Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
może ktoś ma statystyki z walki adamka bo ja nie mogę ich znaleźć .

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Proszę państwa dziś gale bokserskie i walczy władimir kliczko z ray'em austinem .

drobna ciekawostka którą znalazłem w necie :


Promotorzy Ray’a Austina (24-3-4, 16 KO), który dziś na ringu w Mannheim ma zmierzyć się z Władimirem Kliczko (47-3-0, 42 KO) w pojedynku o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF zagrozili wczoraj, że odwołają występ swojego zawodnika, gdyż, jak twierdzą, ekipa Kliczko nie chce zgodzić się, by Austin boksował w innych rękawicach niż Ukrainiec.

Don King utrzymuje, że w styczniu, gdy przy okzazji finalizowania kontraktu na walkę Kliczko stwierdził, iż woli rękawice firmy Grant, a Austin powiedział, że preferuje „mocniej bijące” Reyesy, by przyśpieszyć podpisanie umowy, obie strony wyraziły zgodę na użycie przez Austina rękawic, które sobie wybrał. Tymczasem wczoraj po wadze ekipa Ukraińca miała podobno oświadczyć, że lokalna komisja bokserska nie zezwoli na to, by Austin boksował w Reyesach.

Doradca Kliczki, Shelly Finkel ustosunkował się do zarzutów Kinga w sposób następujący: „Kontrakt mówi, że DKP i Shelley Finkel postarają się znaleźć rozwiązanie kwestii rękawic, lecz gdyby stronom nie udało się dojść do porozumienia, o wyborze rękawic zadecyduje miejscowa komisja bokserska, a według jej reguł mistrz ma pierwszeństwo przy wyborze rękawic. [obaj pięściarze muszą uzywać rękawic tej samej firmy- przyp. MK]. To takie proste.”

Ciekawostką jest fakt, że gdy w tym samym Mannheim rok temu Kliczko walczył o tytuł z Chrisem Byrdem, lokalna komisja bokserska nie miała nic przeciwko temu, by Ukrainiec bił się w Grantach, a Amerykanin w Everlastach...


dzieciaki chcą zrobić trochę kurzu przed walką bo po walce tylko .. okłady z lodu .

czekamy


Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
gdzie w tv na hotbirdzie mozna to zobaczyc?>

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
CIEKAWSZE WYNIKI Z OSTATNIEJ NOCY

w. klitschko - r. austin ---> tko 2 r.

s. m'baye - kotelnik --> remis -- m'baye obronił tytuł

universum - promotor kotelnika złożyło protest na decyzję sędziowską .


VALUEV - CHAGAEV

14 kwietnia Stutgart

szykuje się niezła walka .

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Joe Calzaghe v Peter Manfredo Jnr

Dzisiaj w Cardiff na Millenium Stadium walijczyk Joe Calzaghe będzie bronił po raz 20-ty tytułu mistrza WBO w kategorii super średniej, który wywalczył prawie 10 lat temu. Joe Calzaghe (42-0, 31 KO) wygrał walki kolejno z Jeff Lacy'm (2006-03-04_ oraz z Sakio Bika (2006-10-14). Peter Manfredo Jr (26-3, 12 KO) znany jest z amerykańskiego reality show o boksie "The Contender". "The Pride Of Providence" doszedł do finału, w którym lepszył okazał sie Sergio Mora. 5 miesięcy po programiu w rewanżu, znowu lepszy okazał sie Mora. 13 lutego 2006 roku Peter stoczył walkę ze Scottem Pembertonem, którą wygrał. 13.10.2006 roku wygrał ze Joe Spiną i na tym zakończyły się oficjalne pojedynki. Calzaghe ma już 35 lat i może nastał juz casz, aby ktoś młodszy odebrał mu pas? Jego atutem są silne ciosy i doświadczenie. Chwała Prowidence jest dynamiczny, szybki i ma dobre uniki. Dla 27-latka walka stważa okazje pokazaniu się całemu światu.
Kursy na to spotkanie wyglądają następująco:

Joe Calzaghe v Peter Manfredo Jnr 1.02 34.00 11
Za grosze postawie na Peter'a. 1/10, kurs 11
Skusze się rónież na Over 7.5 Rounds po kursie 1.666 za stawke 3/10

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Originally Posted by Koski
Joe Calzaghe v Peter Manfredo Jnr

Dzisiaj w Cardiff na Millenium Stadium walijczyk Joe Calzaghe będzie bronił po raz 20-ty tytułu mistrza WBO w kategorii super średniej, który wywalczył prawie 10 lat temu. Joe Calzaghe (42-0, 31 KO) wygrał ostatnie walki kolejno z Jeff Lacy'm (2006-03-04_ oraz z Sakio Bika (2006-10-14). Peter Manfredo Jr (26-3, 12 KO) znany jest z amerykańskiego reality show o boksie "The Contender". "The Pride Of Providence" doszedł do finału, w którym lepszył okazał sie Sergio Mora. 5 miesięcy po programiu w rewanżu, znowu lepszy okazał sie Mora. Ostatnie dwie walki przygotowujące go do pojedynku z walijczykiem wygrał. 13 lutego 2006 roku Peter stoczył walkę ze Scottem Pembertonem, którą wygrał. 13.10.2006 roku wygrał ze Joe Spiną i na tym zakończyły się oficjalne pojedynki. Calzaghe ma już 35 lat i może nastał juz casz, aby ktoś młodszy odebrał mu pas? Jego atutem są silne ciosy i doświadczenie. Chwała Prowidence jest dynamiczny, szybki i ma dobre uniki. Dla 27-latka walka stważa okazje pokazaniu się całemu światu.
Kursy na to spotkanie wyglądają następująco:

Joe Calzaghe v Peter Manfredo Jnr 1.02 34.00 11
Za grosze postawie na Peter'a. 1/10, kurs 11
Skusze się rónież na Over 7.5 Rounds po kursie 1.666 za stawke 3/10

kurde, ile błędów zrobiłem frown wiedziałem, żeby na kacu nie pisać

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Panowie sa juz gdzies kursy na walke Oscara DH ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by AL_Capone
Panowie sa juz gdzies kursy na walke Oscara DH ?
Są od jakiś 3 miesięcy wszędzie laugh
Kusi KO na Mistera Pound4Pound. Złota dziewczynka będzie wąchać glebe tongue

Sat 5/5 101 Floyd Mayweather Jr 1.455 Over 11½ 1.377
10:00PM (EST) 102 Oscar De La Hoya 2.800 Under 11½ 3.250
Sat 5/5 103 Mayweather Jr wins inside distance 5.140
10:00PM (EST) 104 Not Mayweather Jr inside distance 1.192
Sat 5/5 105 Mayweather Jr wins by 12 rnd decision 2.100
10:00PM (EST) 106 Not Mayweather Jr by 12 rnd decision 1.769
Sat 5/5 107 De La Hoya wins inside distance 7.000
10:00PM (EST) 108 Not De La Hoya inside distance 1.111
Sat 5/5 109 De La Hoya wins by 12 rnd decision 4.600
10:00PM (EST) 110 Not De La Hoya by 12 rnd decison 1.222
Sat 5/5 111 Mayweather Jr/De La Hoya draw 15.000
10:00PM (EST) 112 Fight not a draw 1.048
any KO is a winner, see sportsbook rules for grading details
Sat 5/5 113 F.Mayweather Jr points handicap -5½ 1.870
10:00PM (EST) 114 O.De La Hoya points handicap +5½ 1.870
Sat 5/5 151 Mayweather by KO round 1 91.000
10:00PM (EST) 152 Any other result 1.004
Sat 5/5 153 Mayweather by KO round 2 66.000
10:00PM (EST) 154 Any other result 1.006
Sat 5/5 155 Mayweather by KO round 3 56.000
10:00PM (EST) 156 Any other result 1.007
Sat 5/5 157 Mayweather by KO round 4 46.000
10:00PM (EST) 158 Any other result 1.009
Sat 5/5 159 Mayweather by KO round 5 46.000
10:00PM (EST) 160 Any other result 1.009
Sat 5/5 161 Mayweather by KO round 6 41.000
10:00PM (EST) 162 Any other result 1.010
Sat 5/5 163 Mayweather by KO round 7 41.000
10:00PM (EST) 164 Any other result 1.010
Sat 5/5 165 Mayweather by KO round 8 37.000
10:00PM (EST) 166 Any other result 1.011
Sat 5/5 167 Mayweather by KO round 9 33.000
10:00PM (EST) 168 Any other result 1.014
Sat 5/5 169 Mayweather by KO round 10 27.000
10:00PM (EST) 170 Any other result 1.019
Sat 5/5 171 Mayweather by KO round 11 27.000
10:00PM (EST) 172 Any other result 1.019
Sat 5/5 173 Mayweather by KO round 12 36.000
10:00PM (EST) 174 Any other result 1.012
Sat 5/5 175 De La Hoya by KO round 1 121.000
10:00PM (EST) 176 Any other result 1.003
Sat 5/5 177 De La Hoya by KO round 2 101.000
10:00PM (EST) 178 Any other result 1.003
Sat 5/5 179 De La Hoya by KO round 3 88.000
10:00PM (EST) 180 Any other result 1.004
Sat 5/5 181 De La Hoya by KO round 4 76.000
10:00PM (EST) 182 Any other result 1.005
Sat 5/5 183 De La Hoya by KO round 5 66.000
10:00PM (EST) 184 Any other result 1.006
Sat 5/5 185 De La Hoya by KO round 6 56.000
10:00PM (EST) 186 Any other result 1.007
Sat 5/5 187 De La Hoya by KO round 7 48.000
10:00PM (EST) 188 Any other result 1.009
Sat 5/5 189 De La Hoya by KO round 8 43.000
10:00PM (EST) 190 Any other result 1.010
Sat 5/5 191 De La Hoya by KO round 9 39.000
10:00PM (EST) 192 Any other result 1.011
Sat 5/5 193 De La Hoya by KO round 10 37.000
10:00PM (EST) 194 Any other result 1.011
Sat 5/5 195 De La Hoya by KO round 11 40.000
10:00PM (EST) 196 Any other result 1.010
Sat 5/5 197 De La Hoya by KO round 12 46.000
10:00PM (EST) 198 Any other result 1.009
Sat 5/5 199 Mayweather wins by unanimous decision 2.400
10:00PM (EST) 200 Any other result 1.001
Sat 5/5 201 Mayweather wins by split decision 10.000
10:00PM (EST) 202 Any other result 1.001
Sat 5/5 203 Mayweather wins by majority decision 15.000
10:00PM (EST) 204 Any other result 1.001
Sat 5/5 205 De La Hoya wins by unanimous decision 6.000
10:00PM (EST) 206 Any other result 1.001
Sat 5/5 207 De La Hoya wins by split decision 13.000
10:00PM (EST) 208 Any other result 1.001
Sat 5/5 209 De La Hoya wins by majority decision 18.000
10:00PM (EST) 210 Any other result 1.001
Sat 5/5 211 Mayweather/De La Hoya unanimous draw 71.000
10:00PM (EST) 212 Any other result 1.001
Sat 5/5 213 Mayweather/DeLa Hoya split decision draw 34.000
10:00PM (EST) 214 Any other result 1.001
Sat 5/5 215 Mayweather/De La Hoya majority draw 46.000
10:00PM (EST) 216 Any other result 1.001
Sat 5/5 217 Mayweather/De La Hoya technical draw 51.000
10:00PM (EST) 218 Any other result 1.001

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Piomil dzieki za kursy ale powiedz mi ile placa na to ze Oscar
wygra przed czasem ? laugh wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
nierealne laugh

De La Hoya wins inside distance 7.000 wink

Floyd upokorzy leszcza tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Panowie teraz calkiem serio.

Ten pojedynek to przede wszystkim wielki biznes.
Zwracam sie wiec do ekspertow boksu , poniewaz sam sie do takich
nie zaliczam o opinie na temat tego pojedynku.
Zastanawiam sie powaznie czy nie postawic na OScara jak wiemy
to jego ostatnia walka , na pewno da z siebie 200 % jakim
ciosem dysponuje wszyscy wiemy , sklaniam sie ku niemu po
bardzo dobrym kursie , prosze o opinie na temat tej walki smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
To nie jest ostatnia walka de la Hoyi. To jest zapowiadana ostatnia walka Floyda, ale on nie może zrobić tego fanom boksu bo jeszcze tyle przed nim wielkich walk i tyle tyłków do skopania smile
Floyd jest niepokonany i tak pozostanie, Oscar w swoim prime nie umiał wygrać z Mosleyem, a ten ma wolniejszą pracę rąk niż Pretty Boy. Teraz Sugar Shane pomaga de la Hoyi w przygotowaniach co wszyscy porównują do Rockiego i treningów Appollo z Rockim, ale nawet Shane, zwłaszcza w tym wieku, nie jest w stanie imitować hiperszybkości Mayweathera. Z resztą na jednej z konferencji P4P King zapowiedział już, że Mosley jest następny w kolejce do lania wink Mayweather sparuje 15 minutowe rundy z różnymi partnerami żeby poprawić i tak nieosiągalną dla innych kondycję. Ten człowiek nigdy się nie męczy, a do 12 rundy wychodzi tak jakby dopiero wstał z łóżka. W ostatniej walce z Baldomirem w połowie walki doznał kontuzji swojej słynnej prawej ręki i przez resztę pojedynku używał jedynie słabszej lewej rękawicy wygrywając każdą, pojedyńczą rundę. Floyd jest klase wyżej od Oskara, jest szybszy, ma lepszą pracę nóg, o niebo lepszą defensywę i nigdy nie przegrał. Od około 3 lat wszyscy patrzą na Pretty Boya jako na nadczłowieka i szukają kogoś kto mógłby go wreszcie zastopować. Oscar wrócił na ring rok temu demolując Mayorgę i wtedy wszyscy zaczęli się zastanawiać czy to nie jest czasem ten człowiek, który może wreszcie pokonać Floyda. Ogórkiem nie jest, ale na dzisiaj chyba tylko Winky jest w stanie powalczyć z Mayweatherem o zwycięstwo.
Floyd zapowiada KO i ja się do tego przychylam smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Panowie bdzie ta walka w telewizji gdzies?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by muchinio
Panowie bdzie ta walka w telewizji gdzies?

Owszem na Polsacie Sport Extra

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by AL_Capone
Originally Posted by muchinio
Panowie bdzie ta walka w telewizji gdzies?

Owszem na Polsacie Sport Extra
no to bajka, wresczcie sie porzydal na cos ten pse, bo tak same badziewia puszczaja. Zapowiada sie piekna walka, tylko szkoda ze akurat 5 maja bo to moja ostatnia sobota na wolnoisci bedzie, ale nic imprezke sie na niedziele przelozy. Zeby nie bylo ot wedlug mnie zdecydowanym faworytem wydaje sie byc Floyd, i sklanialbym sie ze ku KO nawet. Ale to jest tylko sport, i to wyjatkowo nieprzewidywalny. Ciekawe jakie bede kursy u naziemnych? Za pare groszy mozna postawic dla emocji. Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
PART 1


PART 2


PART 3


PART 4


Floyd - Oscar 24/7 smile Atmosfera coraz gorętsza tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Episode 2:

P1:

P2:

P3:


Plus fajne zmontowany:
Who you picking? smile


Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by AL_Capone
Originally Posted by muchinio
Panowie bdzie ta walka w telewizji gdzies?

Owszem na Polsacie Sport Extra
no to bajka, wresczcie sie porzydal na cos ten pse, bo tak same badziewia puszczaja. Zapowiada sie piekna walka, tylko szkoda ze akurat 5 maja bo to moja ostatnia sobota na wolnoisci bedzie, ale nic imprezke sie na niedziele przelozy.

człowieku
walka będzie koło 4-5 nad ranem naszego czasu to może już będziesz wolny laugh albo nagraj sobie a jak dojdziesz do stanu używalności to wtedy obejrzysz .
proste .

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by djviejo
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by AL_Capone
Originally Posted by muchinio
Panowie bdzie ta walka w telewizji gdzies?

Owszem na Polsacie Sport Extra
no to bajka, wresczcie sie porzydal na cos ten pse, bo tak same badziewia puszczaja. Zapowiada sie piekna walka, tylko szkoda ze akurat 5 maja bo to moja ostatnia sobota na wolnoisci bedzie, ale nic imprezke sie na niedziele przelozy.

człowieku
walka będzie koło 4-5 nad ranem naszego czasu to może już będziesz wolny laugh albo nagraj sobie a jak dojdziesz do stanu używalności to wtedy obejrzysz .
proste .
chyba kolego sie nie zrozumielismy, jest to ostatnia moja sobota na wolnosci a pozniej na 9 miesiecy zamykaja mnie do koszar wiec wypadaloby kolegow pozegnac polskim zwyczajem(czyt. wodka), a przewaznie jak wracamy z imprezy to najwczesniej jestem kolo 6 w domu. niestety nagranie tejze walki rowniez wypada poniewaz nie posiadam takiego sprzetu. Pamietam jak kiedys bylem na jakims weselu i kumlowi dalem kasete zeby nagral walke Michalczewskiego, a walka trwala cos kolo 4 minut, pozniej smiechy ze dyskietka by wystarczyla. Ale znajac PS to pewnie bedzie z 5 razy ta walka powtarzana, ale to nie jest to samo jak sie na zywo oglada, tym bardziej jak sie zna wynik, a znajac brata szybko dowiem sie o tym wyniku. Tak czy inaczej FLOYD do boju

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Brat zdal relacje i mówi ze De la Hoya byl lepszy wg. niego. Wie ktos moze czy bedzie jakas powtórka dzisiaj gdzies ?

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,762 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1