Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 25 1 2 18 19 20 21 22 24 25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
ja nikomu nic nie udowadniam, nie chce i nie musze.......ale obiektywna prawda jest tylko jedna

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
hahahaha....
Originally Posted by Niemcy
AC Milan zapłaci 100.000 euro kary ?!
Według niemieckiego prawa we wczorajszym meczu w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów AC Milan nie mógł wystąpić z logo sponsora na koszulce. W Niemczech prawo zabrania reklamowania firm bukmacherskich. Jak jednak wszyscy widzieliśmy, zespół zagrał w standardowych koszulkach z logo bwin. Z tego też powodu klub będzie musiał zapłacić 100.000 euro kary.
hahahaha.... a o tym ze niemiecki Werder gra z Bwin w Bundeslidze i LM to juz zapomnieli rozgoryczeni porażką niemcy? haha

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by sports
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by sports
po pierwsze takiej firmy jak Toto-mix nigdy nie bylo !!!!!

toto - mix to tylko produkt

dokladnie to jest firma córka Totolotka!

nie !!! to nie zadna firma corka tylko produkt - to tak jakbys napisal ze "wiesmak" jest firma corka mc donalda

Mylisz się kolego:

"Totolotek Toto-Mix S.A. to spółka akcyjna powołana do działalności w dniu 1 kwietnia 1992 roku w Warszawie."

Toto-mix to córka Totolotka, ale jednak osobna firma

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
a tu: http://pdi.cors.gov.pl/KRSSED/Podmiot.aspx?nrkrs=0000027214
mamy wyciąg KRS toto mixa

a tu: http://pdi.cors.gov.pl/KRSSED/Podmiot.aspx?nrkrs=0000007411
mamy wyciąg KRS totalizatora sportowego, który zajmuje się totolotkiem.

Jak widzisz to są 2 różne firmy

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
w 92 roku totolotek nie wiedzial jeszcze co to bukmacherka wiec watpie zeby taka nazwa byla od 92 roku....ale jak znajde chwile czasu to sprawdze ci to

totolotek na 100% obslugiwal toto-mixa i toto mix byl tylko produktem, wszystkie sprawy zwiazane z mixem wyplaty itp zalatwialo sie w firmie totolotek

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
ale ty mylisz pojecia bo totalizator sportowy to firma zajmujaca sie lotto czyli "inna" branza a totolotek to dawna totoliga i obecny toto-mix

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Wcześniej napisałeś:
Originally Posted by sports
po pierwsze takiej firmy jak Toto-mix nigdy nie bylo !!!!!

toto - mix to tylko produkt


a ja piszę że istnieje firma: TOTOLOTEK TOTO - MIX SPÓŁKA AKCYJNA
Data wpisu do rejestru przedsiebiorców 2001-07-13
może wcześniej źle Cię zrozumiałem (jestem trochę zjebany)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
bosheee niech istnieje sobie 5 spółek toto-szmixa, to i tak jedno gówno przecież. a wy juz 3-cią strone o tym nawijacie jak kargul z pawlakem.

Ten temat ma ważniejsze kwestie niż rozstrzyganie składu zarzadu jakiegoś dennego toto-szmixa... poważnie wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Mamy euro 2012. Myśle, że to może być kolejny impluls do pełnej legalizacji bukmacherki online. Kaczyńscy powinni w końcu pojąć, że wolonorynkowe rozwiązania będą korzystne dla wszystkich, również dla budżetu państwa.

A skoro Toto-Mix mial byc monopolistą, bo była potrzebna kasa na Noarodowe Centrum Sportu...


Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
Ale tu nie chodzi o legalizację, tylko o wykreślenie zapisu o zakazie gry u bukmacherów zagranicznych, żeby nie było żadnych wątpliwości. A jeżeli nasi rządzący są tak inteligentni i chcą zrezygnować z jakichkolwiek wpływów do budżetu - proszę bardzo, i tak nikt nie może zabronić gry u bukmacherów z UE.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

wykreślenie zapisu o zakazie gry i tym samym jakie podatki ...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Dzisiaj Zyta na konferencji prasowej w TV3 potwierdzila za projekt ustawy o zakladach wzajemnych w tym miesiacu wplynie do Sejmu MF chce na tym zarobic miliard pzl- swoja droga ciekawe jak??? napewno obloza zaklady nowym podatkiem i otzrymaja odwrotny efekt!!!

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
gremlin....A co,przestaniesz wtedy grać ????????????

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Trzeba bardzo uważać, bo jak upadnie zainteresowanie zakładami to w efekcie spadnie zainteresowanie sportem w telewizji, spadnie oglądalność, mniej reklam mniej kasy i mniej dochodów z podatków.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by AGASSI
gremlin....A co,przestaniesz wtedy grać ????????????
a to niby dlaczego??? bede gral u bukow ktorzy nie sa obwarowani podatkiem, jak chcesz moge ci dac pare linkow laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
gremlin.....Dobre,podobał mi się dowcip....pozdro

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by tangerine
Trzeba bardzo uważać, bo jak upadnie zainteresowanie zakładami to w efekcie spadnie zainteresowanie sportem w telewizji, spadnie oglądalność, mniej reklam mniej kasy i mniej dochodów z podatków.

dokladnie efekt moze byc odwrotny do zamierzonego- z podatkami jest tak jak z guma w majtkach wiele wytzrymie ale istnieje ryzyko ze peknie!!! tym bardziej ze grajacy jakby nie bylo maja w obwodzie inna alternatywe o ktorej pisze powyzej!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by gremlin
Dzisiaj Zyta na konferencji prasowej w TV3 potwierdzila za projekt ustawy o zakladach wzajemnych w tym miesiacu wplynie do Sejmu MF chce na tym zarobic miliard pzl- swoja droga ciekawe jak??? napewno obloza zaklady nowym podatkiem i otzrymaja odwrotny efekt!!!
Kobieta ta jak i jej doradcy żyje chyba (jak zwykle) złudzeniami albo tkwi w głębokiej niewiedzy . Nie ma absolutnie najmniejszej szansy zarobienia takiej kwoty tylko dzięki zmianom w ustawie w ciągu zaledwie 5 lat. Tym bardziej jeśli weźmie się pod uwagę proponowany kierunek zmian. Są pewne możliwości zwiększenia wpływów z tego tytułu ale na pewno w grę nie wchodzi taka kwota ani nawet jej bliska.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jeżeli tak zaczynają się nasze przygotowania do Euro (od majaczenia o jakimś wyssanym z palca miliardzie) to nie wróży to niestety najlepiej...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Mam naiwną nadzieję, że teraz, kiedy w grę wchodzi już pewne zobowiązanie (euro 2012) a nie tylko obietnica wyborcza (Narodowe Centrum Sportu) pojdą po rozum do głowy, przestaną robić dobrze Toto-Shitowi (co było przyczyną inicjującą prace nad nowelizacją ustawy) i posłuchają większości ekonomistów w tym kraju (np z IBnGR: http://www.ibngr.pl/pdf/publikacje/raporty/raport_hazard.pdf), których zdaniem liberalizacja rynku przyniesie zwiększone wpływy do budżetu.

I uprzedzając ewentualne pytanie. Tak, ja chciałbym odprowadzać od tego sensowny podatek, jeżeli w zamian zarabiałbym te pieniądze zepełnie legalnie.


Strona 20 z 25 1 2 18 19 20 21 22 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 2,021 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1