|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Na dzisiaj wybrałem do zagrania : NOTTINGHAM 2.40-TAZAWUD - WIN (3,25 WH)
3.10- BOND CITY - WIN (4,33 WH)
4.40- TOPARUDI - WIN (15,0 WH)
CATTERICK 2.50- FESTIVE CHIMES - WIN (7,0 WH)
5.20- PRETTY SELMA - WIN (7,0 WH) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiaj było tak: 2.40-TAZAWUD - WIN (3,25 WH)-------->lost (5msc) 3.10- BOND CITY - WIN (4,33 WH)----->lost (2msc) 4.40- TOPARUDI - WIN (15,0 WH)------>lost (bm) 2.50- FESTIVE CHIMES - WIN (7,0 WH)->lost (4msc) 5.20- PRETTY SELMA - WIN (7,0 WH)--->lost (bm)
bilans kwietnia: win 2; lost 11; overall 13; SR 15%; profit - 2,0 seria:WLLLLLWLLLLLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Witam,
Dzis gram:
3.40 Wol - Arch of Titus, win 4.40 Wol - Dr McFab, win
O woczrajszym pokazie niemocy pragnę zapomniec jak najszybciej - "1-5:.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
2.40 Wol - Musicmaestroplease, win
to wsystko na dzis, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Dzisiaj zagram (nietypowo) TRIPLĘ w WOLVERHAMPTON : 3.40- GRAND LUCRE; NANS JOY 4.10- DOLCE DOVO ; DANA MUSIC 4.40- DR McFAB
jeden zakład 2 x 2 x 1 (konie) = 4 euro (wkład minimalny) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Jakaś trauma mnie dopadła,dobrze,że jutro Wielki Piątek bilans kwietnia: win 2; lost 12; overall 14; SR 14%; profit - 6,0 seria:WLLLLLWLLLLLLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
"Kwiecien w liczbach"
2.55 Fol - Impromptu, win, przegrany
2.50 Cat - Ostfanni, win, przegrany 3.20 Cat - Halla San, win, wygrany SP 2.87 3.30 Lin - Poseidon's Secret, win, przegrany 3.40 Not - Kingscape, win, przegrany 4.30 Lin - Takitwo , win, przegrany 4.40 Not - Spring Goddess, win, przegrany
3.40 Wol - Arch of Titus, win, wygrany SP 6.5 4.40 Wol - Dr McFab, win, pregrany 2.40 Wol - Musicmaestroplease, win, przegrany
Kwiecien '07 2 win; 12 lost; overall 14; SR 14%, strata -4.63, ROI -33% seria:LLLLLLWLLLLWLL
na dziś:
2.45 Kempton- Zaham, win 4.55 Kempton- Gower, win
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
witam
2.10 Kempton - Expensive 4.55 Kempton - Gower
poniewaz nie ma oddzielnego tematu na jumping to pozwole sobie tutaj wrzucic:
2.30 Haydock - Principe Azzurro 3.55 Newton Abbot - Xila Fontenailles 4.40 Carlisle - Oliverjohn
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Dzisiaj gram:
Kempton: 16:20 ROYAL JET - (9 - 3); 18:30 ODIHAM - (5,1 - 2,54).
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, dzisiaj w KEMPTON gram: 2.45 - TYBALT - WIN (2,25 WH ) <3 i 5 para koni J.H.M. Gosden'a rozgrywa wyścig>
3.50 - DANSILI DANCER - WIN (7,5 WH) <podchodzą Charlie Cool i Cimyla>
Ps. Dobrych,zdrowych Świąt dla Braci Koniarskiej. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Nadal nic nie ugrałem,niestety: 2.45 - TYBALT - WIN (2,25 WH )------ >lost (2msc) 3.50 - DANSILI DANCER - WIN (7,5 WH)->lost (bm) bilans kwietnia: win 2; lost 14; overall 16; SR 13%; profit - 8,0 seria:WLLLLLWLLLLLLLLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Minimalizowanie starty, powstalej z pierwszysch dni kwietnia stało sie priorytetem. W dniu disiejszym plan wypełniłem w połowie.
2.45 Kempton- Zaham, win, SP 4 4.55 Kempton- Gower, win, przegrany
Kwiecien '07 3 win; 13 lost; overall 16; SR 14%, strata -1.63, ROI -10% seria:LLLLLLWLLLLWLLWL
do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Dzisiaj gram w KEMPTON:
2.20- BALLYCROY BOY -WIN (4,5 WH)
3.20- SHOT GUN - WIN (2,87 WH) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Jest źle,: 2.20- BALLYCROY BOY -WIN (4,5 WH)--->lost (bm) 3.20- SHOT GUN - WIN (2,87 WH)------>lost (bm) bilans kwietnia: win 2; lost 16; overall 18; SR 11%; profit - 10,0 seria:WLLLLLWLLLLLLLLLLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
witam,
3.35 Yarmouth - Snow Gretel 5.15 Musselburgh - Quai Du Roi 5.20 Yarmouth - Missie Baileys 5.45 Musselburgh - Mandurah
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
ode mnie w temacie dzisiejszych biegow jeden typ
3.00 Yar - Charlie Delta , win
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Dzisiaj na trzech torach płaskich się ścigają, moja gra: WARWICK 2.05- RISKIE BLUE - WIN (3,75 WH)
YARMOUTH 3.35- SNOW GRETEL - WIN (7,5 WH) <rekomenduje Cigar>
4.45- WASSNDALE - WIN (3,75 WH) <gdzie dwóch sie bije:1,3 tam...oby nie ten czwarty> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Dzisiaj gram:
Musselburgh: 16:30 COURT OF APPEAL - (3,5 - 1,55); 17:05 WRIT - (7 - 2,7); 17:40 DILWIN - (26 - 3,8);
Warwick: 15:40 ONLY IN JEST - (7,4 - 2,58); 16:15 SHMOOKH - win (2,02); 16:50 CANDYLAND - (11,5 - 3,75); 17:25 MACHINATE - (9,4 - 3,1).
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Podsumowanie swiatecznych wysiłków.
Kwiecien '07 4 win; 13 lost; overall 17; SR 23%, zysk +0.87, ROI +5%% seria:LLLLLLWLLLLWLLWLW
3.00 Yar - Charlie Delta , win, wygrany SP 3.5
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
No cóż,a było tak: 2.05- RISKIE BLUE - WIN (3,75 WH)------>lost (bm) 3.35- SNOW GRETEL - WIN (7,5 WH)------->lost (3msc) 4.45- WASSNDALE - WIN (3,75 WH)-------->lost 2msc) bilans kwietnia: win 2; lost 19; overall 21; SR 10%; profit - 13,0 seria:WLLLLLWLLLLLLLLLLLLLL ps.Alki-gratuluję złapania formy !!! pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|