|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni temat. Wysylac posty w tym temacie moga tylko osoby, ktore maja minimum roczny staz na forum albo osoby zweryfikowane u Kanciastego, LINK DO LISTY [kanciasty.sitesled.com]
Jesli pojawia sie tutaj ogloszenia od osob ktore nie spelniaja powyzszych wymogow - bedziemy przyznawac OSTRZEZENIA i BANY. Osoby zweryfikowane na liscie Kanciastego(stan na 22.03.2007): artbledo Bebok BookerS Boomber Boys_20 bukma ciacho1984 czyzyk dadycool Damian_BYDGOSZCZ darekrby dareksg dawideczek_79 Dev GumoL hablahabla haven hbr host HRABIA_JOHN Jakubosiu Jaroslav kanciasty koszałek Krupier kurczak123 Maki maxdax Michauek Mirtek monk80 My$z@ P!T3R padik pepone Piotras Scobas Slovik termii white_nyga wluczykij& yogimacko zmianowy zwierzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nieaktualne Arcy 
Last edited by Sagat; 04/04/2007 16:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
sprzedam 500 MB,wymiana na mbank bez prowizji,kazda suma,wiele udanych wymian  GG:1785048
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
sprzedam 500 MB,wymiana na mbank bez prowizji,kazda suma,wiele udanych wymian  GG:1785048 udana wymiana na 135zl. POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
sprzedam/skupię MB, mam mbank i millennium, setki udanych wymian - 100% uczciwości, jestem zweryfikowany na stronce kanciastego, GG: 1957521 - jestem od 8 do 16, a później jak Bóg da
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
Udana i expresowa wymiana z dawideczek_79
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
sprzedam 500 MB,wymiana na mbank bez prowizji,kazda suma,wiele udanych wymian  GG:1785048 udana wymiana na 135zl. POLECAM potwierdzam  zostalo jeszcze sporo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228 |
Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post w tym temacie.
Last edited by Sagat; 04/04/2007 17:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
UWAGA !!
Ktos kto sie wlamal na konto Boys20 wyludza kase na tym forum i na typujemy.pl podajac taki oto nr konta :
50102055581111165167200043
Prosze wlasciciela tego konta o kontakt zemna poprzez priv i podanie IP osoby ktora do niego pisala.
Prosze tez Moderatora o podanie IP z ostatnich logowan Boys_20 na forum.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Udana i expresowa wymiana z dawideczek_79 potwierdzam wymiane z therror
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Wymienie MB 400 zł na Millenium Bak.Zaufanym wpłacam pierwszy. Czekam na PW. Udane wymiany z użytkownikami:Stoin ,Oli, Mirtek ,Wahi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 194 |
UWAGA !!
Ktos kto sie wlamal na konto Boys20 wyludza kase na tym forum i na typujemy.pl podajac taki oto nr konta :
50102055581111165167200043
Prosze wlasciciela tego konta o kontakt zemna poprzez priv i podanie IP osoby ktora do niego pisala.
Prosze tez Moderatora o podanie IP z ostatnich logowan Boys_20 na forum.
Pozdrawiam Jestem "w trakcie" wymiany z tym użytkownikiem , czyli na dobrą sprawę widzę że zostałem oszukany :/ Przychylam się do prośby o pomoc w namierzeniu tej osoby i pomoc w odzyskaniu wyłudzonych pieniędzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
wymienie 200zl z mb na mbank. gg750448
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
sprzedam 180 zł na MB,przyjmuje mBank gg 2064826
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
posiadam środki na MB chce na mbank...sporo wymian na moim koncie 100% wiarygodności...  gg 5215381
Last edited by wHiTe_StAr; 05/04/2007 02:11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Post deleted by wHiTe_StAr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
sprzedam 180 zł na MB,przyjmuje mBank gg 2064826 120 zł jeszcze mi zostało
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Sprzedam 280 PLN na MB. Przyjmuję na Mbank. Z racji że mi się śpieszy to prowizja= 0 PLN + dorzucam na piwko  100 % bezpieczeństwa. Ludziom zktórymi się wymieniałem wpłacam pierwszy GG: 3026221
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
wymienie 200zl z mb na mbank. gg750448 jeszcze 138 zostalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
udana wymiana z użytkownikiem ziomek-domek na kwote 14 zł, szybko i sprawnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|