Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#111401 22/02/2002 12:32
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
wczoraj weszlo wszystko oprcz najmniej pewnego, czyli talaji

na dzis proponuje

Ljubicic-Heuberger 2 2.6 35%

Gambill-Schuttler 1 1.7 65%

Acasuso-F.Lopez 1 1.35 60%

Torrens V-D.L.Rios 2 1.85 70%

i jak zauwazyliscie grac caly czas przeciw stevenson - dzisiaj bedzie podobnie

Stevenson-Jidkova 2 2.2 50%

Bonus: Unibet
#111402 22/02/2002 15:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
kafel jr

ze wszystkim się zgadzam, ale odpuszczam de los rios wcale nie jest moim zdaniem taką faworytką, szcególnie liczę na gambilla i ... jidkową

#111403 22/02/2002 17:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ja chciałbym zwrócić uwagę na dość wysoki kurs na Zuluage w gamebookers 3.1 - która nie jest bez szans w meczu z Suarez

#111404 22/02/2002 18:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam na dzis polecam szczegolnie jeden mecz:

Henman-Ulihrach 1.4 2.45
TYP:1


W miare dobry kurs mozna spokojnie zagrac. Pomimo ze Czech wygral z safinem bedzie win Henmana.

Bilans 9-5 [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] POZDROWIENIA

DZISIAJ BARDZO LICZE NA DELOSRIOS !!!!

#111405 23/02/2002 00:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Heh niestety nie mialem dostepa do neta a chcialem sie dzis z wszystkimi podzielic ze seles gładko przegra z mauresmo i to było po 2,4 w STS

#111406 23/02/2002 15:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Hass!!! 3:6 1:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

...ja chyba sie nigdy nienauczę żeby nie stawiać na ..."niepewnych " zawodników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#111407 23/02/2002 15:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
zuluaga - torrens valero 2 1.9
mocna 2

#111408 23/02/2002 16:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
guga moim zdaniem mocna jedynka na zuluage
she is a magic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A swoja droga
Mauresmo-Testud 1 1,8 (prof)

#111409 23/02/2002 16:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam

Henman-Ljubicic (1.45)
TYP:1

BILANS 10-6
POZDROWIENIA [Linked Image]

#111410 23/02/2002 18:08
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Grosjean - Escude 2
Gambill - Blake 2
Roddick - Malisse 1

Niespodzianki
Mauresmo - Testud 2
Henman - Ljubicic 2

#111411 24/02/2002 00:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
No cóz niespodzianki nie weszly. Testud potrafi grac z Mauresmo, jednak dzisiaj przegrala. W kazdym razie pokonanie Williamsowej robi wrazenie, tym bardziej, ze na turnieju w Dubaju gdzie oprócz nagrody pienieznej (WTA singles winner 93,000 dolarów, ATP 162,000 )równiez sa niezle nagrody rzeczowe. Tak czy siak na tym turnieju warto wygrywac, sadze wiec, ze Williamsowa nie odpuscila. Jakby to powiedzial Szpakowski to juz historia.
Jan-Michael Gambill - James Blake 2
James Blake wywarl na mnie duze wrazenie, kiedy moglem obserwowac jego gre na turnieju w Cincinnati w ubieglym roku. Jego przeciwnikiem byl Rafter, ktory pierwszy set wymeczyl dziwiac sie kto to jest. Czarnoskóry Amerykanin pokazal naprawde niezla technike i wysoka kulture gry. Jego slaboscia jest jeszcze male doswiadczenie, potrafi grac na wysokim poziomie jeden set, choc na swoim koncie ma pokonanych tenisistow z pierwszej dziesiatki ATP. To wlasnie On byl przeciwnikiem Hewitta, kiedy Australijczyk byl posadzony o rasism. Hewitt nie mogl zrozumiec jak taki facet (malo znany, nie posadzlbym Hewitta o rasism, wiecej zamieszania zrobily media) moze z nim garac jak rowny z rownym. Mysle, ze nieraz uslyszymy o Amerykaninie. Pokonal w pierwszej rundzie w dwoch setach Changa, z ktorym do tej pory przegrywal, pozniej Denta i faworyta nr 1 Haasa i to w zdecydowany bezdyskusyjny sposob w dwoch setach 6-3, 6-1. Moze wreszcie przelamal sie i uwierzyl w swoje sily. Czasami tak jest, ze potrzebny jest impuls aby zaczac wygrywac z najlepszymi. W ubieglym roku Dokic wygrala Rzym na clayu i od tego momentu na stale zawitala w czolowce WTA , choc umiejetnosci miala znacznie wczesniej. Sadze, ze James powinien pokonac Gambilla w dwoch krotkich setach. Zapamietajcie to nazwisko, bedzie o nim glosno. Jesli wszystko potoczy sie swoim torem to James Blake moze niezle zamieszac w ATP i to wkrotce.
pozdrowienia
pozd

#111412 24/02/2002 01:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
A jednak Mauresmo jest the best
teraz na pewno skoczy w rankingu , co tu dużo mówic moja kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#111413 24/02/2002 14:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
hehe Ryan cool Mauresmo ladnie siadlo !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#111414 24/02/2002 15:25
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
na dzis panowie widze ladny meczyk i prosze o wasze opinie:
dla mnie pewna 1
Zuluaga - Srebotnik

[Linked Image]

powodzenia

#111415 24/02/2002 16:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam Kafel zupelnie sie z tobą zgadzam
Zuluaga powinna wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#111416 24/02/2002 16:50
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Roddick - Blake 2
Warunkiem koniecznym do wygrania tego spotkania przez Blake jest odbiór podania Roddicka. Jesli Blake mógl walczyc z Rafterem jak równy z równym i radzil sobie w pierwszym secie z podaniem Raftera to moze bedac w niezlym uderzeniu poradzi sobie z odbiorem podania Roddicka. Moim zdaniem Blake stac na to a wtedy Roddick nie bedzie mial wiele do powiedzenia.
Escude - Henman 1
Wszystko na to wskazuje.
Zuluaga - Srebotnik 1
Wszelkie analizy trzeba wyrzucic do kosza. Bosowie narkotykowi nie pozwola na to aby ich rodaczka tego nie wygrala.

#111417 24/02/2002 17:17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Kurde a zamiast Racingu Santander mialem dzis do kuponu dorzucic zuluage co ja narobilem?
:eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Zgadzam sie ze pewna 1

#111418 24/02/2002 17:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Witajcie
Ja dzisiaj grubo zagrałem na
Roddick-J.Blake
Calleri-Massu
Zuluaga-Srebotnik

#111419 24/02/2002 17:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Oczywiście na Blake, Zuluaga, Calleri

#111420 24/02/2002 17:52
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
roddick blake 1
zuluaga srebotnik 1
henman escude 1

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, Sensei, alfa, $-man), 907 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,770
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1