|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144 |
Grosjean- Santoro 2 na 389753789% :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144 |
poza tym dosc pewnie wyglada dzisiejszy meczyk Bryan/Bryan- Clement/Haggard 1 1.35, oraz Johnson/Palmer- Pala/Vizner 1 za 1.45 ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał sikor: [qb]Witam, Grosjean - Santoro 2
Moim zdaniem mocna dwójeczka[/qb] znalażłem taką opinie nie wiem czy to prawda ale zacytuję : attention: santoro was ill when he played the finals against el aynaoui. it was a big surprise for him, that he played more than 4 games, he said in a interwiev. he was in hospital hours before the finals and the doctors said that is will be an influenca. this is 9 days ago tomorrow, I don`t know if the "flu" came or not!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107 |
witam: Rios-Ljubicic typ 1 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, dopiero teraz moglem wejsc i przeczytac post kury. Tak to prawda, jeszcze na pare godzin przed finalem Santoro przebywal w szpitalu i byl faszerowany antybiotykami. Santoro jest na tyle doswiadczonym i rozsadnym tenisista, ze jezeli nie czulby sie na tyle sprawnie aby z powodzeniem zakonczyc pojedynek mysle, ze nie wystartowalby i wtedy i teraz. No ale teraz to musztarda po obiedzie. Agassi powazne klopoty, przegrywa z Kratochvilem i jeszcze 5 min temu byl bliski przegrania. Odrobil breaka w drugim secie a pierwszego przegral. Teraz jest 4-3 dla Andre przy serwisie Kratochvila. Jutro interesujace spotkanie z wysokim kursem w porównaniu do spodziewanego rezultatu: Escude - Henman 1 Moim zdaniem mocna jedynka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Mi też się wydaje że Escude powinien poradzić sobie z Henmanem . Jest w życiowej formie a Henman męczył się wczoraj z Robredo co chluby mu nie przynosi. Kurs też wygląda przyzwoicie i chyba się skuszę na postawienie na Francuza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Agassi przegral !!! Jaka szkoda. nie ostawialem tego spotkania, ale zal. Indian Wells nie bedzie juz tym samym turniejem co znim. Szkoda....!!! Czyzby Escude ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ja np. po wczorajszym dniu jestem w****iony na paru zawodników między innymi na W. Fereire , El Aynaoui, Clementa no i czywiscie Shaungnessny(czy jakos tak) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Gdyby nie pare kuponów na innych zawodników to ładnie w plecki by było, chociaż muszę przyznać że i tak nie jest tak różowo jak tydzień temu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Pamiętajcie chłopaki że Henmann lubi w takich turniejach poszaleć i nawet z lepszymi i w lepszej formie powygrywać, chociaż rozum mi róznież podpowiada że Escude. (Ale rozum ludzki jest omylny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) WILL SEE
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Santoro pokazał dziś klase przegrywał już 5-3 w trzecim secie a jednak wygrał 7-5 Też żałuję że nie postawiłem na porażkę Agassi'ego wszyscy liczyli na wpadkę w pierwszej rundzieprzed tygodniem i zapomnieli o Indian Wells ale oczywiście mądry Polak jak zna wynik meczu Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Wlasnie zakonczyl sie pojedynek Santoro Grosjean. Wygral Santoro w trzech setach. Spotkanie mialo wspanialy przebieg. Santoro w drugim secie wlasciwie pojedynek mial w kieszeni. Nagle ze stanu 3-0 - chyba - zrobilo sie 6-4 dla Grosjeana i stan pojedynku byl 1-1 w setach. W trzecim secie w chwili gdy Agassi konczyl swoj byt w Indian Wells Santoro przegrywal 4-1 i serwowal Grosjean. No powiedzialem sobie to Grosjean tego nie wypusci. A jednak, zrobilo sie 6-5 i przed chwila Santoro zakonczyl trzeci set 7-5. To jest caly wlasnie Santoro. Jek bedziecie mieli okazje ogladac w retransmisje tego spotkania, chyba jedynie na Polsacie Sport bo Euro... puszcza WTA, to polecam, mozna po przebiegu spotkanie i zachowaniu Santoro troche poznac jego tenis a przede wszystkim osobowosc, inteligencje gry. A warto. Wciaz Santoro jest malo docenianym tenisista.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, wszystko na to wskazuje, ze przepiekna Hantuchova zagra w finale Indian Wells z Hingis. Trzeba przyznac, ze Hantuchova ma coraz lepszy tenis. Nabieram do niej wiecej szancunku merytorycznego po wczorajszej demolce w cwiercfinale. Nie sadze aby przy tej dyspozycji Gagliardi ja powstrzymala. Czy wygra z Hingis ? Watpie w to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
corretja - chela 2 1.9 55 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Seles - Sanchez Vicario 2 Haas - T. Martin 2 Rios - Kratochvil 2
Santoro - Kiefer 1 Moim zdaniem formalność
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Sampras - Santoro 2
Hewitt - Gambill 2
Hingis, Hantuchova, Martin T nie powinni mieć problemów z wygraniem swoich pojedynków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, Znamy pary półfinałowe Indian Wells. Prognoza wydaje się klarowna:
Hewitt - Sampras 1 Moim zdaniem mocna jedyneczka. Zwycięstwo w dwóch setach. Pomimo takiej prognozy sądzę, że spotkanie będzie interesujące i zwycięstwo. Hewitta w dwoch setach nie oznacza, że będzie to spacerek. Spodziewam się, że będzie musiał zdecydowanie więcej napracować się niż podczas ćwierćfinału ze Szwedem Enqvistem. Z pewnością Enqvist nie był tym "kilerem" jakim potrafi być. Próbował parokrotnie zagrać swoje kończące uderzenia z końcowej linii, ale żadne nie weszło. Parokrotne podróże pod siatkę skończyły się dobrymi, klasycznymi akcjami voleyowymi. Spodziewałem się lepszej gry Szweda. Enqvist najlepiej czuje się w hali i spodziewam się, że jego czas nadejdzie w miesiącach jesiennych kiedy ATP po U.S. Open przechodzi w cykl imprez turniejowych rozgrywanych w hali. Obecnie Enqvist gra na 60% swoich możliwości.
Todd Martin - Tim Henman 2 To spotkanie zapowiada się również interesująco choć może być szybko zakończone i obawiam się, że jednostronne.. Henman na swojej drodze do półfinału miał trudniejszych przeciwników niż Martin. Dobrze dysponowany Escude, z którym do tej pory przegrywał(tymczasowa para deblowa-odpadli w pierwszej rundzie), został odstawiony w dwóch setach a zawsze niebezpieczny Safin został pokonany w dwóch setach. Martin gra jak zwykle w prestiżowych turniejach na swoim wysokim poziomie. Zaskoczył mnie wygraną z Żenią, który dla mnie był faworytem tego spotkania. Ale bardziej to spotkanie przegrał Kafel niż wygrał Martin. Henman, który dysponuje świetnym podaniem, zwłaszcza drugim i dobrym returnem powinien zakończyć spotkanie z Martinem po dwóch setach. Nie bardzo widzę czym mógłby Martin przeciwstawić się tak dysponowanemu Henmanowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mała uwaga... w meczu z gaudio henman serwował bardzo słabo, inaczej niż w całym turnieju henman martin 2 hewitt sampras ? drugi półfinał jest ciężki do wytypowania... hewitt umie grać z samprasem i on jest papierowym faworytem ale sampras na fali wznoszącej może pokusić się o niespodziankę... nie polecałbym tego meczu do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
A ja zagram oba mecze i zgadzam sie z analiza Sikora. Kursy sa ciekawe, a wg mnie Henman nie powinien miec problemow, z Gaudio tez zaczal tak sobie, ale potem rozkrecil sie i gladko wygral. Nie widzialem tego meczu, ale jezeli Henman slabo serwowal to nie wiem jak musial grac Gaston zeby tak oddac to spotkanie.. Drugi pojedynek: Lleyton odprawil Enqvista i musze przyznac ze myslalem iz trudniej mu to przyjdzie. Tymczasem dwa sety i raczej spokojne zwyciestwo. Hewitt umie grac z Samprasem, wytrzyma ten mecz przede wszystkim kondycyjnie i wydaje mi sie ze zabiega Pete'a. WIele bedzie zalezalo od tego w jakiej dyspozycji serwisowej beda obaj..jesli Hewitt bedzie dobrze serwowal to nie widze innego rozwiazania niz jego zwyciestwo. Ew. final Hewitt-Henman to bedzie pasjonujace widowisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Wszytstko prof.
1/5 262 Henman-T.Martin 1 1.63
2/5 266 Bjor/Wood-Know/Nes 2 2.05
3/5 269 Spadea-Morrison 1 1.6
4/5 261 Hewitt-Sampras 1 1.7
5/5 319 Henman-T.Martin 1 1.73
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, mamy finał: Hewitt - Henman 1 mocna jedyneczka, zdecydowana wygrana w trzech setach. Przypominam, iż finał w turniejach masters do trzech setów. Hewitt to od samego początku aktywności w ATP to return. Jego kultura gry obecnie jest na wysokim poziomie z różnorodną gamą zagrań, uderzeń. Postęp nastąpił w ostatnim roku. Ale od kiedy pamiętam Hewitta na korcie to zawsze kojarzy mi się, acha return. I cóż ma zrobić biedny Henman. Nie sądzę aby miał wiele do powiedzenie w finale. Henman jedynie co może zrobić to atakować przy siatce. Żadna wymiana z głębi kortu nie wchodzi w rachubę. Natomiast przy siatce Henman zostanie zatrzymany returnem. Hewitt świetnie returnuje, zwłaszcza pierwsze podanie nie mówiąc o drugim, które z reguły jest słabsze. Wyjątek stanowi własnie Henman, który słynie z drugiego podania. Tak czy tak Henman nie ma "instrumentów" aby nawiązać walkę z tak dysponowanym Leytonem Hewittem. Trzy sety do dwóch, trzech gemów podobnie jak wczoraj z Samprasem. pozdrowienia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|