|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał RyanGiggs: [qb]
Na marginesie mam pytanie do Kury : skad czerpiesz informacje na temat tenisa ( z góry dzięki)[/qb] Nie wiem czy chodzi Ci o to z jakich stron korzystam jezeli tak to polecam : http://www.tenniscorner.net/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Oryginalnie wysłał raf: [qb]A ja chcialbym zwrocic uwage na dwa inne pojedynki w ktorych moim zdaniem szanse sa duzo bardziej wyrownane niz to widzi STS:
866 19:10 Coetzer - Razzano 1.15 - 4.00 2
862 19:10 Sanchez Vicario-Srebotnik 1.70 - 1.90 2[/qb] Co do Coetzer to mam watpliwosci. Srebotnik tak i to zdecydowanie. pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Sikor ja tez mam pewne watpliwosci co do Coetzer ale dla takiego kursu warto to w rozpis wrzucic i tak tez uczynilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie jest to jakas wielka zawodniczka, nigdy mi sie nie podobal styl jej gry. Zobaczymy jak bedzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Hmmmm nie wiem gdzie to wyczytalem ale Coetzer dzis przegra wrzucilem to w kupon pewny ;-) a jeszcze poza tym @Sugiyama @Gagliardi @Husarova
dzieki Kura za informacje a dorwales moze jakies forum co by sie ludzie na temat tenisa wypowiadali albo jeszcze jakos godną polecenia stronke ta ktora podales jest cool
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Coetzer - Razzano 1 Moim zdaniem mocna jedyneczka. Coetzer powinna to wygrac w dwóch szybkich setach. Amanda Coetzer !!! Wspaniala zawodniczka, wysmienita technika i co ja szczególnie charakteryzuje madrosc i inteligencja gry. Afrykanerka stanowi ewenement w WTA. Gra w WTA od 1988 roku i do dzisiaj przez te wszystkie lata gra na rownym, wysokim poziomie. Nie musiala sie paletac po turniejach challengerowych. Pokonala takie zawodniczki i to nie raz nie dwa jak: Sabatini, Graf, Capriati, Davenport, Vicario, Hingis, Kremer, Maleeva, Testud. Gra na kazdej nawierzchnii, choc najlepiej czuje sie na clayu. Gra niezbyt wiele i skupia sie na duzych turniejach i Wielkim Szlemie. Od lat zawsze dobrze prezentuje sie na U.S. Open. Dochodzila do polfinalu i finalu na turniejach wielkoszlemowych, nie przypominam sobie aby którys wygrala. Na olimpiadzie doszla do cwiercfinalu przegrywajac z Dokic w trzech setach. Natomiast nie raz wygrywala wazne turnieje i w Europie, USA czy w Australii. Wystepuje regularnie na turniejach amerykanskich i dobrze sie tam prezentuje. Jest to bardzo solidna zawodniczka, która rzadko odpada w pierwszych rundach. W tym roku w Australia Open przeszla trzy rundy pokonujac a wlasciwie demolujac takie figury, Schett, De Los Rios, Oremans w dwoch szybkich setach do jednego lub dwoch gemów. Przegrala z Hingis bezdyskusyjnie. W kazdym razie nie mozna Amandy Coetzer lekcewazyc. A taka Razzano, oczywiscie moim zdaniem, musi jeszcze sporo nagrac sie zanim dorówna Coetzer bo teraz to nie urasta jej do piet. Zycze wszystkim wysokich wygranych. pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Hmmm tez do tej pory myslalem ze Coetzer jest luz ale to co ostatnio bylo w meczu z Jidkową w Memphis nic nie powiem ale czy przegrana w 1 r.(wlasciwie 2rundy bo 1 r. bye) z zawodniczka spoza setki jest wypadkiem przy pracy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Bo Sikor troche przesadza z tymi sukcesami i pochwala dla gry Amandy. Owszem fakty sa faktami i swoje wygrala, ale prosze mi powiedziec kiedy to bylo.. Ostatnio zdarzaja jej sie mecze slabe a nawet bardzo slabe. W wielu elementach gry ustepuje juz szybszym i mlodszym zawodniczkom. Z reszta co tu duzo gadac po fakcie- ten mecz wygrala jednak nie byl to zaden nokaut 6:4, 6:4, ale dla takiego kursu warto bylo zaryzykowac bo wg. mnie sts zle ocenil szanse i oby wiecej bylo takich kursow. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Tak zgadzam sie z rafem...Amanda Coetzer.....jest wskutku dobra zawodniczka,ale raczej nigdy sie nie dostanie do 7.miejsca w rankingu WTA.Jezeli ktos juz pare lat kreci sie okolo 10 miejsca w rankingu to musi cos prezentowac,ale jak pisalem nigdy nie osiagnie sukcesow tych najlepszych zawodniczek.....Ktos sie moze zapytac DLACZEGO...???tu jest odpowiedz bardzo prosta jest bardzo mala 157 cm i takim malym wzrostem serwuje sie bardzo zle.Sikor pisal ze lepiej czuje sie na clayu...tu ta zawodniczka ma moze troche wieksze szanse bo clay jest wolniejszy od twardej nawierzchni i roznica w podaniu nie jest taka duza jak na naw. Twardych.Statystyki pokazuja ze wygrala w swej karierze 5.turniejow na CLAYU i 3 turnieje na TWARDYCH naw./moje statystyki,ale moze ktos ma inaczej/.W zeszlym roku grala 4 turnieje na clayu i 15 turniejow na innych nawierzchniach i tu widac ze clay specialnie nie wybiera.Ja osobiscie rzadko obstawiam mecze gdzie ona wystepuje.Lubilem te zawodniczke do roku 1997 do French Open,ale tam w PF z MAJOLI mnie bardzo sklamala.Ogladalem ten mecz i wtedy zrozumialem dlaczego nie moze byc NIGDY najlepsza i dlaczego raczej spotkania gdzie ona wystepuje bede juz rzadko kiedy obstawial.Jedno jest na 100% /99,9999999%/pewne....ze nie wygra tego turnieju w Indian Wells
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
dechy - myskina 1 1.75 62 %
raymond - panova 2 2.8 40 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Roddick - Sanguinetti 2 Raymond Panova 2
Henin, Dechy, Tanasugarn, Hingis, Bedanova, Agassi - bezdyskusyjne wygrane. Dokic, Hatuchova wygrane, choc moga byc problemy. pozdrowienia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszytkich
postaram sie teraz przedstawić swoje typy na rozpoczynający sie jutro turniej mężczyzn w indianapolis Licze że turniej panów bedzie bardziej dochodowy, przynajmniej dla mnie i ze nie bedzie niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
więc zaczynamy:
wybrałem na razie 2 typy któe mozna zagrac:
Escude N. - Schalken 1 kurs [1,45]
Escude, chyba żadnemu znawcy tenisa nie musze przedstawiac, jego umiejętności są wielkie. Jest obecienie w formie co udowdnił 2 z rzedu zwycięstwem w turnieju w rotterdamie ( 18.02) Turniej w indianappoli odbędzie sie na korcie twardym a ten na tymże korcie w tym roku ma imponujacą statystyke 13-2. ok Teraz jego przeciwnik, Sjeng Schalken z holandii mimo że zajmuje wysokie 28 miejsce w rankingu atp to jednak jego umiejętności jak i ogranie są znacznie mniejsze od Francuza.
Jego statystyka na twardym korcie( przypominam ze turniej w indianapoli odbywa sie na nawierchni twardej) jest: 3-5 czyli ujemna. W potyczkach między tymi zawodnikami prowadzi Escude 2-0. Mysle ze jest to typ o który można się połakomić, zwłaszcza ze kurs 1,45 jest bardzo wysoki.
Teraz mój drugi typ:
Corretja A. - Gaudenzi A. 1 [1,45]
Hiszpan Correjta zajmuje w ranking atp 18 miejsce a jego rywal 53, co juz jest jednym z powodów na który polecam zagrać 1. Jednak gdyby zwyciestwo w meczu tenisowym zależało od miejsca to kazdy z nas byłby juz milionerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A więc analizujemy dalej: Corretja jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, wielokrotnie zdobywał laury na róznych zawodach tenisowych, co prawda było to dosyc dawno( ostatnie zwycięstwo 16 lipca w amsterdamie) to jednak nie przesądza to o tym ze hiszpan jest słaby Na kortach twardych w tym roku 1-2 Jego przeciwnik 2-4, jednak liczyć wszytkie mecze od poczatku kariery tych zawodników, to hiszpan znacznie wyptrzedza włocha Corretja 106-73 Gaudenzi 41-62 W bezposrednich konfrontacjach obydwu zawodników, dwukrotnie Correjta schodził pokonany z kortu, ale za to 4 razy go pokonał bilans 4-2 dla hiszpana. ogólnie rzecz biorąc stawiał bym tu na hiszpana, podobnie jak w poprzednim przypadku zadecyduje doświadczenie i obycie na korcie.
To tyle narazie
Xycze wam jak najwyzszych wygranych, sobie równiez ( moze wreszcie przełamie złą passe)
W przeciwienstwie do innych nie podaje procentowych szans na zwyciestwo zawodniak ponieważ zawsze wynosza one 50-50
Dlatego podaje swoje typy któe uważam za godne zagrania, mozecie sie ze mną zgodzić lub nie zgodzić.
Mimo wszytko żytcze ze waszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))
Pozdrawiam
Bond
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Oryginalnie wysłał Bond: [qb]Witam wszytkich
postaram sie teraz przedstawić swoje typy na rozpoczynający sie jutro turniej mężczyzn w indianapolis Licze że turniej panów bedzie bardziej dochodowy, przynajmniej dla mnie i ze nie bedzie niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
więc zaczynamy:
wybrałem na razie 2 typy któe mozna zagrac:
Escude N. - Schalken 1 kurs [1,45]
Escude, chyba żadnemu znawcy tenisa nie musze przedstawiac, jego umiejętności są wielkie. Jest obecienie w formie co udowdnił 2 z rzedu zwycięstwem w turnieju w rotterdamie ( 18.02) Turniej w indianappoli odbędzie sie na korcie twardym a ten na tymże korcie w tym roku ma imponujacą statystyke 13-2. ok Teraz jego przeciwnik, Sjeng Schalken z holandii mimo że zajmuje wysokie 28 miejsce w rankingu atp to jednak jego umiejętności jak i ogranie są znacznie mniejsze od Francuza.
Jego statystyka na twardym korcie( przypominam ze turniej w indianapoli odbywa sie na nawierchni twardej) jest: 3-5 czyli ujemna. W potyczkach między tymi zawodnikami prowadzi Escude 2-0. Mysle ze jest to typ o który można się połakomić, zwłaszcza ze kurs 1,45 jest bardzo wysoki.
Teraz mój drugi typ:
Corretja A. - Gaudenzi A. 1 [1,45]
Hiszpan Correjta zajmuje w ranking atp 18 miejsce a jego rywal 53, co juz jest jednym z powodów na który polecam zagrać 1. Jednak gdyby zwyciestwo w meczu tenisowym zależało od miejsca to kazdy z nas byłby juz milionerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A więc analizujemy dalej: Corretja jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, wielokrotnie zdobywał laury na róznych zawodach tenisowych, co prawda było to dosyc dawno( ostatnie zwycięstwo 16 lipca w amsterdamie) to jednak nie przesądza to o tym ze hiszpan jest słaby Na kortach twardych w tym roku 1-2 Jego przeciwnik 2-4, jednak liczyć wszytkie mecze od poczatku kariery tych zawodników, to hiszpan znacznie wyptrzedza włocha Corretja 106-73 Gaudenzi 41-62 W bezposrednich konfrontacjach obydwu zawodników, dwukrotnie Correjta schodził pokonany z kortu, ale za to 4 razy go pokonał bilans 4-2 dla hiszpana. ogólnie rzecz biorąc stawiał bym tu na hiszpana, podobnie jak w poprzednim przypadku zadecyduje doświadczenie i obycie na korcie.
To tyle narazie
Xycze wam jak najwyzszych wygranych, sobie równiez ( moze wreszcie przełamie złą passe)
W przeciwienstwie do innych nie podaje procentowych szans na zwyciestwo zawodniak ponieważ zawsze wynosza one 50-50
Dlatego podaje swoje typy któe uważam za godne zagrania, mozecie sie ze mną zgodzić lub nie zgodzić.
Mimo wszytko żytcze ze waszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))
Pozdrawiam
Bond[/qb] Witam Bond, wlasnie, zawsze zastanawialem sie z jakiego kapelusza forumowicze wyciagaja procentowe szanse. Dobre wejscie, oby tak dalej. pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Witam,
mam mala prosbe... czy moglby ktos wrzucic linka do stronki z prognozami na tenisa + zestawiena h2h (jakies tenisowe forum ?) lub polecic jakas wartosciowa strone dotyczaca tenisa (strone ATP znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) z gory dzieki.
Pzdr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Sikor dzięki za gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Postaram sie wam przyblizyć jak najlepiej zawodnikóew i pomóć w wytypowaniu zwycięzcy, póżniej postaram się jeszcze coś wybrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ja dziś zagrałem:
Escude + El Ayanoui
Escude opisany powyżej przez Bonda zgadzam się z tym i liczę na zwycięstwo
ElAyanoui też powinien wygrać dziś - Koubek po AO bez formy w przeciwieństwie do Marokańczyka
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czesc, przepraszam wszytkich ze tak późno ale niesty nie wyrobiłem się, pogoda ładna więc siedziałęm jeszcze na dowrze i dpoeiro eraz wrociłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ok myśle ze ci co grają w internecie jeszcze zdążą do 23 wysłac
oto mój typ:
Kafelnikov - Bjorkman 1 [1,5]
Moze zaczne od tego, ze kafelnikov dośc często sprawiałnam niesty dośc przykre niespodzianki przegrywając ze znacznie słabszymi rywalami, jednak wydaje mi sie ze tym razem mozna smiało zagrac 1, nie tylko z powodu wysokiego kursu, ale również z tego powodu że w końcu mistrzowi nie wypada odpadać juz w pierwszej rundzie. Teraz troche o obu panach. Kafelnikov na nawierzchniach twardych w tym roku: 9-5, dla porówniania Bjorkman ma 8-4 a więc podobne.Jendak licząc ogółem wqygranych i przegranych meczów na hard court, to statystyka kafelnikova jest imponujaca 213-93.Bjorkman dla porówniania ma 176-127.Teraz będzie najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W bezpośrednich potyczkach obu panów, którzy jak do tej pory spotykali sie 7-krotnie, WSZYTKIE 7 MECZÓW wygrywał kafelnikow !!!!!!! Obecna forma obu zawodników niesty nie jest najlepsza i kafelnikoi daleko jeszcze do tego co prezentował wygrywając Australian Open czy Roland Garos, jego ostatnie zwycięstwo w turnieju miało miejsce 1.10.2001 w Moskwie. Bjorkman osotanie zwyciestwo odniósł bardzo dawno temu 16.06.1998 roku w Nottingham, a więc lata świtności ma juz chyba za sobą.
Podsumowując mimo nie najlepszej formy obecnie tych zawodników to jendak Kafelnikov bedzie tu zdecydowanie górą i pokona szweda w dwóch setach. Licza zwycięstw Kafelnikova chyba sama udawadnia ze lubi on grać z Bjorkmanem.
Wydaje mi sie mecz godny zagrania.
JUezeli macie jakieś uwagi, spostrzezenia lub nie zgadzacie sie z moja opinią to prosze smiało pisać, przyda mi się to przy następnych typach
Pozdrawiam wszytkich Bardzo gorąco
Zycze Wam WYSOKICH WYGRANYCH !!!!!
Bond
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Przepraszam za moje błędy jakie popełniłem i orotgraficzne i skłądniowe, intrpunkcyjne, ale mam nadzieje ze sie doczytacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jutro podam kolejna porcie typów
wstępnie ja sam na pewno zagram:
Federer-Malisse 1 [1,48]
Ale czemu to dowiecie sie jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Bond
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Panie serwuja dzisiaj troche okazji oczywiscie tylko moim zdaniem. Farina - Vicario 2 Raymond - Kremer 2 Myskina - Gagliardi 1
Boutter - Hrbaty 1 Escude - Schalken 1 Blake - Gambill 2 Ferreira - Savolt 1
Co do Kafla to raczej przyzwyczail nas do tego, ze w wielkich imprezach gra dobrze. Jednak ten sezon wyjatkowo rozpoczal fatalnie. Bjorkman wykazywal wyjatkowa zywotnosc w ostatnich wystepach i dobre samopoczucie. Moze bedzie ten pierwszy raz. pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Escude dziś na :5gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: El Ayanoui - w pierwszym secie miał breaka a w tie-breaku prowadził 6-2 żeby przegrać 7-9 szkoda gadać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, Grosjean - Santoro 2
Moim zdaniem mocna dwójeczka
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|