w szczegolnosci z Lodz..."> w szczegolnosci z Lodz...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#111361 15/02/2002 23:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Ale sie tych Olich namnozylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w szczegolnosci z Lodzi.


SLAV[/qb]


oli jest jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) z Łodzi tylko zmienilem troche jego ksztalt Pozdrowienia

Bonus: Unibet
#111362 16/02/2002 10:53
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam wszystkich,
W czwartek byłem we Wrocławiu, miałem nieoczekiwanie ciekawy wieczór i jeszcze na dokładkę poznałem w Profesjonalu podobnego przypaleńca do tenisa jak my wszyscy, być może uaktywni się na tym forum, a dobrze by było bo sprawiał wrażenie "przypaleńca", który będzie mógł wnieść swój mocny głos poparty niezłą orientacją w temacie. Podejrzewam, że jest sporo takich osób w Polsce. Panowie i oczywiście Panie też, jak czujecie, że możecie coś ciekawego wnieść na forum to uaktywnijcie się, im więcej rozsądnych i przemyślanych analiz tym lepiej. Będzie to z pewnością pomocne w opracowaniu najlepszych prognoz tenisowych.
Powracając do wcześniej podjętego wątku, wieczorem odwiedziłem we Wrocławiu moją wspaniałą Przyjaciółkę, która pracuje w Domu Kultury "Światowit" na Biskupinie. Załapałem się na koncert, który odbył się z okazji zakończenia warsztatów muzycznych. Wspaniały wieczór, a pamiętacie piosenki Zauchy, duży żal, że nie ma go wśród nas. Ciekawe, czy pamiętacie takiego piosenkarza jak Zaucha, piosenkarz dużego formatu o niepowtarzalnym głosie i warsztacie muzycznym. Tak rzadko jest przypominany. Gwiazdą wieczoru był zespół "RAWA BLUES BAND" Wspaniały dobry blues, lekarstwo na wszystko. Chodziłem na koncerty tego zespołu w latach 80-tych, także były chwile wspomnień co tym bardziej uatrakcyjniło koncert.
Forumowicze z Wrocławia odwiedzajcie Dom Kultury "Światowit" na Biskupinie. Dużo dobrego tam się dzieje i mają wspaniałą Panią dyrektor. Jak czujesz się źle to wal śmiało na Biskupin a nie pożałujesz.
Przepraszam za regionalne i osobiste "czułości".
Do rzeczy.
Czy nie czujecie, że idzie ku dobremu...!!!

#111363 16/02/2002 13:25
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
QATAR
Seles - Molik 1
"To jest jasne jak dupa anioła" formalność.

Tanasugarn - Husarova 1
Moim zdaniem mocna 1. Husarova nie może zaliczyć ubiegłego roku za udany. Obecny rok rozpoczęła dobrze, miała świetny występ w Australia Open gdzie Nola, Majoli i Sugyama zostały zdemolowane na korcie, jednak w pojedynku z Clijsters nawet nie zawalczyła. Tanasugarn powinna wygrać w dwóch setach. Nie sądzę, aby rosnąca forma Husarovej była na tyle ugruntowana żeby mieć watpliwości co do wyniku.

#111364 16/02/2002 14:13
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
ANTWERPIA

Henin - Schnyder 1
Moim zdaniem mocna 1. Henin objawiła się w styczniu ubiegłego roku, gdzie gromiła wszystkie rywalki w dwóch, zdecydowanych setach i to rywalki z pierwszej dwudziestki WTA. Zatrzymała ją dopiero Seles w Austalia Open, dla której pojedynek nie był spacerkiem. Henin już w 00 r. w U.S.Open miała dobry występ jednak nie wykazywała jeszcze regularności gry na wysokim poziomie. Lubię tenis drobnej Belgijki o atomowym uderzeniu. Henin potrafi grać na każdej nawierzchnii z każdą zawodniczką, no może za wyjątkiem rodaczki Clijsters. Jej gra charakteryzuje się dużą inteligencją. Jest to tenisistka, która myśli nieustannie na korcie co nie jest cechą powszechną w WTA. Zagrała w finale Wimbledonu z Venus Williams, z którą wygrała wcześniej na clayu, o ile dobrze pamiętam w Berlinie albo w Wiedniu. Upatrywałem w tym spotkaniu niespodziankę. Jednak siła uderzeń czarnoskórej Amerykanki przeważyła i wygrała w trzech setach Williams. Henin jest jakby zawieszona między grupą elity tenisistek (Hingis, Williamsowe, Capriati, Davenport i Seles) a grupą tenisistek, dla których ta pierwsza jest poza zasięgiem. Jeszcze w podobnej sytuacji jest Mauresmo. Jestem przekonany, że Henin stać na to aby na stałe zawitać w pierwszej grupie.

#111365 16/02/2002 14:34
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
ANTWERPIA

Venus Williams - Amelia Mauresmo 1

Moim zdaniem mocna 1. Choć spotkanie dla Amerykanki może nie być spacerkiem. "Piękna" Francuska sądzę, że powalczy. Nie sądze jednak aby Amelia osiągnęła taki poziom gry jaki pokazała w pierwszych tygodniach ubiegłego roku. Miała wspaniałą serię do Roland Garros. Była upatrywana jako główna faworytka, a tu w pierwszej rundzie przegrała z Węgierką Kandar. I coś się załamało, przestała grać. Zresztą jest to syndrom powszechny, gdzie człowiek jak automat osiąga najwyższy poziom, jeździ od turnieju do następnego i nagle zwykła przegrana staje się tragedią. Wtedy człowiek zastyga, zatrzymuje się i zauważa, że poza tourem jeszcze jest inny świat. Dopiero w U.S. Open ponownie dała znać o sobie. Dzisiejszego dnia może powalczyć, jednak nie sądze aby mogła urwać choć jeden set, jeszcze nie dzisiaj.

#111366 16/02/2002 15:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam dzisiaj jeden typ raczej ciezki
a mianowicie :

LARSSON-BULGSMULLER 1.7 1.91

nie ma tutaj zadnego uzasadnienia po prostu
instynkt mi podpowiada ze siadzie 1

moj bilans 4-2 [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

#111367 16/02/2002 15:48
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
gonzales - coutelot 1 1.5

#111368 16/02/2002 17:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Kafelnikov - Enqvist 2

Czyżby powrót "dinozaurów" Pioline, Enqvist. Larsson. Szalenie interesujace spotkanie. Wynik jest otwarty, myślę jednak, że dobre wyniki Enqvista nie są przypadkowe i są pochodną zaplanowanego treningu. Enqvist przy formie jest nie do zatrzymania. Szczególnie dobrze gra w hali i dzisiaj ma duże szanse wejść do finału.

Escude - Pioline 1
Pioline ma z pewnością wzrost formy. Wygrywając z Marokańczykiem można było sobie pomyśleć różne rzeczy. Ferrero nie posądzałbym o taką kurtuazję.
Escude powinien to wygrać, zwłaszcza, że ostatnimi czasami robił to z Piolinem bez problemu.
Larsson - Burgsmuller 1
Sanguinetti - Rochus, O. 1

#111369 16/02/2002 22:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
uhhh prawie niestety Larsson przegral z Burgsmullerem 6:4 5:7 7:6

wiec moj bilans 4-3[Linked Image]

#111370 17/02/2002 16:50
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Enqvist - Escude 1
Mocna jedynka 1 Powinien wygrać Eqvist w dwóch szybkich setach.

Seles - Tanasugarn 2
Tana ma szanse to wygrać. Nie jest to takie oczywiste jednak kurs 6 w STS wart ryzyka.

Williams - Henin 1
Henin może powalczyć, nie prezentuje jednak na tyle wysokiej formy aby wytrzymać trzy sety, chociaż ? Ja postawię na Belgijkę w kuponie tzw. przypałowym.

Komentarze po godz. 14.15

#111371 17/02/2002 17:25
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Lapentti - Gonzalez 2

#111372 17/02/2002 17:37
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Lapentti N. (-1.5)- Gonzalez (+1.5) 2
1,40 interwetten

#111373 17/02/2002 17:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
18-24 luty


WTA World Tour
- Dubai (ZEA), 585 000 USD, hard, czas: + 4 godz.

- Bogota (Kolumbia), 170 000 USD, clay, czas: - 5 godz.

- Memphis (USA), 170 000 USD, hard, czas: - 5 godz.


ATP World Tour
- Memphis (USA), 725 000 USD, hard

- Rotterdam (HOL), 738 000 USD, hard

- Buenos Aires (ARG), 600 000 USD, clay, czas: - 3 godz.

#111374 18/02/2002 02:10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

#111375 18/02/2002 14:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pierwszy mój dzisiejszy typ to :

A. Molik - T.Panova 1

Ostatni obie zawodniczki walczyły ze sobą w 2002-01-14 Australian Open Hardcourt i wynik był następujący 1-6 6-3 10-8 , Panova awansowała do kolejnej rundy, ale walka (widać po 3 secie) musiała byc wyrównana.
Bardzo ciekawa jest różnica wzrostu zawodniczek - Panowa to krasnal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 154 cm , zaś Molik jest prawie rowna ze mną i ma 182 cm . Myśle że to daje jej pewną przewage na korcie.

Molik 3 dni temu walczyła w turnieju w Doha i szło jej całkiem dobrze , odpadła dopiero w półfinale po walce z Seles ( 3-6 7-6(5) 4-6 ).

Panova ostatnio niczym szczególnym się nie popisała. W pierwszej rundzie w Doha odpadła w walce mało znaną słowenką Maja Matevzic (5-7 6-7(3)). Jeszcze wczesiej również odpadła w pierwszej rundzie w Tokyo Silvia Farina Elia (ITA) 4-6 5-7 .
Myślę że dziś również Panowa podtrzyma serie porażek w pierwszej rundzie . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS . Molik będzie się chciała zemścic za porażke w Australian Open..

#111376 18/02/2002 15:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kolejny typ na dzis ( tylko że o nisssskim kursie) ale..

Schalken - Lee 1

Brytyjczyk Lee czasami wygrywa,ale tylko na trawiastych kortach i to też z podrzędnymi zawodnikami. Dziś czeka go walka z wysokim (191cm) holendrem Schalkenem , w Rotterdamie.

Schalken w tym roku jeszcze bez sukcesów , ostatnio w Davis Cup grał z francuzami ,dwie porażki po długich walkach :
z Clementem 5-7 6-2 7-6(7) 4-6 2-6
z Grosjeanem 2-6 6-1 6-7(6) 6-2 3-6

Myślę że dziś pora na zwycięstwo przed własną publiką , zwłaszcza że przeciwnik nie jest bardzo wymagający.

#111377 18/02/2002 19:25
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
rios - massa 1 1.3
moim zdaniem bardzo mocna jedynka

portas - acasuso 2 1.8
chela - norman 2 2.1
możliwe

#111378 19/02/2002 15:26
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
próba

#111379 19/02/2002 18:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
na początek

Kafelnikov-Boutter 1.5 2.2

TYP:1
Moim zdaniem kafel poradzi sobie z Francuzem

Gambill-Davydenko 1.46 2.3

TYP:2
Ten mecz jest bardzo ciężki do typowania ale wydaje sie ze dobrze grający Rosjanin wygra z Gambillem który ostatnimi czasu mało wystepowal na kortach tenisowych.


DeLosRios-Bacheva 1.6 2

TYP:1
Myśle ze Paragwajka wygra ten mecz z mało znaną Baczevą


moj bilans 4-3 [Linked Image]

#111380 19/02/2002 18:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
hmmz jednym z twoich typow zgadzam sie szczegolnie oli - chodzi mi o dawydenko
wydaje mi sie, ze kurs na niego jest zawyzony.

na dzis z dwojek proponuje wlasnie DAWYDENKO.

a z jedynek co myslicie, ze warto na dzis zagrac???
moje propozycje to :
- serra-zanetti 1.6
- sa 1.55

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,957 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1