi grających tą ligę polecałbym zarówno w przypadku Torpedo jak i Torpedo ZIL podeprzeć się ,,X ‘’ ,bo różnie to bywa .Zobaczymy co będzie może powtórzy się sytuacja z czerwca kiedy wszyscy radowali się z wygranych. Nie zapominajmy że została jeszcze liga polska.

Powodzenia!!! Maciek

#110687 06/11/2001 18:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Czy ktoś z Was wie ile drużyn spada z ligi rosyjskiej ??
Czy ktoś wie coś o pogłosce, że Anzli z Rotorem dogadało się już w sprawie remisu (X) ??
Czy ktoś zna kurs w STS na te spotkanie ??
z góry dzięki.

#110688 06/11/2001 21:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Byłem przed chwilą w STS-ie i u mnie nie ma kursów na ligę rosyjską, więc skąd informacje że np. Torpedo jest po 4.30 z Zil po 3.70 ???
Co do drugiego pytania hpc, to do mnie też takie plotki dotarły ...

#110689 06/11/2001 21:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Te mecze sie juz odbyly w niedziele.

#110690 06/11/2001 21:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
No tak, tak to jest jak się nie do końca przeczyta :rolleyes:
Ale przy okazji, jakby ktoś zauważył że się pojawiły w STS-ie kursy na czwartkowe mecze, to niech da znać.

#110691 06/11/2001 21:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
nie masz racji Rhotax
Ja piszę o meczu Anzli z Rotorem (8.11 godz 17.00)
nasza 15.00 chyba.
W niedzielę Anzlii grał chyba z ZIL 0-2
Ten długi post dotyczył kolejki z niedzieli, a ja go po prostu odświeżyłem, bo nie chciałem zakładać nowego tematu. W końcu w Rosii ostatnia kolejka.
Chyba, że to ja się mylę.

#110692 06/11/2001 21:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
ale Ty odpowiadałes na post uQS i miałeś rację, tylko jak ja to pisałem to ostatniego postu jeszcze nie było.
nieporozumienie.

#110693 07/11/2001 14:48
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
nie wiem jak w sts,ale w mixie mozna to grac.
Andzi-Rotor X 3.00
ZSenit-Cherno 1 1.15
Loko-Spartak 1 1.80
Alanioa-Rostel 1 1.55

#110694 07/11/2001 14:56
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
cholera.na stronie mixa ten X jest za 2.00.a w kolekturze widzialem to za 3.00...

#110695 07/11/2001 19:30
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Mam na kuponie, x kurs 2.0

#110696 07/11/2001 19:52
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
a czy przypadkiem rotor i andzi juz sie nie utrzymaly?

#110697 07/11/2001 20:11
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
chyba jednak nie.
bo jesli andzi,rotor,fakel i zil beda mialy po 31 pkt to spadnie andzi...

#110698 07/11/2001 20:43
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
Quote
Oryginalnie wysłał lok:
[qb]chyba jednak nie.
bo jesli rotor,fakel i zil beda mialy po 31 pkt to spadnie rotor...[/qb]

teraz juz dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#110699 08/11/2001 03:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jeżeli można dorzucić dwa słowa:
-1 drużyna gra w LM bez kwalifikacji
-2 drużyna gra w kwalifikacjach LM
-3,4,5 gra w UEFA
z tego wynika że:
-Lok.Moskwa - Spartak M. Lokomotiv M ma tylko 1punkt przewagi nad Zenitem St.P(który gra mecz z ostatnią drużynąi ten mecz wygra) i musi mecz wygrać poniewż lepiej grać w kwalifikacjach LM i spróbować grać w LM wiedząc że jeśli się nie uda to i tak grają w UEFA
-Zil gra z Torpedo(które ma UEFA w kieszeni)czyli Zil to musi wygrać Torpedo gra o pietruszke (chyba że Zil podjedzie z Kasą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
-jeżeli Zil wygra będzie miał 33pkt i gra na remis Anzhi-Rotor nie ma sensu dla Anzhi które w tym wypadku spada a więc Anzhi musi wygrać!

Jeżeli się mylę proszę o sprostowanie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#110700 08/11/2001 11:13
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
z tego co pamietam to leca 2 druzyny wiec przy remisie rotor-anji nijak nie poleci anji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a swoja droga mecz anji-rotor to jest mecz typu slask-widzew z ostatniej kolejki zeszlego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czyli nawet nie beda strzelac bramek i atakowac i bedzie 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
regards

#110701 08/11/2001 22:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Russia01 16:00 Zenit Chernomorets 2-1 2-0 Full Time
Russia01 16:00 Lokomotiv_M. Spartak_M. 2-1 0-0 Full Time
Russia01 16:00 Anzhi Rotor 0-0 0-0 Full Time
Russia01 16:00 Alania Rostselmash 3-0 2-0 Full Time
Russia01 16:00 Krylya_Sovetov Saturn 2-0 0-0 Full Time
Russia01 16:00 Dinamo_M. Fakel 6-2 3-1 Full Time
Russia01 16:00 Sokol CSKA 0-2 0-1 Full Time
Russia01 16:00 Torpedo ZIL_Torpedo 1-0 1-0 Full Time

#110702 08/11/2001 22:34
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
Russia01 16:00 Anzhi Rotor 0-0 0-0 Full Time
a nie mowilem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zlapalem ten remis w toto wczoraj za @2.0 (kolejny dowod na to ze w toto siedza debile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
oczywiscie dolozylem do tego oczywiste mecze petersburg 1 loko 1 (zenada ze niby po walce w 90 min kto w to uwierzy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i allanie 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
caly swiat o tym trabil i wiadomo nie od dzis ze rosyjska liga jest najb skorumpowana a mimo wszystko toto dal kursy 1,15 1.8! i 1.55!!! odpowiednio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale coz to oni placa(nie pierwszy juz raz)za swoja glupote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
regards


Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, burbon, Sensei), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,357
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1