Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#110720 02/10/2001 13:01
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK
Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków 2:3 (1:1)
Hutnik Kraków - Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)
Ruch Chorzów - RKS Fameg Radomsko 0:0
Zagłębie Lubin - Hetman Zamość 2:0 (1:0)
Groclin Grodzisk - GKS Katowice 0:1 (0:1)
Amica Wronki - Lech Poznań 3:3 (0:2)
Polonia Warszawa - Odra Wodzisław 2:2 (1:1).

dzis i jutro rewanze.
jakie macie uwagi?

w unibet kurs na Ruch Chorzow 3,25 - niebiescy niezle ostanio graja, choc Radomsko tez sie poprawia: dwa ostanie mecze wygrali 2:0

Bonus: Unibet
#110721 02/10/2001 13:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Czołem
Po pierwsze to źle napisałeś pary to są zestawienia pierwszych meczy, więc powinno być odwrotnie. Po drugie widzę tylko jeden pewny wynik : 1 w meczu Hetmana Zamość z Zagłębiem. To by było na tyle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#110722 02/10/2001 13:18
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK
Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Czołem
Po pierwsze to źle napisałeś pary to są zestawienia pierwszych meczy, więc powinno być odwrotnie. Po drugie widzę tylko jeden pewny wynik : 1 w meczu Hetmana Zamość z Zagłębiem. To by było na tyle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

zle napisalem???
:-))) umieslilem po prostu wyniki z pierwszych meczy dla przypomnienia

dlaczego uwazasz ze Lubin ten mecz przegra?

#110723 02/10/2001 13:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Byłem na ostatnim meczu Jagielloni z Hetmanem Zamośc. Nie wiem jak to Jaga mogła przegrać ale jak zwykle cała wina spada na obrońców 3 akcje Hetmana i dwie bramki. A tyle co Jaga nie wykorzystała sytuacji szkoda gadać. Ale z drugiej strony czy Zagłębiu będzie chciało się za wszelką cenę wygrać, nie wiem. Ogólnie ciężki mecz do postawienia

#110724 02/10/2001 13:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moim mili....jestem z Zamościa więc troche może wam pomoge odnosnie tego meczu.....Hetman poważnie traktuje i puchar ligi ...zaw3sze pare groszy wskoczy ....niemniej patrząc na wszytskie za i przeciw tego meczu chyba jednak nie wygra.
Stawiałbym X2 ale moim zdaniem jest 6to najtrudniejszy mecz do obstawieb=nia.

...niemniej w nastepnej kolejce wiem , że Hetamn u siebie nie wygra z zagłebiem i to warto grać a i kurs bedzie na pewno dobry!

#110725 02/10/2001 13:57
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Quote
Oryginalnie wysłał DMK:
[qb]
w unibet kurs na Ruch Chorzow 3,25 - niebiescy niezle ostanio graja, choc Radomsko tez sie poprawia: dwa ostanie mecze wygrali 2:0[/qb]

Cze.Jestem z Łodzi i w dzisiejszej gazecie "Dziennnik Łódzki" twierdzą że RKS żyje sobotnim meczem także z Ruchem.Puchar sobie odpuszczają,ale to dziwne,bo skład drużyny taki sam jak w meczu z Dyskobolią (?)
Pozostaje pytanie czy niebiescy będą mieli jakąś motywacje,bo oni też walczą o miejsce w pierwszej 4 naszej ligi i to właśnie z RKS.
Obie drużyny mają po tyle samo pkt.
Ruch bez :Wosia,Górskiego,Palucha,Dudy.
Kto komu odda mecz ??? Wydaje mi się że nikt a obie drużyny skoncentrują się na sobotniej lidze i ten mecz po prostu oleją.
Mój typ:raczej 1,chociaż miło byłoby usłyszeć kilka słów o nastawieniu Ruchu od kogoś z Chorzowa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#110726 05/10/2001 01:22
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
nomad mozesz cos blizej powiedzec o tym niedzielnym meczu hetmana z sosnowcem?
dlaczego typujesz x2 na pewniaka?
mozesz mi szczerze podpowiedziec bo warte jest to zagrania grubiej.
czekam na szybka odpowiedz puki kurs nie spadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1