Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#111341 13/02/2002 20:07
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Panowie, po co pchacie się w takie typy jak Carlsen - Arthurs. Sprawa wyniku jest moim zdaniem otwarta. Myślę, że przy kursie 1,45 na Duńczyka nie ma sensu w to wchodzić. Carlsen dla mnie nie jest faworytem tego spotkania. Ewentualnie można rozważyć, jak już, postawienie na Arthursa za 2,3 w STS w rozpisie bądź w kuponie na tzw. aferę-może wejdzie.
powodzeniac

Bonus: Unibet
#111342 13/02/2002 21:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał guga:
[qb]coś czuję, żę z tym el aynaui będzie przekręt i wygra pioline

oby nie[/qb]

i wykrakałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> guga
El Aynaoui skreczował

#111343 13/02/2002 21:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
co za idiota zajebany z tego ***a z maroka
tak oddac mecz

#111344 14/02/2002 15:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
witam dzis jest pare ciekawych meczy więc:

Rusedski-Santoro 1.5 2.2

typ:1

Rusedski jest faworytem tego mecze.W pierwszej rundzie pokonał Johansona.Myśle ze ten mecz rostrzygnie na swoją korzyść.


Sanguinet.-Carlsen 1.6 2

typ:2

Hmm ciezki mecz.Carlsen jest moim czarnym koniem tego turnieju.W poprzedeniej rundzie wygral ze słabo spisującym sie Australijczykiem.Co do włocha
moim daniem przyszedl czas na porazke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )).W tym roku duzo sie na wygrywal.Carslon wygra 3 setach

moj bilansik 1-1 POWODZENIA

[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

#111345 14/02/2002 15:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Może ktoś z was wie jak było w finale turnieju w Paryżu ( który odbywał się 4 lutego - całkiem niedawno ) ? V.Williamn - J. Dokic - czy byl tam krecz Dokic ?
Jesli tak to czy to jakaś poważna kontuzja ?

Gdyż dzisiaj gra pierwszy mecz po tamtym zdarzeniu i żeby nie było jakiejś komedii jak wczoraj ze " wspanialym " marokańczykiem .

#111346 14/02/2002 16:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]

i wykrakałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> guga
El Aynaoui skreczował[/qb]

tak samo było w zeszłym sezonie, mecz bjorkman - pioline, wszyscy grali na szweda potem "dziwne" wahania kursów i wygrywa pioline
niestety ja też postawiłem na marokańczyka już w poniedziałek, we wtorek bym tego nie zrobił

#111347 14/02/2002 16:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Tylko tyle udało mi się znaleść o Dokic

"PARIS (AFP) - Yugoslavia's Jelena Dokic was forced to pull out of the Paris WTA tournament just two hours before she was to take on top seed Venus Williams in the final.
A spokesman for the WTA Tour said that Dokic, the number four seed, had been forced to withdraw because she was suffering from a leg injury"

#111348 14/02/2002 16:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Mam nadzieje, że Dokic rozwali tę cienką Schnyder bo mam to na dwóch kuponach..... Pozdrawiam

#111349 14/02/2002 17:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam hunter posyłałeś to w sts w pasażu24h? Byłem tam o 13 po pieniążki.

#111350 15/02/2002 14:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM POD NOWYM NIKIEM Z CHATA

DZISIAJ Z TENISA GRAM :

Kafelnikov-Rosset 1.5 2.2
TYP :1

Po mimo niekorzystnego bilansu dla Kafelnikova tzn.10:4 uwazam ze na luzie wygra ten mecz.

Mauresmo-Bedanova 1.52 2.15
TYP :1

Bedenava nie jest w najlepszej dyspozycji.Mauresmo to wykorzysta


[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

#111351 15/02/2002 14:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
aha mój bilans 2-2

#111352 15/02/2002 14:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
aha mój bilans 2-2

#111353 15/02/2002 14:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał oli_:
[qb]aha mój bilans 2-2[/qb]
sory 2 razy nacisnąlem

#111354 15/02/2002 14:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Odnośnie Mauresmo - Bedanova - to grały już między sobą :

bilans 2-2, kolejno wygrywały :
2000-10-02 Tokyo Hardcourt Daja Bedanova (CZE) 5-7 6-3 6-3
2001-10-01 Moscow Indoor Carpet Daja Bedanova (CZE) 6-2 6-7(6) 6-4
2001-10-08 Filderstadt Indoor Hardcourt Amelie Mauresmo (FRA) 6-3 6-1
2002-01-07 Sydney Hardcourt Amelie Mauresmo (FRA) 6-3 7-6(6)

#111355 15/02/2002 15:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy na dzisiejsze popoludnie to :

1. Molik - Garbin 1 za 1,65
mylślę że młoda i wysoka australijka powina poradzić sobie z włoszką, zwłaszcza przy obecnej formie , bez problemu pokonała Sanchez Vicario w pierwszej rundzie 6-4 6-3 , w drugiej rundzie grała co prawda z malo znaną marokanką , wynik bez komentarza 6-1 6-1 .
Garbin w dwóch rundach 3 cetowe pojedynki.

2. Schnyder - Dyrberg 1 za 1,35
dunka Dyrberg dość gładko przeszła przez kawalifikacje , ale moim zdaniem nie powinna sprawić niespodzianki w tym meczu .
Schnyder walczyła wczoraj z Dokci , było 1-1 w setach , ciekawe jakby się mecz potoczył gdyby Dokic nie kreczowała .

Pierwszy mecz jest o 13 , drugi o 14.30 , Ako 2

#111356 15/02/2002 18:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
lapenti saretta 1
1.4 sts

#111357 15/02/2002 22:34
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Gonzelez Fernando - Acasuso, Jose 1
Lapentti, Nicolas - Saretta Flavio 1
Moim zdaniem tak samo mocne jedynki a różnica kursów spora.

Grosjean - Enqvist 2
Enqvist jak jest w uderzeniu jest jak "killer" bezwzględny, chłodny i bezlitosny. Forme uzyskuje długo, czasami kilka miesięcy. Widać symptomy powrotu formy i to po długim okresie nieszczególnej gry. Nie przywiązywałbym, w tym przypadku większego znaczenia dla bilansu gier obu tenisistów, dla Szweda 3-0. Było to wówczas kiedy Enqvist miał świetny rok 2000 a Grosjean był innym tenisistą.
Myślę, że Szwed powinien to wygrać pomimo, iż w ostatnim pojedynku męczył się z Francuzem, którego można z pewnością zaliczyć do tzw. drugiej półki.

#111358 15/02/2002 22:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM sikor ok

mam prośbe podawaj zawsze swoj bilans

[Linked Image]
[Linked Image]

#111359 15/02/2002 22:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Ale sie tych Olich namnozylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w szczegolnosci z Lodzi.


SLAV

#111360 15/02/2002 23:09
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał _Oli:
[qb]WITAM sikor ok

mam prośbe podawaj zawsze swoj bilans

[Linked Image]
[Linked Image][/qb]

nie mam bilansu.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, JelineK, aker, betowiec, haczyk), 1,622 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1