|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Panowie, po co pchacie się w takie typy jak Carlsen - Arthurs. Sprawa wyniku jest moim zdaniem otwarta. Myślę, że przy kursie 1,45 na Duńczyka nie ma sensu w to wchodzić. Carlsen dla mnie nie jest faworytem tego spotkania. Ewentualnie można rozważyć, jak już, postawienie na Arthursa za 2,3 w STS w rozpisie bądź w kuponie na tzw. aferę-może wejdzie. powodzeniac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał guga: [qb]coś czuję, żę z tym el aynaui będzie przekręt i wygra pioline
oby nie[/qb] i wykrakałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> guga El Aynaoui skreczował
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
co za idiota zajebany z tego ***a z maroka tak oddac mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
witam dzis jest pare ciekawych meczy więc: Rusedski-Santoro 1.5 2.2 typ:1 Rusedski jest faworytem tego mecze.W pierwszej rundzie pokonał Johansona.Myśle ze ten mecz rostrzygnie na swoją korzyść. Sanguinet.-Carlsen 1.6 2 typ:2 Hmm ciezki mecz.Carlsen jest moim czarnym koniem tego turnieju.W poprzedeniej rundzie wygral ze słabo spisującym sie Australijczykiem.Co do włocha moim daniem przyszedl czas na porazke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )).W tym roku duzo sie na wygrywal.Carslon wygra 3 setach moj bilansik 1-1 POWODZENIA [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Może ktoś z was wie jak było w finale turnieju w Paryżu ( który odbywał się 4 lutego - całkiem niedawno ) ? V.Williamn - J. Dokic - czy byl tam krecz Dokic ? Jesli tak to czy to jakaś poważna kontuzja ?
Gdyż dzisiaj gra pierwszy mecz po tamtym zdarzeniu i żeby nie było jakiejś komedii jak wczoraj ze " wspanialym " marokańczykiem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
Oryginalnie wysłał Kura: [qb]
i wykrakałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> guga El Aynaoui skreczował[/qb] tak samo było w zeszłym sezonie, mecz bjorkman - pioline, wszyscy grali na szweda potem "dziwne" wahania kursów i wygrywa pioline niestety ja też postawiłem na marokańczyka już w poniedziałek, we wtorek bym tego nie zrobił
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Tylko tyle udało mi się znaleść o Dokic
"PARIS (AFP) - Yugoslavia's Jelena Dokic was forced to pull out of the Paris WTA tournament just two hours before she was to take on top seed Venus Williams in the final. A spokesman for the WTA Tour said that Dokic, the number four seed, had been forced to withdraw because she was suffering from a leg injury"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Mam nadzieje, że Dokic rozwali tę cienką Schnyder bo mam to na dwóch kuponach..... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam hunter posyłałeś to w sts w pasażu24h? Byłem tam o 13 po pieniążki.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WITAM POD NOWYM NIKIEM Z CHATA DZISIAJ Z TENISA GRAM : Kafelnikov-Rosset 1.5 2.2 TYP :1 Po mimo niekorzystnego bilansu dla Kafelnikova tzn.10:4 uwazam ze na luzie wygra ten mecz. Mauresmo-Bedanova 1.52 2.15 TYP :1 Bedenava nie jest w najlepszej dyspozycji.Mauresmo to wykorzysta [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał oli_: [qb]aha mój bilans 2-2[/qb] sory 2 razy nacisnąlem
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Odnośnie Mauresmo - Bedanova - to grały już między sobą :
bilans 2-2, kolejno wygrywały : 2000-10-02 Tokyo Hardcourt Daja Bedanova (CZE) 5-7 6-3 6-3 2001-10-01 Moscow Indoor Carpet Daja Bedanova (CZE) 6-2 6-7(6) 6-4 2001-10-08 Filderstadt Indoor Hardcourt Amelie Mauresmo (FRA) 6-3 6-1 2002-01-07 Sydney Hardcourt Amelie Mauresmo (FRA) 6-3 7-6(6)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje typy na dzisiejsze popoludnie to :
1. Molik - Garbin 1 za 1,65 mylślę że młoda i wysoka australijka powina poradzić sobie z włoszką, zwłaszcza przy obecnej formie , bez problemu pokonała Sanchez Vicario w pierwszej rundzie 6-4 6-3 , w drugiej rundzie grała co prawda z malo znaną marokanką , wynik bez komentarza 6-1 6-1 . Garbin w dwóch rundach 3 cetowe pojedynki.
2. Schnyder - Dyrberg 1 za 1,35 dunka Dyrberg dość gładko przeszła przez kawalifikacje , ale moim zdaniem nie powinna sprawić niespodzianki w tym meczu . Schnyder walczyła wczoraj z Dokci , było 1-1 w setach , ciekawe jakby się mecz potoczył gdyby Dokic nie kreczowała .
Pierwszy mecz jest o 13 , drugi o 14.30 , Ako 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Gonzelez Fernando - Acasuso, Jose 1 Lapentti, Nicolas - Saretta Flavio 1 Moim zdaniem tak samo mocne jedynki a różnica kursów spora.
Grosjean - Enqvist 2 Enqvist jak jest w uderzeniu jest jak "killer" bezwzględny, chłodny i bezlitosny. Forme uzyskuje długo, czasami kilka miesięcy. Widać symptomy powrotu formy i to po długim okresie nieszczególnej gry. Nie przywiązywałbym, w tym przypadku większego znaczenia dla bilansu gier obu tenisistów, dla Szweda 3-0. Było to wówczas kiedy Enqvist miał świetny rok 2000 a Grosjean był innym tenisistą. Myślę, że Szwed powinien to wygrać pomimo, iż w ostatnim pojedynku męczył się z Francuzem, którego można z pewnością zaliczyć do tzw. drugiej półki.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WITAM sikor ok mam prośbe podawaj zawsze swoj bilans [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ale sie tych Olich namnozylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w szczegolnosci z Lodzi.
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka