Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#111381 19/02/2002 19:09
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
de los rios - bacheva 1 1.6

Bonus: Unibet
#111382 19/02/2002 19:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Gonzalez - Blanco 1 1.7

Gonzalez świetnie zaczął sezon. Ostatnio mój „ulubiony" gracz. Powinien wygrać ten mecz, a napewno ma większe szanse niż sądzą buki.

#111383 19/02/2002 19:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
dwójki:

escude - ferreeo 2 2.05

novak - mirnyi 2 2.1

#111384 19/02/2002 20:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Federer/Mirnyi - Stepanek/Suk 2
Niewiedzieć czemu zdecydowanym faworytem dla buków jest Fed/Mir, a przecież to ich przeciwnicy specjalizują się w deblu i należą od dawna do ścisłej czołówki.

Nareszcie ! dzisiaj w nocy sporo się nastukałem opisując spotkania i po wysłaniu nic nie weszło. Widać, że problemy chyba minęły.
pozdrowienia

#111385 19/02/2002 21:22
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Panowie nie przypalajcie się na Gonzaleza, owszem powinien to wygrać w normalnych warunkach. Wczoraj wygrał finał z Lapenttim po ciężkiej walce i to na red clayu co szczególnie wyczerpuje. Wygrał turniej u siebie w domu więc przypuszczać można, iż feta była niezła i na dodatek trzeba było dostać się do Argentyny i jakby tego było mało z pewnością nastąpiło rozprężenie. Fernando ma 21 lat w ATP od 1999 roku, doświadczenia jeszcze nie ma-chyba dalej nie muszę argumentować. Galo Blanco o roztrzepanym i niechlujnym tenisie ma niepowtarzalną okazję. Ciekawe czy to wykorzysta ?
Phillipoussis - Bjorkman 1
Interesujące spotkanie, spróbuję później opisać to spotkanie nawiązując do tezy, nad którą się wywodziłem nad ranem (nie mogłem umieścić)- dlaczego nie stawia się obecnie na Normana a wręcz przeciwnie.

#111386 20/02/2002 13:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
chlopaki co sadzicie o moich propozycjach na dzis:
moze bede ocenial jakie jest prawdopodobienstwo wejscia (wedlug mnie ofcoz):

Ch.Rochus - Sargsian 1 1.75 60%

Adr.S.Zan - De Lone 1 1.26 70%
(sorki jeszcze raz za wczroajsza serre - moj glupi blad - nie spojrzalem , ze to gra siostra adrianny) - ja juz nabralem obaw co de tej rodzinki i dlatego odpuszczam ten mecz.

Rittner - Pisnik 2 1.91 50%

Gaudenzi - Acasuso 2 1.71 75%

Talaja - Seljutina 1 1.6 70%

a teraz jakie moga byc niespodzianki w dzisiejszynm tenisie (znowu to tylko moje zdnaie)

Sanguin.- R.Delgado 2 2.6 40%
moze maly komentarz - sanguinetti ma bilans ostatnich spotkan 13-1, wygral wroclaw, milan - czy nie uwazacie, ze to troche za duzo??? ja dzis widze jego potkniecie. Wiem,ze to zadna analiza, ale mam jakie dziwne przeczucie. Moge sie mylic, dlatego prosze rowniez was o swoje typy i komentarz do moich.

#111387 20/02/2002 15:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
1/5 Prof

263 Kafelnik.-Ljubicic 1 1.5 21/11.10

2/5 Prof

309 Calleri-Meligeni 1 1.52 21/18.10

3/5 Prof

364 Haar/Scha-Hagg/Ull 1 1.48 20/16.50

#111388 20/02/2002 15:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
lapenti - chela 2 1.95
51%

#111389 20/02/2002 15:46
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Tanasugarn - Panova 1

"Piekna" Rosjanka nie powinna miec wiele do powiedzenia. Moim zdaniem mocna 1 w dwóch setach.

Williams, Seles i debel Husar/Steven moim zdaniem zwyciestwo to formalnosc.

#111390 20/02/2002 15:57
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Kafel zgadzam się do Acasuso - Gaudenzi w tym roku niczym szczególnym się nie wykazał a pokonanie Hipfla było małą niespodzianką
Acasuso powinien pokonać Włocha - mecz jutro

Sanguinetti to zagadka ale jak Włosi stawiają na jego porażkę to coś w tym musi być

Ciekawym pojedynkiem dziś jest na pewno mecz Escude-Ferrero . Francuz gra w tym roku bardzo dobrze i ma dużą szanse na zwycięstwo z Hiszpanem który po przerwie kiedy nie grał chyba jeszcze nie wrócił do pełni formy

#111391 20/02/2002 17:55
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Fabiola Zuluaga - Rita Kuti Kis 2
Kolumbijka gra w turnieju z dzika karta, w 2001 r nie rozegraBa zadnego notowanego spotkania. W 2000 r grala przecietnie, natomiast w 99 roku grala duzo i wygrywala nawet turnieje, doszla hyba w Rzymie do polfinalu a Rzym to nie byle jaki turniej (wolny clay). To bylo kiedys obecnie Wegierka, ktora kompletnie wegierki nie przypomina powinna to wygrac bez problemu. Po tak dlugiej przerwie Fabiola, nie powinna prezentowac wysokiego poziomu. Zastanawiajace jest skad taki kurs w STS 1,8 i 1,8 nie widze zadnego uzasadnienia na tak wysoki kurs na Kolumbijke. Moim zdaniem mocna 2.

#111392 20/02/2002 19:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
sikor moze dlatego takie wysokie kursy, ze turniej odbywa sie w Bogocie (Kolumbia) a Zuluaga jest wlasnie Kolumbijka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - a jak wiadomo zawsze troche pomaga wlasny kort. Powiem szczerze, ze ja juz dawno nie slyszalem o Zuluadze i chyba masz racje w sprawie, ze dlugo nie grala, lecz moze bylo to zwiazane z przygotowaniami.
sikor ale chialem podziekowac za analizy w tym temacie - sa naprawde przydatne

a mi narazie pisnik 7-5 6-4
zobaczymy jak pojdzie dalej

Zycze wszystkim powodzenia w "inwestowaniu" pieniedzy

KAfel Jr.

#111393 20/02/2002 19:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam

dzis polecam mecz:

De L.Rios-San.Lor. 1.45 2.3 (KURS Z PROFA)
TYP:1
Hmm nie mam do tego meczu specjalnego uzasadnienia
wydaje mi sie ze Rosana wygra

Mój bilans typów 6-4 [Linked Image]

Kafel kurde Daviydenko zawiodł [Linked Image]

#111394 20/02/2002 23:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No super De L.Rios-San.Lor 6:1 6:3

oto kolejne typy z mojego kuponu

Henman-Santoro 1.4
TYP:1

Brytyjczyk powinien rozpykać Francuza


Kafelnik.-Ljubicic 1.5 2.2
TYP:1

W tym meczu jest tylko jeden zdecydowany faworyt
Rosjanin.Ljubicic ostatnio wyraznie spócił z tonu

BILANS 7-4 POWODZENIA [Linked Image]

#111395 21/02/2002 13:21
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
narazie suche typy, jak wroce z wykladow to postaram sie jeszcze cos napisac:

Stevenson - Talaja 2 2.3 40%

Bjorkman - Sargsian 2 2.1 50%

Acasuso - Gaudenzi 1 1.75 60%

#111396 21/02/2002 13:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
i jeszcze jeden mecz. Lecz gdy pisze to, nie ma go jeszcze w ofercie u polskich bukmacherow

De Los Rios R. v Torrens Valero

po tym co wyprawiala wczoraj Torrens Valero gralbym centralnie na De Los Rios. jak dla mnie 80%, a kursy beda wyrownane - przynajmniej tak mi sie zdaje

#111397 21/02/2002 16:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
gambill - goldstein 1 1.45

#111398 21/02/2002 16:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Dzis jest kilka ciekawych spotkan z dobrymi kursami..

Kafelnik.-Ljubicic 1 1.50
Dobry kurs, rosjanin w niezlej formie ostatnio, przeciwnik wrecz przeciwnie. W tych fazach turniejow zazwyczaj Kafel dobrze sobie radzi wiec jak dla mnie 1.

Enqvist-Federer 2 1.85
Super ciekawie zapowiadajacy sie mecz. Enqvist wygral w Marsylii, utrzymuje dobra forme od kilku tygodni, ja jednak dzis upatruje zwyciezce w szwajcarze. Mysle, ze zadecyduje serwis a ten wydaje sie nadal mocniejsza strona federera.

Johansson-Clement 1 1.70
Clement zszokowal mnie wrecz ogrywajac Rusedskiego. Mysle jednak ze dzis powinno wszystko wrocic do normy i w 2 setach wygra szwed.

T.Martin-Sanguin 2 2.20
Mimo, ze graja w Stanach moze byc niespodzianka bo "staruszek" najlepsze lata ma juz za soba, a Sanguinetti blyszczy ostatnio..

Rios-Zabaleta 2 1.90
Zabaleta ogral ostatnio Riosa na turnieju w Chile, teraz graja w argentynie wiec tym bardziej powinien wygrac. Tym bardziej jak widze innych argentynczykow to wydaje mi sie, ze ten rowniez powinien awansowac dalej.

#111399 21/02/2002 19:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam dzis proponuje

Schuttler-Morrison 1.45
TYP:1

Niemiec gra naprawde dobrze natomiast przeciwnika jego nieznam.Podejzewam ze jest amerykaninem.Ale w tym meczu nie pogra sobie .Niemiec nie zapszepasci szansy i wygra!!!

I typ tez moim zdaniem do wygrania
Torrens V-D.L.Rios
TYP:2

Kafel zgadzam sie z tobą co do tego spotkania.
Torrens nie zachwycila.D.L.Rios wygrala poprzednie spotkanie w 2 krotkich setach .Mecz mozna spokojnie obstawic i czekac na wynik.[Linked Image] moj bilans typow z tenisa 7-4 POWODZENIA
[Linked Image]

#111400 21/02/2002 20:28
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Dzis jest kilka ciekawych spotkan z dobrymi kursami..

Kafelnik.-Ljubicic 1 1.50
Dobry kurs, rosjanin w niezlej formie ostatnio, przeciwnik wrecz przeciwnie. W tych fazach turniejow zazwyczaj Kafel dobrze sobie radzi wiec jak dla mnie 1.

Enqvist-Federer 2 1.85
Super ciekawie zapowiadajacy sie mecz. Enqvist wygral w Marsylii, utrzymuje dobra forme od kilku tygodni, ja jednak dzis upatruje zwyciezce w szwajcarze. Mysle, ze zadecyduje serwis a ten wydaje sie nadal mocniejsza strona federera.

Johansson-Clement 1 1.70
Clement zszokowal mnie wrecz ogrywajac Rusedskiego. Mysle jednak ze dzis powinno wszystko wrocic do normy i w 2 setach wygra szwed.

T.Martin-Sanguin 2 2.20
Mimo, ze graja w Stanach moze byc niespodzianka bo "staruszek" najlepsze lata ma juz za soba, a Sanguinetti blyszczy ostatnio..

Rios-Zabaleta 2 1.90
Zabaleta ogral ostatnio Riosa na turnieju w Chile, teraz graja w argentynie wiec tym bardziej powinien wygrac. Tym bardziej jak widze innych argentynczykow to wydaje mi sie, ze ten rowniez powinien awansowac dalej.[/qb]

Rios tak
Federer jest jednym z nielicznych w ATP, który posluguje sie technika i stylem gry umozliwiajacym zawalczenie z Kilerem Enqvistem. Enqvist przy formie jest trudny do zlamania. Wynik tego spotkania jest otwarty, brak czasu uniemozliwia mi teraz dokladniejsza analize, byc moze bede mogl przyjac precyzyjniejsza opcje.

Clement nie zaskoczyl mnie wygrywajac, postawilem na niego. Styl gry Francuza jest idealny pod gre Rusedskiego, nawet jak nie jest przy formie. Nie podawalem tego typu, gdyz nie mialem czasu na dokladna anlize. Nawet jak jestem przekonany co do typu a nie mam mozliwosci na dokladna analize, to nie podaje takich typow na forum.A dzisiaj Johansson powinien to wygrac.
Sanguinetti mam watpliwosci.
Przepraszam za styl i forme pisania, mam propblemy sprzetowe.

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa, 11kera11, rafal08), 1,670 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,613
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1