Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#111321 13/02/2002 01:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
No cóż jako że typy nie miały dużej pewności mogła zdarzyć sie drobna niespodzianka i sie stała choc moze tak to nie musi byc nazwane, lecz Schavione wyraźnie obniżyła loty, co do drugiego meczu Farina oczywiscie wygrała a wiec mój stan
2/4/2 (50%)
16/21/2(76%)
no cóż mam juz typy na jutro to ostatnie chyba w tym tygodniu , ale mam nadzije trafne bo juz dzis przemyslane ;-)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#111322 13/02/2002 01:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Jezeli jestes zainteresowany Ryan Giggs to moge za ciebie podawac typy tylko cos mi wyslij na maila i sie zgadamy. Jak by co to moj mail slav007o@poczta.onet.pl . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A numer GG 2493586

SLAV

#111323 13/02/2002 02:59
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
W sumie dzisiejsze typy nie były najgorsze ale porażka Kohlmana trochę mnie kosztowała. W konkursie coś się zacieło i nie chce wrócić na normalny tor ale jedziemy dalej (bez hamulców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Na jutro moje propozycje są następujace :

Nalbandian-Meligeni 1
pisałem już o tym wyżej

ElAynaoui-Pioline 1
pisał o tym meczu Sikor zgadzam się z jego oceną

T.Johans.-Rusedski 1
Johanson poprowadził Szwedów do awansu do drugiej rundy Pucharu Davisa właśnie pokonując Rusedskiego - po kontuzji śladu nie widać i jutro Szwed powinien pokonać Anglika bo mecz niedzielny potwiedził chyba że dalej jest chyba w niezłej formie

Kafielnikow-Mirnyi 2
Kafel w beznadziejnej formie w tym roku odpadł w pierwszej rundzie AO przegrał gładko z Federerem w pucharze Davisa w tamtym roku grali 2 razy oba mecze wygrał Mirnyi
Nie lubie stawiać przeciwko Kafielnikowi bo jest chyba jednym z bardziej nieobliczalnych graczy - potrafi wygrać z każdym ale jutro moźe być moim zdaniem niespodzianka

reszta :
Dokic, Carlsen , i czyżby kolejna porażka Kiefera ale jak nie wygra z Godwinem to z kim

#111324 13/02/2002 03:16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Dzieki SLAV jak cos to sie odezwe i cos naskrobie ;-) (jakies typy) to moje typy na jutro(Doha,Antwerp) i pojutrze(Antwerp)
Doha:
1.Tanasugarn-Boogert
2.Molik-Mouhtassine
3.Husarova-Widjaja

Antwerp:
1.Dokic-Schnyder
2.V.Wiliams-Kournikova
3.Maleeva-Tu
4.Henin-Callens

Moze niektore małe kursy będą ale mój przysłowiowy over 2 da sie z tego zrobic mozna w koncu cos z tego wybrac
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Go baby!

#111325 13/02/2002 03:43
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Panowie, nie przypalajcie się na Riosa, jego wygrana nie jest aż tak oczywista.
pozdrowienia

#111326 13/02/2002 11:58
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,
Kafelnikov - Mirnyi 2
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, iż faworytem jest Mirnyi. Ja jakoś nie jestem wewnętrznie do tego przekonany-"nie wiedzieć czemu".
Żenia jest dobrym obiektem do stawiania. Ktoś wcześniej napisał, że Kafel jest nieobliczalny, nie zgodzę się z taką oceną. Uważam, że jest wręcz przeciwnie. Kafelnikov jest typem tenisisty przewidywalnego. Osobiście lubię na niego stawiać choć nie przepadam za jego tenisem jak i postacią również. Jednak jest regularny czy to w wygrywaniu czy to w przegrywaniu. Jeżeli z kimś przegrywa to robi to raczej regularnie np. Safin,Johanson, z którym regularnie przegrywa od lat choć statystyka nie wskazuje na to win/loss 9-5 dla Żeni, jednak czterokrotnie wygrał w latach 96-98 po czym ośmiokrotnie w latach 98-01 przegrywał ze Szwedem, a ostatnio wygrał w 01r. w Moskwie na carpet i to na nawierzchnii na której Johansson czuje się dobrze. Jednak tendencja była utrzymywana regularnie. Moskwa jest jego turniejem. Czy Marsylia również ?, chyba nie. Owszem, rok temu wygrał z Grosjeanem finale, jednak w 00 r. odpada w drugiej rundzie(ljubicic), 99 r. odpada w drugiej rundzie (Hrbaty)w 98 r. przegrywa finał z Enqistem, w 97 nie startował-kontuzja i rozpoczął sezon o ile dobrze pamiętam dopiero w marcu, w 96r. odpada w pierwszej rundzie. Rosjanin to taki typ, gdzie jak Moskwa jest jego to jego i nawet Johansson wtedy jest do przejścia. Sezon od lat Kafel ma regularny. Jest to wyśmienity "rzemieślnik", gra bardzo dużo spotkań w roku, od lat (od 92r. w ATP) jest w ścislej czołówce ATP był również na pierwszej pozycji. Czy Żenia dzisiaj wygra? Mirnyi powinien to wygrać tym bardziej, że Kafel wyjątkowo, rozpoczyna sezon nieszczególnie. W Australii czuł się zawsze dobrze i regularnie wygrywał większość spotkań, jednak w tym roku jescze niczym się nie wykazał a regularnie od lat pierwszy wielki szlem w sezonie był jego. Dochodził zazwyczj do półfinału czy w finale wygrywał. W obecnym roku odpadł w drugiej rundzie przegrywają z tenisistą z drugiej półki z Kimem z USA. Możemy więc przypuszczać, że Rosjanin w formie nie jest co Mirnyi powinien to wykorzystać tym bardziej, że wygrywać z nim potrafi (w 01r. dwa razy).
pozdrowienia

#111327 13/02/2002 12:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Henin - Callens 1
Moim zdaniem formalność.

Maleeva - Tu 1
Tu nie powinna sprawić większych klopotów Maleevej, która powinna to wygrać zdecydowanie w dwóch setach. Rożnica w poziomie i kulturze gry ogromna.

Dokic - Schnyder 1
Mocna jedynka skomentowana j.w.

#111328 13/02/2002 13:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Hantuchova - Bedanova 2
Ciekawe spotkanie. Hm, prognoza nie jest oczywista. Na Bedanovą zwróciłem uwagę rok temu podczas Australian Open. Zaprezentowała się bardzo dobrze, zrobiła na mnie wrażenie dojrzałość Jej gry i inteligencja w poruszaniu się po korcie. Nie jest to oczywiście poziom Hingis, która dla mnie jest najlepiej grającą tenisistką od lat ("brylant na korcie"),która posiada technikę jakiej nikt nie ma, technikę popartą ogromnym talentem, który uwidacznia się w każdym ruchu a taiming ma wręcz fantastyczny (nikt do tej pory z tenisistek, które pamiętam nie miał tyle talentu do tej gry). Hingis ma jednak "pięte Ahillesową" -podanie. Ten element powoduje, że Williamsowe, czy Capriati mogą z nią wygrywać, swoją drogą zasób inwencji i wiedzy jej mamy Melani dawno się wyczerpał. Sądzę, że Hingis od dłuższego czasu potrzebuję dobrego trenera. Ale do rzeczy. Daja moim zdaniem prezentuje tenis, który bardziej mnie przekonuje niż tenis Hantuchowej, ktora ma swoich zagorzałych zwolenników na tym forum. Wynik spotkania jest otwarty i wygrana Bedanovej nie jest taka oczywista, ja jednak dzisiaj postawię na Słowaczkę.
Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia

#111329 13/02/2002 13:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał sikor:
[qb] Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia[/qb]

Kurs nie był błędny ja stawiałem ElAynaoui po kursie 1,21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oto kilka moich typów w profie:
Marsylia:
Ferrero-Kratochvil 1 1,52
ElAynaoui-Pioline 1 1,60
T.Johans.-Rusedski 1 1,57
Antwerpia:
Dokic-Schnyder 1 1,40
Kopenhaga:
Youzhnyi-Larsson 1 1,45
Sanguinet.-Balcel. 1 1,40
Marsylia debel:
Enqv/T.Jo-Ross/Tar 1 1,75

To moje pierwsze typy więc bądźcie wyrozumiali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#111330 13/02/2002 14:09
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Mam prośbe do Kury lub innego "znawcy-tuza" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tenisowego światka...
Na dzien dzisiejszy mam 2typy Carlsen-Arthurs 2 tyle tylko ze Carlsen to prawdopodobnie dunczyk a turniej odbywa sie w Copenchadze wiec bedzie chcial sie pokazac, oraz Sanguinetti D. v Balcells J. 1 - dla mnie pewny typ jednak prosiłbym o komentarze w/w osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#111331 13/02/2002 14:17
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Tanasugarn - Boogert 1
Tajlandka urodzona w USA powinna to wygrać zdecydowanie. Zarówno jej dotychczasowe wyniki jak i kultura gry są po stronie Tanasugarn. Niepokoi mnie jednak fakt, iż rok wcześniej właśnie w Doha Boogert wygrała z Tanasugarn w trzech setach, również wygrała w 95 r. Tailandka wygrała z Holenderką w 00 r na trawie w Birmingham 2-1, co również niepokoi powinno być 2-0. Trawa jest nawierzchnią koronną Tailandki i od lat zawsze w okresie przed i po Wimbledonie kiedy to gra się na trawie osiąga świetne wyniki i wygrywa z najlepszymi. Trawa jest bardzo wymagającą nawierzchnią, trzeba mieć dobrą technikę aby osiągnąć sucesy na tej nawierzchnii. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie te przegrane z Holenderką. Często zdarza się, że zawodnik czy zawodniczka stale przegrywają z określonym przeciwnikiem, który znacznie niżej jest notowany. Główna przyczyna tkwi w stylu gry czy w poszczególnych zagraniach z którymi nie potrafią sobie poradzić. Nie znam gry Holenderki, nigdy nie widziałem pojedynku z Jej udziałem i nie jestem pewien czy przegrana z Holenderką, była zwykłą przegraną nie potwierdzjącą złej tendencji w pojedynkach z Boogert.

[ 16-02-2002: Wiadomość edytowana przez: sikor ]

#111332 13/02/2002 14:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Chciałbym przeprosić wszystkie osoby, które pisały do mnie maile. Od dwóch miesięcy pochłonięty byłem innym zajęciem i praktycznie stale przebywałem za granicą, dlatego nie odpowiadałem. Proszę o powtórne przesłanie i wówczas niezwłocznie odpowiem.
pozdrowienia

#111333 13/02/2002 14:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Hantuchova - Bedanova 2
Ciekawe spotkanie. Hm, prognoza nie jest oczywista. Na Bedanovą zwróciłem uwagę rok temu podczas Australian Open. Zaprezentowała się bardzo dobrze, zrobiła na mnie wrażenie dojrzałość Jej gry i inteligencja w poruszaniu się po korcie. Nie jest to oczywiście poziom Hingis, która dla mnie jest najlepiej grającą tenisistką od lat ("brylant na korcie"),która posiada technikę jakiej nikt nie ma, technikę popartą ogromnym talentem, który uwidacznia się w każdym ruchu a taiming ma wręcz fantastyczny (nikt do tej pory z tenisistek, które pamiętam nie miał tyle talentu do tej gry). Hingis ma jednak "pięte Ahillesową" -podanie. Ten element powoduje, że Williamsowe, czy Capriati mogą z nią wygrywać, swoją drogą zasób inwencji i wiedzy jej mamy Melani dawno się wyczerpał. Sądzę, że Hingis od dłuższego czasu potrzebuję dobrego trenera. Ale do rzeczy. Daja moim zdaniem prezentuje tenis, który bardziej mnie przekonuje niż tenis Hantuchowej, ktora ma swoich zagorzałych zwolenników na tym forum. Wynik spotkania jest otwarty i wygrana Bedanovej nie jest taka oczywista, ja jednak dzisiaj postawię na Słowaczkę.
Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia[/qb]
sikor jako że hantuchova to moja przyszla żona nie będę obstawiał tego meczu bo mógłbym być nieobiektywny w ocenie szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale mam uwagę natury formalnej... nie możesz jednocześnie postawić na BEDANOVĄ i na SŁOWACZKĘ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#111334 13/02/2002 15:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
coś czuję, żę z tym el aynaui będzie przekręt i wygra pioline

oby nie

#111335 13/02/2002 15:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał guga:
[qb]coś czuję, żę z tym el aynaui będzie przekręt i wygra pioline[/qb]

GUGA nawet tak nie myśl
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#111336 13/02/2002 16:33
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Hantuchova - Bedanova 2
Ciekawe spotkanie. Hm, prognoza nie jest oczywista. Na Bedanovą zwróciłem uwagę rok temu podczas Australian Open. Zaprezentowała się bardzo dobrze, zrobiła na mnie wrażenie dojrzałość Jej gry i inteligencja w poruszaniu się po korcie. Nie jest to oczywiście poziom Hingis, która dla mnie jest najlepiej grającą tenisistką od lat ("brylant na korcie"),która posiada technikę jakiej nikt nie ma, technikę popartą ogromnym talentem, który uwidacznia się w każdym ruchu a taiming ma wręcz fantastyczny (nikt do tej pory z tenisistek, które pamiętam nie miał tyle talentu do tej gry). Hingis ma jednak "pięte Ahillesową" -podanie. Ten element powoduje, że Williamsowe, czy Capriati mogą z nią wygrywać, swoją drogą zasób inwencji i wiedzy jej mamy Melani dawno się wyczerpał. Sądzę, że Hingis od dłuższego czasu potrzebuję dobrego trenera. Ale do rzeczy. Daja moim zdaniem prezentuje tenis, który bardziej mnie przekonuje niż tenis Hantuchowej, ktora ma swoich zagorzałych zwolenników na tym forum. Wynik spotkania jest otwarty i wygrana Bedanovej nie jest taka oczywista, ja jednak dzisiaj postawię na Słowaczkę. Oczywiście, nie Słowaczka lecz Czeszka mieszkająca w Niemczech w Leonberg.
Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia[/qb]

#111337 13/02/2002 17:00
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Arazi - Roux 1
Moim zdaniem mocna 1. kurs w STS wydaje się bardzo atrakcyjny.Arazi nie powinien mieć problemów z wygraną. Roux raz wygrał z Arazim, ale było to 97r. Arazi prezentował wówczas inny poziom niż obecnie. Jeszcze całkiem niedawno w 01 r. potrafił świrować na korcie zamiast skupić się na grze. Obecnie to mu się nie zdarza.

#111338 13/02/2002 17:13
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Clement/Escude - Skoch/Waite 1
Moim zdaniem formalność.

#111339 13/02/2002 17:38
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Mam prośbe do Kury lub innego "znawcy-tuza" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tenisowego światka...
Na dzien dzisiejszy mam 2typy Carlsen-Arthurs 2 tyle tylko ze Carlsen to prawdopodobnie dunczyk a turniej odbywa sie w Copenchadze wiec bedzie chcial sie pokazac, oraz Sanguinetti D. v Balcells J. 1 - dla mnie pewny typ jednak prosiłbym o komentarze w/w osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam[/qb]

sawi tak jak zauważyłeś Carlsen to Duńczyk turniej w Danii Arthurs w tym roku zagrał 3 mecze - wszytskie przegrane; Carlsen też w tym roku za dużo nie grał odpadł w pierwszej rundzie AO z Vicente - czyli forma obu to zagadka jednak na własnych śmieciach Carlsen jest chyba faworytem i tak to widzą buki

Sanguinetti - nie mam pojęcia sądziłem że już w Polsce powinien przegrać ale jakoś mu to się nie udaję myśle że w tym turnieju wreszcie znajdzie pogromcę ale chyba jeszcze nie w pierwszej rundzie - ja jednak jego mecze omijam szerokim łukiem

#111340 13/02/2002 19:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
T.Johans.-Rusedski 1.55 2.1

MOJ TYP:1

ZAROWNO JOHANSOON JAK I RUSEDSKI PO SWOICH PORAZKACH W PUCHARZE DAVISA PRZYSTAPIA DO TEGO MECZU BARDZO SKONCENTROWANI JEDNAK PIENIADZE POSTAWILEM NA ZWYCIESCE AUSTRALIAN OPEN RUSEDSKI MOIM ZDANIEM ULEGNIE W 2 SETACH

Carlsen-Arthurs 1.45 2.3

MOJ TYP :1

CARLSEN GRA U SIEBIE MOZE TO NIE JEST ARGUMENT CO DO ZWYCIESTWA ALE WYDAJE MI SIE SLABO GRAJACY AUSTRALIJCZYK GLADKO PRZEGRA

[Linked Image] [Linked Image]

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1