|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Last edited by Skiper; 19/09/2008 18:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Spróbuję jeden typ na pierwszą rundę. W innych bukach kursy na Sendena raczej sporo niższe, np w gamebookers 1.85.
John Senden v Michael Campbell v Eric Axley -> Senden @ 2.10 sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Senden nie zawiódł, ale dziś buki zmniejszyły na niego kursy i nie opłaca się tego grać, zresztą wielkiego wyniku wczoraj nie zrobił.
Trochę dziwny ten turniej, trudny do wyczucia, jak zresztą pewnie wszystkie poprzedzające wielkie turnieje, nie tylko w golfie. Dlatego znów tylko jeden typ, tym razem nie na faworyta.
Lee Westwood v Robert Karlsson v Brian Gay -> Karlsson @ 2.75 sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
W ogóle bukmacherzy (np. Unibet) traktują ten turniej lajtowo. Nie wystawiają większości trójek. Tak więc faktycznie nie znalazłem dzisiaj nic godnego zagrania.
Ciekawe, że obudził się Justin Leonard, który grał do tej pory fatalnie. Jest to na prawdę świetny zawodnik (10 turniejów w US PGA w tym British Open). Sporo turniejów wygrywał w Teksasie. Urodził się zresztą w Teksasie i College też miejscowy ukończył, więc wygląda że na włsnych śmieciach czuje się dobrze. Nie zawsze tak bywa. Joe Ogilvie miał grać dobrze w Houston, bo mieszka za płotem i nie wygląda to najlepiej. Z innych miejscowych: K.J.Choi, A.Hansen. D.Toms był konsultantem tego pola ze strony zawodników, ale też nie pomogła mu ta znajomość pola.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dzisiaj żadnych "pewniaków" nie ma, ale zaciekawił mnie ten kurs  Większość buków zdjęła ofertę przez opóźnienie rundy. Scott/ Leonard/ Stankowski -> Stankowski @ 4.00 bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Stankowski poszedł ostro, lecz niestety Scott nie odpuścił. Dzisiaj nie mam zamiaru nic grać, oferta buków bardzo słaba. John Senden v Michael Campbell v Eric Axley -> Senden @ 2.10 sportingbet (+1,1) Lee Westwood v Robert Karlsson v Brian Gay -> Karlsson @ 2.75 sportingbet (-1)Scott/ Leonard/ Stankowski -> Stankowski @ 4.00 bet365 (+1)Niedługo Masters 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Niedługo Masters  Właśnie:) [ Linked Image] kursy już dawno wystawione Tiger @2.25 hmmm, może tak jak Lefty w zeszłym roku, po triumfie w BellSouth, tym razem Eldrick po zwycięstwie w Doral...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
I faktycznie grasz takie kursy 2.00-4.00 na zwycięstwo w turnieju golfowym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
A dlaczego by nie ? Ominęło mnie 3.00 na Doralu, więc może dlatego rzuciłem ten typ pod rozwagę, czy zagram to się jeszcze zobaczy. Jednakże historia Masters jasno wskazuje, że niespodzianki występują tam wybitnie rzadko, ostatnie lata to zwycięstwa praktycznie tylko faworytów, zresztą wiadomo że golfowe ogórki wstepu tam to prostu nie mają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
A dlaczego by nie ? Ominęło mnie 3.00 na Doralu, więc może dlatego rzuciłem ten typ pod rozwagę, czy zagram to się jeszcze zobaczy. Jednakże historia Masters jasno wskazuje, że niespodzianki występują tam wybitnie rzadko, ostatnie lata to zwycięstwa praktycznie tylko faworytów, zresztą wiadomo że golfowe ogórki wstepu tam to prostu nie mają  Witaj. Granie kursu 2-4 na win przed zawodami mija się z celem, jak sam napisałeś nie ma tu "golfowych ogórków"  i przynajmniej 10 zawodników spokojnie może tu wygrać. Co innego zagranie Tiger'a (live) np w II dniu (przy założeniu, że w I zagra słabo) po kursie 8 lub wyżej. Pozdrawiam Padre
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jeszcze jakby ktoś mógł nakreślić parę słów o samym polu, bo z tego co się zorientowałem, jest chyba uznawane za dość trudne. Czy można przyjąć, że przede wszystkim liczyć się będzie znajomość pola?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Samą znajomością pola na pewno daleko nie zajedzie - jeśli chodzi o walory to jest ono przede wszystkim najpiękniejsze na świecie  bardzo długie (przedłuzone tak w zeszłym, jak i w tym roku) więc porządny driving się niewątpliwie przyda, fairwaye nie za szerokie, greeny szybkie. Szanse na deszcz w czasie turnieju ok.10%, co niewątpliwie trochę zwiększy szanse tych, co posyłają piłki bliżej z tee. Goosen Retief - Stenson Henrik @1.94 72 dołki Nazwiska nie grają, i o tym się tutaj Retief przekona - przynajmniej ja tak to widzę. Goosen bez formy, próżno go szukać w pierwszej 100 tego FedExowego rankingu mimo 4 występów zaliczanych do zestawienia (wyniki - 17,18,51,58). Natomiast Stenson to bezwzględnie najlepszy gracz europejski ostatnich miesięcy, T19 i T22 na początku sezonu a potem wygrana w WGC w match-playu. Również w statystykach lepiej prezentuje się trenujący na co dzień w Dubaju Szwed, bijąc Retiefa w wszystkim oprócz dokładności drivów, na pewno ważnych w Auguście, lecz trudno na tym opierać swoje nadzieje.  Co do innych par z expa, to nic ciekawego  ew. być może skuszę się na Vijaya z Elsem. Z tych na przejście CUTa: Niclas Fasth - Nie @1.95 Johan Edfors - Nie @1.87 Lee Westwood - Nie @1.95 Pierwszy już dwukrotnie próbował (2002 & 2003), oczywiście mu się jeszcze nie udało pograć w weekend  Edfors słabe tegoroczne wyniki, tak jak i Westwooda (nieudane próby w Auguście 2005 & 2006) - T33 na WGC i poza 50tką w zeszłym tygodniu w Houston.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Kiedyś dawno temu podałem na tym forum typ: Mike Weir wygra Masters 2003. Wtedy szefem w dziale golfowym był orient. Tak więc bez wahania jako pierwszy typ zagrywam: Mike Weir wygrywa Masters 2007 po kursie 125 William Hill (1/4 1-5 Each-Way). Myślę, że to pole jest tak różne od innych na US PGA Tour, a także od tych na całym świecie, że wygra golfista, który w tym roku nie szalał. Nie gra więc Allnby'ego, Howella III, Rollinsa, Chopre, Baddeleya. Szukam gdzie indziej. Moim drugim typem jest Chad Campbell 150 Sportingbet (1/4 1-5 Each-Way). Aż nie mogę się nadziwić jak się ten typ schował u bukmacherów w natłoku analiz i przewidywań. Z tego mogą być kokosy. I jako trzeci Trevor Immelman mimo wszystko. Zdolny młody gracz, a ja takich popieram. Wszyscy na niego grają, zawsze i wszędzie tylko nie na Mastersie. To ja na niego zagram, Kurs: 50 William Hill (1/4 1-5 Each Way) jeśli chodzi o poważnych bukmacherów (u innych wyższy). Taka trójka. Stawki polecam dostosować do kursów: 1-1-2 w jednostkach, albo stosując kalkulator sure betów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Last edited by retoox; 05/04/2007 19:45.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
The Masters 2007
1st Round, 18 holes
Tie no bet (Unibet)
Kuponik:
DiMarco, C - Stricker, S --> 1.77 Herron, T - Karlsson, R --> 1.84 Immelman, T - Toms, D --> 1.70 Jimenez, M-A - Sluman, J --> 1.50
AKO 8.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Jak ja nie lubię turniejów wielkoszlemowych, ponieważ strona PGA nie realizuje live-scoringu. Przecież musimy mieć dostęp do kart zawodników. No i znalazłem wreszcie, nareszcie bardzo dobrą tablicę wyników: http://www.masters.org/en_US/scoresI żeby nie było, że tylko o wynikach na żywo, proponuję poczytać typy eksperów ESPN (zawsze ich lubię czytać): http://sports.espn.go.com/golf/masters07/news/story?id=2825601
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
DiMarco, C - Stricker, S 75-77 Herron, T - Karlsson, R 72-77 Immelman, T - Toms, D 74-70 Jimenez, M-A - Sluman, J 79-76
Nie, nie, nie. To jest Masters. Tutaj nic nie jest jak gdzie indziej. Młodzież w czubie (na razie). Masters - twierdza niezdobyta. Czekamy na ochotników.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|