|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
de los rios - bacheva 1 1.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
Gonzalez - Blanco 1 1.7
Gonzalez świetnie zaczął sezon. Ostatnio mój „ulubiony" gracz. Powinien wygrać ten mecz, a napewno ma większe szanse niż sądzą buki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
dwójki:
escude - ferreeo 2 2.05
novak - mirnyi 2 2.1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Federer/Mirnyi - Stepanek/Suk 2 Niewiedzieć czemu zdecydowanym faworytem dla buków jest Fed/Mir, a przecież to ich przeciwnicy specjalizują się w deblu i należą od dawna do ścisłej czołówki.
Nareszcie ! dzisiaj w nocy sporo się nastukałem opisując spotkania i po wysłaniu nic nie weszło. Widać, że problemy chyba minęły. pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Panowie nie przypalajcie się na Gonzaleza, owszem powinien to wygrać w normalnych warunkach. Wczoraj wygrał finał z Lapenttim po ciężkiej walce i to na red clayu co szczególnie wyczerpuje. Wygrał turniej u siebie w domu więc przypuszczać można, iż feta była niezła i na dodatek trzeba było dostać się do Argentyny i jakby tego było mało z pewnością nastąpiło rozprężenie. Fernando ma 21 lat w ATP od 1999 roku, doświadczenia jeszcze nie ma-chyba dalej nie muszę argumentować. Galo Blanco o roztrzepanym i niechlujnym tenisie ma niepowtarzalną okazję. Ciekawe czy to wykorzysta ? Phillipoussis - Bjorkman 1 Interesujące spotkanie, spróbuję później opisać to spotkanie nawiązując do tezy, nad którą się wywodziłem nad ranem (nie mogłem umieścić)- dlaczego nie stawia się obecnie na Normana a wręcz przeciwnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
chlopaki co sadzicie o moich propozycjach na dzis: moze bede ocenial jakie jest prawdopodobienstwo wejscia (wedlug mnie ofcoz):
Ch.Rochus - Sargsian 1 1.75 60%
Adr.S.Zan - De Lone 1 1.26 70% (sorki jeszcze raz za wczroajsza serre - moj glupi blad - nie spojrzalem , ze to gra siostra adrianny) - ja juz nabralem obaw co de tej rodzinki i dlatego odpuszczam ten mecz.
Rittner - Pisnik 2 1.91 50%
Gaudenzi - Acasuso 2 1.71 75%
Talaja - Seljutina 1 1.6 70%
a teraz jakie moga byc niespodzianki w dzisiejszynm tenisie (znowu to tylko moje zdnaie)
Sanguin.- R.Delgado 2 2.6 40% moze maly komentarz - sanguinetti ma bilans ostatnich spotkan 13-1, wygral wroclaw, milan - czy nie uwazacie, ze to troche za duzo??? ja dzis widze jego potkniecie. Wiem,ze to zadna analiza, ale mam jakie dziwne przeczucie. Moge sie mylic, dlatego prosze rowniez was o swoje typy i komentarz do moich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
1/5 Prof
263 Kafelnik.-Ljubicic 1 1.5 21/11.10
2/5 Prof
309 Calleri-Meligeni 1 1.52 21/18.10
3/5 Prof
364 Haar/Scha-Hagg/Ull 1 1.48 20/16.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
lapenti - chela 2 1.95 51%
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Tanasugarn - Panova 1
"Piekna" Rosjanka nie powinna miec wiele do powiedzenia. Moim zdaniem mocna 1 w dwóch setach.
Williams, Seles i debel Husar/Steven moim zdaniem zwyciestwo to formalnosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kafel zgadzam się do Acasuso - Gaudenzi w tym roku niczym szczególnym się nie wykazał a pokonanie Hipfla było małą niespodzianką Acasuso powinien pokonać Włocha - mecz jutro
Sanguinetti to zagadka ale jak Włosi stawiają na jego porażkę to coś w tym musi być
Ciekawym pojedynkiem dziś jest na pewno mecz Escude-Ferrero . Francuz gra w tym roku bardzo dobrze i ma dużą szanse na zwycięstwo z Hiszpanem który po przerwie kiedy nie grał chyba jeszcze nie wrócił do pełni formy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Fabiola Zuluaga - Rita Kuti Kis 2 Kolumbijka gra w turnieju z dzika karta, w 2001 r nie rozegraBa zadnego notowanego spotkania. W 2000 r grala przecietnie, natomiast w 99 roku grala duzo i wygrywala nawet turnieje, doszla hyba w Rzymie do polfinalu a Rzym to nie byle jaki turniej (wolny clay). To bylo kiedys obecnie Wegierka, ktora kompletnie wegierki nie przypomina powinna to wygrac bez problemu. Po tak dlugiej przerwie Fabiola, nie powinna prezentowac wysokiego poziomu. Zastanawiajace jest skad taki kurs w STS 1,8 i 1,8 nie widze zadnego uzasadnienia na tak wysoki kurs na Kolumbijke. Moim zdaniem mocna 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
sikor moze dlatego takie wysokie kursy, ze turniej odbywa sie w Bogocie (Kolumbia) a Zuluaga jest wlasnie Kolumbijka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - a jak wiadomo zawsze troche pomaga wlasny kort. Powiem szczerze, ze ja juz dawno nie slyszalem o Zuluadze i chyba masz racje w sprawie, ze dlugo nie grala, lecz moze bylo to zwiazane z przygotowaniami. sikor ale chialem podziekowac za analizy w tym temacie - sa naprawde przydatne
a mi narazie pisnik 7-5 6-4 zobaczymy jak pojdzie dalej
Zycze wszystkim powodzenia w "inwestowaniu" pieniedzy
KAfel Jr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam dzis polecam mecz: De L.Rios-San.Lor. 1.45 2.3 (KURS Z PROFA) TYP:1 Hmm nie mam do tego meczu specjalnego uzasadnienia wydaje mi sie ze Rosana wygra Mój bilans typów 6-4 [ Linked Image] Kafel kurde Daviydenko zawiodł [ Linked Image]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No super De L.Rios-San.Lor 6:1 6:3 oto kolejne typy z mojego kuponu Henman-Santoro 1.4 TYP:1 Brytyjczyk powinien rozpykać Francuza Kafelnik.-Ljubicic 1.5 2.2 TYP:1 W tym meczu jest tylko jeden zdecydowany faworyt Rosjanin.Ljubicic ostatnio wyraznie spócił z tonu BILANS 7-4 POWODZENIA [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
narazie suche typy, jak wroce z wykladow to postaram sie jeszcze cos napisac:
Stevenson - Talaja 2 2.3 40%
Bjorkman - Sargsian 2 2.1 50%
Acasuso - Gaudenzi 1 1.75 60%
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
i jeszcze jeden mecz. Lecz gdy pisze to, nie ma go jeszcze w ofercie u polskich bukmacherow
De Los Rios R. v Torrens Valero
po tym co wyprawiala wczoraj Torrens Valero gralbym centralnie na De Los Rios. jak dla mnie 80%, a kursy beda wyrownane - przynajmniej tak mi sie zdaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
gambill - goldstein 1 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Dzis jest kilka ciekawych spotkan z dobrymi kursami..
Kafelnik.-Ljubicic 1 1.50 Dobry kurs, rosjanin w niezlej formie ostatnio, przeciwnik wrecz przeciwnie. W tych fazach turniejow zazwyczaj Kafel dobrze sobie radzi wiec jak dla mnie 1.
Enqvist-Federer 2 1.85 Super ciekawie zapowiadajacy sie mecz. Enqvist wygral w Marsylii, utrzymuje dobra forme od kilku tygodni, ja jednak dzis upatruje zwyciezce w szwajcarze. Mysle, ze zadecyduje serwis a ten wydaje sie nadal mocniejsza strona federera.
Johansson-Clement 1 1.70 Clement zszokowal mnie wrecz ogrywajac Rusedskiego. Mysle jednak ze dzis powinno wszystko wrocic do normy i w 2 setach wygra szwed.
T.Martin-Sanguin 2 2.20 Mimo, ze graja w Stanach moze byc niespodzianka bo "staruszek" najlepsze lata ma juz za soba, a Sanguinetti blyszczy ostatnio..
Rios-Zabaleta 2 1.90 Zabaleta ogral ostatnio Riosa na turnieju w Chile, teraz graja w argentynie wiec tym bardziej powinien wygrac. Tym bardziej jak widze innych argentynczykow to wydaje mi sie, ze ten rowniez powinien awansowac dalej.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam dzis proponuje Schuttler-Morrison 1.45 TYP:1 Niemiec gra naprawde dobrze natomiast przeciwnika jego nieznam.Podejzewam ze jest amerykaninem.Ale w tym meczu nie pogra sobie .Niemiec nie zapszepasci szansy i wygra!!! I typ tez moim zdaniem do wygrania Torrens V-D.L.Rios TYP:2 Kafel zgadzam sie z tobą co do tego spotkania. Torrens nie zachwycila.D.L.Rios wygrala poprzednie spotkanie w 2 krotkich setach .Mecz mozna spokojnie obstawic i czekac na wynik.[ Linked Image] moj bilans typow z tenisa 7-4 POWODZENIA [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Oryginalnie wysłał raf: [qb]Dzis jest kilka ciekawych spotkan z dobrymi kursami..
Kafelnik.-Ljubicic 1 1.50 Dobry kurs, rosjanin w niezlej formie ostatnio, przeciwnik wrecz przeciwnie. W tych fazach turniejow zazwyczaj Kafel dobrze sobie radzi wiec jak dla mnie 1.
Enqvist-Federer 2 1.85 Super ciekawie zapowiadajacy sie mecz. Enqvist wygral w Marsylii, utrzymuje dobra forme od kilku tygodni, ja jednak dzis upatruje zwyciezce w szwajcarze. Mysle, ze zadecyduje serwis a ten wydaje sie nadal mocniejsza strona federera.
Johansson-Clement 1 1.70 Clement zszokowal mnie wrecz ogrywajac Rusedskiego. Mysle jednak ze dzis powinno wszystko wrocic do normy i w 2 setach wygra szwed.
T.Martin-Sanguin 2 2.20 Mimo, ze graja w Stanach moze byc niespodzianka bo "staruszek" najlepsze lata ma juz za soba, a Sanguinetti blyszczy ostatnio..
Rios-Zabaleta 2 1.90 Zabaleta ogral ostatnio Riosa na turnieju w Chile, teraz graja w argentynie wiec tym bardziej powinien wygrac. Tym bardziej jak widze innych argentynczykow to wydaje mi sie, ze ten rowniez powinien awansowac dalej.[/qb] Rios tak Federer jest jednym z nielicznych w ATP, który posluguje sie technika i stylem gry umozliwiajacym zawalczenie z Kilerem Enqvistem. Enqvist przy formie jest trudny do zlamania. Wynik tego spotkania jest otwarty, brak czasu uniemozliwia mi teraz dokladniejsza analize, byc moze bede mogl przyjac precyzyjniejsza opcje. Clement nie zaskoczyl mnie wygrywajac, postawilem na niego. Styl gry Francuza jest idealny pod gre Rusedskiego, nawet jak nie jest przy formie. Nie podawalem tego typu, gdyz nie mialem czasu na dokladna anlize. Nawet jak jestem przekonany co do typu a nie mam mozliwosci na dokladna analize, to nie podaje takich typow na forum.A dzisiaj Johansson powinien to wygrac. Sanguinetti mam watpliwosci. Przepraszam za styl i forme pisania, mam propblemy sprzetowe.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|