|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
ja nikomu nic nie udowadniam, nie chce i nie musze.......ale obiektywna prawda jest tylko jedna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
hahahaha.... AC Milan zapłaci 100.000 euro kary ?! Według niemieckiego prawa we wczorajszym meczu w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów AC Milan nie mógł wystąpić z logo sponsora na koszulce. W Niemczech prawo zabrania reklamowania firm bukmacherskich. Jak jednak wszyscy widzieliśmy, zespół zagrał w standardowych koszulkach z logo bwin. Z tego też powodu klub będzie musiał zapłacić 100.000 euro kary. hahahaha.... a o tym ze niemiecki Werder gra z Bwin w Bundeslidze i LM to juz zapomnieli rozgoryczeni porażką niemcy? haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
po pierwsze takiej firmy jak Toto-mix nigdy nie bylo !!!!!
toto - mix to tylko produkt dokladnie to jest firma córka Totolotka! nie !!! to nie zadna firma corka tylko produkt - to tak jakbys napisal ze "wiesmak" jest firma corka mc donalda Mylisz się kolego: "Totolotek Toto-Mix S.A. to spółka akcyjna powołana do działalności w dniu 1 kwietnia 1992 roku w Warszawie." Toto-mix to córka Totolotka, ale jednak osobna firma
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
w 92 roku totolotek nie wiedzial jeszcze co to bukmacherka wiec watpie zeby taka nazwa byla od 92 roku....ale jak znajde chwile czasu to sprawdze ci to
totolotek na 100% obslugiwal toto-mixa i toto mix byl tylko produktem, wszystkie sprawy zwiazane z mixem wyplaty itp zalatwialo sie w firmie totolotek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
ale ty mylisz pojecia bo totalizator sportowy to firma zajmujaca sie lotto czyli "inna" branza a totolotek to dawna totoliga i obecny toto-mix
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Wcześniej napisałeś: po pierwsze takiej firmy jak Toto-mix nigdy nie bylo !!!!!
toto - mix to tylko produkt a ja piszę że istnieje firma: TOTOLOTEK TOTO - MIX SPÓŁKA AKCYJNA Data wpisu do rejestru przedsiebiorców 2001-07-13 może wcześniej źle Cię zrozumiałem (jestem trochę zjebany)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
bosheee niech istnieje sobie 5 spółek toto-szmixa, to i tak jedno gówno przecież. a wy juz 3-cią strone o tym nawijacie jak kargul z pawlakem. Ten temat ma ważniejsze kwestie niż rozstrzyganie składu zarzadu jakiegoś dennego toto-szmixa... poważnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496 |
Mamy euro 2012. Myśle, że to może być kolejny impluls do pełnej legalizacji bukmacherki online. Kaczyńscy powinni w końcu pojąć, że wolonorynkowe rozwiązania będą korzystne dla wszystkich, również dla budżetu państwa.
A skoro Toto-Mix mial byc monopolistą, bo była potrzebna kasa na Noarodowe Centrum Sportu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34 |
Ale tu nie chodzi o legalizację, tylko o wykreślenie zapisu o zakazie gry u bukmacherów zagranicznych, żeby nie było żadnych wątpliwości. A jeżeli nasi rządzący są tak inteligentni i chcą zrezygnować z jakichkolwiek wpływów do budżetu - proszę bardzo, i tak nikt nie może zabronić gry u bukmacherów z UE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
wykreślenie zapisu o zakazie gry i tym samym jakie podatki ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Dzisiaj Zyta na konferencji prasowej w TV3 potwierdzila za projekt ustawy o zakladach wzajemnych w tym miesiacu wplynie do Sejmu MF chce na tym zarobic miliard pzl- swoja droga ciekawe jak??? napewno obloza zaklady nowym podatkiem i otzrymaja odwrotny efekt!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
gremlin....A co,przestaniesz wtedy grać ????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Trzeba bardzo uważać, bo jak upadnie zainteresowanie zakładami to w efekcie spadnie zainteresowanie sportem w telewizji, spadnie oglądalność, mniej reklam mniej kasy i mniej dochodów z podatków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
gremlin....A co,przestaniesz wtedy grać ???????????? a to niby dlaczego??? bede gral u bukow ktorzy nie sa obwarowani podatkiem, jak chcesz moge ci dac pare linkow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
gremlin.....Dobre,podobał mi się dowcip....pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Trzeba bardzo uważać, bo jak upadnie zainteresowanie zakładami to w efekcie spadnie zainteresowanie sportem w telewizji, spadnie oglądalność, mniej reklam mniej kasy i mniej dochodów z podatków. dokladnie efekt moze byc odwrotny do zamierzonego- z podatkami jest tak jak z guma w majtkach wiele wytzrymie ale istnieje ryzyko ze peknie!!! tym bardziej ze grajacy jakby nie bylo maja w obwodzie inna alternatywe o ktorej pisze powyzej!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Dzisiaj Zyta na konferencji prasowej w TV3 potwierdzila za projekt ustawy o zakladach wzajemnych w tym miesiacu wplynie do Sejmu MF chce na tym zarobic miliard pzl- swoja droga ciekawe jak??? napewno obloza zaklady nowym podatkiem i otzrymaja odwrotny efekt!!! Kobieta ta jak i jej doradcy żyje chyba (jak zwykle) złudzeniami albo tkwi w głębokiej niewiedzy . Nie ma absolutnie najmniejszej szansy zarobienia takiej kwoty tylko dzięki zmianom w ustawie w ciągu zaledwie 5 lat. Tym bardziej jeśli weźmie się pod uwagę proponowany kierunek zmian. Są pewne możliwości zwiększenia wpływów z tego tytułu ale na pewno w grę nie wchodzi taka kwota ani nawet jej bliska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jeżeli tak zaczynają się nasze przygotowania do Euro (od majaczenia o jakimś wyssanym z palca miliardzie) to nie wróży to niestety najlepiej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496 |
Mam naiwną nadzieję, że teraz, kiedy w grę wchodzi już pewne zobowiązanie (euro 2012) a nie tylko obietnica wyborcza (Narodowe Centrum Sportu) pojdą po rozum do głowy, przestaną robić dobrze Toto-Shitowi (co było przyczyną inicjującą prace nad nowelizacją ustawy) i posłuchają większości ekonomistów w tym kraju (np z IBnGR: http://www.ibngr.pl/pdf/publikacje/raporty/raport_hazard.pdf), których zdaniem liberalizacja rynku przyniesie zwiększone wpływy do budżetu. I uprzedzając ewentualne pytanie. Tak, ja chciałbym odprowadzać od tego sensowny podatek, jeżeli w zamian zarabiałbym te pieniądze zepełnie legalnie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|