Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#111301 10/02/2002 16:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581

Bonus: Unibet
#111302 10/02/2002 16:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
11-17 luty

WTA World Tour
- Antwerpia (Belgia), 585 000 USD, carpet
- Doha (Katar), 110 000 USD, hard, czas: +3,5 godziny


ATP World Tour
- Marsylia (Francja), 476 000 USD, hard
- Kopenhaga (Dania), 381 000 USD, hard
- Vina del Mar (Chile), 381 000 USD, clay, czas: - 4 godziny

#111303 11/02/2002 00:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

#111304 11/02/2002 02:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
No i cóż finał sie nie odbył podobnie jak gra deblowa.
czyli mój stan pozostał jak był
14/17/1 (82%)
Na koniec pokazówka sie odbyła z udziałem w jednej parze wiliams w drugiej mauresmo
Szkoda ze nie znam wyniku.
Propo typowania kobiety jakoś łątwiej przewidziec niespodzianki zdarzaja sie znaczy takie wielkie (małe mozna czasem przewidziec) rzadko zatem dla mnie jest frajda takie typowanie.
I teraz juz nie dziwie sie czemu kursy sa czasem tak banalnie niskie , a szkoda chociaz buki sie myla w niektorych przypadkach i czycham na niespodzianki.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
p.s. dzieki ze ktos w koncu sie wypowiedzial o moich typach

Niestety od 14 nie bede miał netu wiec typy beda zawieszone ale mam nadzieje ze nie na długo.

Pozdrawiam

#111305 11/02/2002 12:42
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Nowy tydzień więc i nowy turniej ciekawe jak tym razem pójdzie choc juz 14 lutego mnie ni ma, ale do tego czasu postaram sie wyslac jakies typy.
No więc na dzis w miare pewne typy z turnieju w antwerpii(doha jakos nic ciekawie pewnego nie znalazlem):
1.Maleeva-Sucha 1 (1,5 prof)-1 runda
2.Oremans-Barna 1 (1,67 prof)-kwalifikacje
Powodzenia.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#111306 11/02/2002 18:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
sts

rochus llodra 2 1.85
calleri gonzales 2 2.0
massu norman 2 1.9

nie radzę grać enqvista


.

#111307 11/02/2002 19:09
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
[email][email protected]<br[/email] />
sorki ze tak pozno skorpion ale byelm neiobecny

#111308 11/02/2002 23:54
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
No cóz dzis pólna pół niestety.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Barna sprawiła niemiła niespodzianke - wygrala pierszy mecz w zyciu z Oremans pozostale byly gladkim zwyciestwem tej drugiej.
Co do Maleevy nie pozostawiam zadnych watpliwosci 1,5 (6-1,6-1). Czyli wszedl 1 typ na 2.
A wiec moj 2 turniej:
1/2/2 (50%) ogólem 15/19/2 (78%)
dzis cienko
jutro moze bedzie lepiej

#111309 12/02/2002 04:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Moje prognozy na jutro :


Vina del Mar
Nalbandian-Meligeni 1 1.45 (prof)


Moim zdaniem faworyt w tym meczu jest jeden. Nalbandian miał świetny poprzedny rok na "ziemi". W tym roku przebił się przez kwalifikacje Australian Open i wygrał mecz pierwszej rundy z Vackiem odpadając w drugiej rundzie z Waynem Ferreirą . Na "ziemi" pokonywał już o wiele lepszych graczy niż jego jutrzejszy przeciwnik

Meligeni w tym roku rozegrał 2 mecze oba przegrane Jeszcze jedna rzecz ważna roznica wieku obu graczy (10 lat na korzyść Nalbandiana) - Meligeni kończy w tym roku 32 lata.


Head to Head 1-0
2001-01-29 Bogota Clay R32 David Nalbandian (ARG) 6-2 6-0


Kopenhaga
Kohlmann-Heuberger 1 1.6 STS


Niemiec w poprzednim roku wygrał 3 challengery w poprzednim roku (startował w sześciu finałach)W tym roku nie tak dobrze ale przegrywał z bardziej utytułowanymi graczami ( Schrichaphan,Dawidenko), przebił się przez eliminacje AO w pierwszej rundzie odpadł z Kafielnikowem
Jego przeciwnik w tym roku 5 porazek bez zwycięstwa - przegrane z Johanssonem czy też z Arazim można mu "wybaczyć" ale ostatnia przegrana z Florentem Serrą chwaly mu nie przynosi

spotkali się w tamtym roku w challengerze w Kyoto wygrał Kohlman 6-4 6-1



Kopenhaga
Schuttler-Bastl 1 1.5 STS


mecz który kilka osób dało w konkursie więc coś w tym musi być
kilka faktów: Niemiec całkiem pryzwoity rok - 3 runda AO porażka z Federerem
finał w Doha
zwycięstwo z Ljubicicem w Pucharze Davisa - po cichu liczyłem na niespodziankę w meczu z Goranem ale się nie udało
Schutler powinien wygrać ten mecz

mecze gdzie moim zdaniem można poszukać "dwójek"


Kopenhaga
Nieminem-Rochus 2 1.98 prof


Nieminen miał w tamtym roku świetny turniej w Sztokholmie ale od tamtej pory gra dość słabo - w tym roku bez zwycięstwa ( 4 porażki )
Belg bardzo dobrze grał we Wrocławiu - i jutro może pokusić się o zwycięstwo



Marsylia
Kafielnikow-Mirnyi 2 2


ten mecz jest w środę ale napiszę że w przeciwieństwie do Raftera ja w kursie 1.6 na Kafla nie widzę okazji ale o tym jutro

z reszty jutro to chyba:
Santoro , ElAynaoui po przyzwoitym kursie,Rios 9 u siebie nie wypada przegrywać )

czekam na opinie i typy

#111310 12/02/2002 13:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam wszystkich forumowiczów.
Marseille
Escude - Davidenko 1
Obecna siła gry Escude powinna mu zapewnić zwycięstwo w dwóch setach.

El Aynaoui - Pioline 1
Piolina darzę dużym sentymentem, jednak sądzę, że dziesiejszego dnia przegra zdecydowanie z Marokańczykiem, z którym zresztą przegrał w tym roku w pierwszej rundzie Doha. Czy gra na własnych śmieciach może Piolina pobudzić na tyle aby pokonać El Aynaouiego, nie sądzę. Marokańczyk z pewnością jest w niezłym uderzeniu a jego występ w Davis Cup budzi respekt.

#111311 12/02/2002 14:11
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Kournikova - Weingartner 1
No cóż, "Rosjanka nie musi grać, wystarczy że jest na korcie..." Pamiętam jak Kournikova miała 14 lat i już było o niej głośno, kiedy to w USA pobierała naukę tenisa. Było głośno o niej (jedynie w branży, świat zainteresował się Kournikovą kiedy stała się kobietą), była uznawana za największy talent jaki pojawił się. Talent do gry ma, matka natura - trzeba to przyznać - popisała się, piękna, utalentowana i do tego, co pokazała ostatnio pracowita. Moim zdaniem Kournikova była źle prowadzona przez ostatnie lata. Z pewnością zasoby jej talentu nie zostały wykorzystane w przeciwieństwie do jej urody. Ona potrafi grać, w tym roku pokazuje inny tenis, widać postęp, jej gra zasadniczo się zmieniła. Weingartner nie powinna sprawić jej kłopotów. Różnica kultury gry jest zdecydowanie po jej stronie. Może wreszcie Ana wygra turniej w tym roku na co zasługuję od dawna.

#111312 12/02/2002 14:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
wczoraj kurs w profesjonale na El Aynaoui był:1.7
a dzis:1.21 szkoda bo mozna było grac grubo na tą pozycje

#111313 12/02/2002 15:12
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał profi:
[qb]wczoraj kurs w profesjonale na El Aynaoui był:1.7
a dzis:1.21 szkoda bo mozna było grac grubo na tą pozycje[/qb]

W STS kurs jest 1,7 ale zakład jest zablokowany. Przed chwilą z nimi rozmawiałem.

#111314 12/02/2002 15:24
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Santoro - Sargsian 2
Santoro jest tenisistą, który posługuje się taką techniką, że może wygrać nie będąc w formie. Sargsian ma dużą okazję, Santoro nie jest w formie a jego ostatnia przegrana z Fishem daje do myślenia. Z pewnością Francuz jest w zasięgu Armeńczyka a przy ostatniej dyspozycji Santoro faworytem tego spotkania jest dla mnie Sarsian. Dwójka nie jest taka oczywista jednak w systemie można się pokusić. To może wejść.

#111315 12/02/2002 16:22
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Na dzis 2 meczyki, a tak serio dzis pewnego nic nie znalazlem polecam jednak:
1.Farina-Marrero 1 1,15
2.Schavione-Kremer 1 1,55
Powodzenia.
Ryan

#111316 12/02/2002 16:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
callens barna 2 1.9

#111317 12/02/2002 17:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Czy wiadomo co z tym Meczem El. Alnouyi w sts?
dzieki

#111318 12/02/2002 17:34
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Czy wiadomo co z tym Meczem El. Alnouyi w sts?
dzieki[/qb]
nadal jest zablokowany

#111319 12/02/2002 17:47
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]Na dzis 2 meczyki, a tak serio dzis pewnego nic nie znalazlem polecam jednak:
1.Farina-Marrero 1 1,15
2.Schavione-Kremer 1 1,55
Powodzenia.
Ryan[/qb]
Mam wątpliwości co do Schiavone. Kremer nie jest bez szans a wręcz może to wygrać.
pozdrowienia

#111320 12/02/2002 18:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Szkoda ze nie zobacylem tego wczesniej ale juz puscilem za gruba kase.
Swoja droga dzisiaj zadneog meczu pewny nie jestem. Dzis jakos takie dziwne pary a typy dalem gdzie prawdobodobienstwo jest dosyc duze . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oby weszło

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 765 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1