Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 30 1 2 3 4 29 30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by dawideczek_79
sprzedam/skupię MB, mam mbank i millennium, setki udanych wymian - 100% uczciwości, jestem zweryfikowany na stronce kanciastego, GG: 1957521 - jestem od 8 do 16, a później jak Bóg da


AKTUALNE

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
Originally Posted By: dawideczek_79
sprzedam/skupię MB, mam mbank i millennium, setki udanych wymian - 100% uczciwości, jestem zweryfikowany na stronce kanciastego, GG: 1957521 - jestem od 8 do 16, a później jak Bóg da


AKTUALNE


potwierdzam 100%uczciwości-wczoraj bezproblemowa wymiana na1300zł-jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by MURYN
Sprzedam 280 PLN na MB. Przyjmuję na Mbank. Z racji że mi się śpieszy to prowizja= 0 PLN + dorzucam na piwko smile

100 % bezpieczeństwa. Ludziom zktórymi się wymieniałem wpłacam pierwszy
GG: 3026221
bezproblemowa wymiana z Krupier

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by łysy1
Originally Posted By: dawideczek_79
sprzedam/skupię MB, mam mbank i millennium, setki udanych wymian - 100% uczciwości, jestem zweryfikowany na stronce kanciastego, GG: 1957521 - jestem od 8 do 16, a później jak Bóg da


AKTUALNE


potwierdzam 100%uczciwości-wczoraj bezproblemowa wymiana na1300zł-jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam


również potwierdzam wymianę z łysy1, POZDRAWIAM

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wymienie ok. 120zl z MB na mbank lub ok. 220zl z neteller na mbank
zweryfikowany, wiele udanych wymian miedzy innymi z maki detox ryangiggs wahi zmianowy
nie biore prowizji, jak ktos bierze calosc z MB lub z neteller to pokrywam koszty transferu
gg 3606762(czesto niewidoczny)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Originally Posted by HERBI
posiadam środki na MB chce na mbank...sporo wymian na moim koncie 100% wiarygodności...piwo gg 5215381
nadal aktualne posiadam 260zł

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Udana wymiana z dawideczek_79 na kwotę 400PLN

Szybka, bezproblemowa, polecam wymiany z tym użytkownikiem piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
UWAGA NA OSZUSTA:
10580359 - takie gg mial oszust ktory przed chwila chcial dokonac ze mna wymiany
podawal sie za MURYNa ale gg sie nie zgadzalo
klamal ze jest zweryfikowany a nie jest bo sprawdzalem liste
nie wplacajcie pierwsi takim kolesiom !

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
jeszcze jedno - ten oszust podal mi swoj mail:

10580359 (13:13)
[email protected]

jeszcze raz przestrzegam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by bukma
wymienie ok. 120zl z MB na mbank lub ok. 220zl z neteller na mbank
zweryfikowany, wiele udanych wymian miedzy innymi z maki detox ryangiggs wahi zmianowy
nie biore prowizji, jak ktos bierze calosc z MB lub z neteller to pokrywam koszty transferu
gg 3606762(czesto niewidoczny)

neteller juz nieaktualne
MB ciagle aktualne

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
obecnie nie posiadam srodkow na mb...wiec prosze sie nie zglaszać no chyba że jakiś skup wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by Morten
Udana wymiana z dawideczek_79 na kwotę 400PLN

Szybka, bezproblemowa, polecam wymiany z tym użytkownikiem piwo


Potwierdzam i także polecam użytkownika Morten

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by bukma
UWAGA NA OSZUSTA:
10580359 - takie gg mial oszust ktory przed chwila chcial dokonac ze mna wymiany
podawal sie za MURYNa ale gg sie nie zgadzalo
klamal ze jest zweryfikowany a nie jest bo sprawdzalem liste
nie wplacajcie pierwsi takim kolesiom !
dzięki za interwencję piwo

Mój jedyny numer GG do wymian to: 3026221
Zaznaczam z góry: że nawini ludzie któzy nabiorą się na takie chwyty jak w/w - niech się do mnie nie zgłaszają po zwrot jakichkolwiek pieniędzy smile bo wspólnego nic z tym nie mam.

Dla większego bezpieczeństwa przed wymianą ze mną proszę od dziś o wcześniejszego priva. ( chyba że z kimś się wymieniałem wcześniej to walić prosto na GG: 3026221 ) papa Pzdr.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by dawideczek_79
Originally Posted by dawideczek_79
sprzedam/skupię MB, mam mbank i millennium, setki udanych wymian - 100% uczciwości, jestem zweryfikowany na stronce kanciastego, GG: 1957521 - jestem od 8 do 16, a później jak Bóg da


AKTUALNE


UWAGA! NA MB PUSTO TAKŻE MOGĘ JEDYNIE SKUPIĆ

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
posiadam srodki na mb, wymiana na mbank, gg750448

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Kupię sporo MB, płącę Inteligo, GG 3095901

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
Mam orginalny program z meczu Motherwell-GKS Katowice z 1991 roku.
Info na @[email protected]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Zostalo mi 85zl na MB
gg 3606762

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Panowie potrzebuje 100 na Inteligo, ja przysałem kase z Betsson na MB a potemgdzie kto woli smile

Czy to na MB, czy na jakieś konto smile

Może są zainteresowani?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
Witam

Potrzebuje pilnie porzyczyc do wtorku-srody 100-120 pln na MB.

Oddaje 50 pln wiecej!

Mamz a soba kilka wymian min ostatnio z Piterem oraz z Donem,Vebnasterem kilka ,Piotrasem oraz innymi uzytkownikami.

Bardzo prosze o pomoc napewno sie odwdziecze jesli ktos moze pomoc prosze o priv.

Serdecznie Pozdrawiam

Strona 2 z 30 1 2 3 4 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,404 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1