Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 61 1 2 3 60 61
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
[Linked Image]

I Runda - 9 kwietnia 2007r. /poniedziałek/

Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów
KS Toruń - Unia Leszno
ZKŻ Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz
Unia Tarnów - WTS Wrocław
-----

II Runda - 15 kwietnia 2007r. /niedziela/

Unia Leszno - Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa
WTS Wrocław - KS Toruń
Stal Rzeszów - ZKŻ Zielona Góra
-----

III Runda - 22 kwietnia 2007r. /niedziela/

Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa
KS Toruń - ZKŻ Zielona Góra
WTS Wrocław - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz
-----

IV Runda - 29 kwietnia 2007r. /niedziela/

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno
ZKŻ Zielona Góra - WTS Wrocław
Stal Rzeszów - Unia Tarnów
-----

V Runda - 3 maja 2007r. /czwartek/

Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra
KS Toruń - Stal Rzeszów
WTS Wrocław - Polonia Bydgoszcz
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
-----

VI Runda - 6 maja 2007r. /niedziela/

Włókniarz Częstochowa - WTS Wrocław
KS Toruń - Polonia Bydgoszcz
ZKŻ Zielona Góra - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Unia Leszno
-----

VII Runda - 20 maja 2007r. /niedziela/

Unia Leszno - WTS Wrocław
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów
ZKŻ Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów - KS Toruń
-----

VIII Runda - 27 maja 2007r. /niedziela/

Włókniarz Częstochowa - ZKŻ Zielona Góra
KS Toruń - Unia Tarnów
WTS Wrocław - Unia Leszno
Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
-----

IX Runda - 10 czerwca 2007r. /niedziela/

Unia Leszno - Stal Rzeszów
Polonia Bydgoszcz - KS Toruń
WTS Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów - ZKŻ Zielona Góra
-----

X Runda - 22 czerwca 2007r. /piątek/

Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz - WTS Wrocław
ZKŻ Zielona Góra - Unia Leszno
Stal Rzeszów - KS Toruń
-----

XI Runda - 6 lipca 2007r. /piątek/

Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa
WTS Wrocław - ZKŻ Zielona Góra
Unia Tarnów - Stal Rzeszów
-----

XII Runda - 22 lipca 2007r. /niedziela/

Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
ZKŻ Zielona Góra - KS Toruń
Stal Rzeszów - WTS Wrocław
-----

XIII Runda - 29 lipca 2007r. /niedziela/

Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz
KS Toruń - WTS Wrocław
ZKŻ Zielona Góra - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Unia Leszno
-----

XIV Runda - 5 sierpnia 2007r. /niedziela/

Unia Leszno - KS Toruń
Polonia Bydgoszcz - ZKŻ Zielona Góra
WTS Wrocław - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa
-----

Po zakończeniu sezonu zasadniczego rozegrana zostanie runda finałowa, której terminarz zależeć będzie od zajętych przez dane zespoły miejsc w tabeli po czternastej kolejce ligowej!

XV Runda - 12 sierpnia 2007r. /niedziela/
-----

XVI Runda - 26 sierpnia 2007r. /niedziela/
-----

XVII Runda - 2 września 2007r. /niedziela/
-----

XVIII Runda - 16 września 2007r. /niedziela/
-----

XIX Runda - 30 września 2007r. /niedziela/
-----

XX Runda - 7 października 2007r. /niedziela/

Last edited by [g]um[p]; 08/04/2007 17:56.
Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
I runda - 8 i 9 kwietnia

STADION ul.Wrocławska 69 Niedziela godzina 16.30
[Linked Image]-[Linked Image]

AWIZOWANE SKŁADY:
ZKŻ Kronopol Zielona Góra :
9. Fredrik Lindgren
10. Niels Kristian Iversen
11. Grzegorz Walasek
12. Zbigniew Suchecki
13. Piotr Protasiewicz
14. Grzegorz Zengota
15. Kevin Wolbert

Polonia Bydgoszcz :
1. Mariusz Staszewski
2. Jonas Davidsson
3. Rafał Okoniewski
4. Michał Szczepaniak
5. Andreas Jonsson
6. Marcin Jędrzejewski
7. Krzysztof Buczkowski

Poniedziałek godzina 16.30
[Linked Image]-[Linked Image]
AWIZOWANE SKŁADY:
Unibax Toruń :
9. Wiesław Jaguś
10. Adrian Miedziński
11. Robert Kościecha
12. Matej Zagar
13. Ryan Sullivan
14. Damian Celmer
15. Alan Marcinkowski

Unia Leszno :
1. Jarosław Hampel
2. Robert Miśkowiak
3. Krzysztof Kasprzak
4. Damian Baliński
5. Leigh Adams
6. Robert Kasprzak
7. Jurica Pavlic

Poniedziałek godzina 16
[Linked Image]-[Linked Image]
AWIZOWANE SKŁADY:
Złomrex Włókniarz Częstochowa :
9. Sebastian Ułamek
10. Lee Richardson
11. Sławomir Drabik
12. Antonio Lindback
13. Greg Hancock
14. Mateusz Szczepaniak
15. Edward Kennett

Marma Rzeszów :
1. Nicki Pedersen
2. Paweł Miesiąc
3. Maciej Kuciapa
4. Mateusz Szostek
5. Rafał Dobrucki
6. Andreas Messing
7.Marcin Leś

Stadion Miejski w Tarnowie-Mościcach godzina 16.00
[Linked Image]-[Linked Image]
AWIZOWANE SKŁADY:
Unia Tarnów ŻSSA:
9. Tomasz Gollob
10. Marcin Rempała
11. Janusz Kołodziej
12. Peter Ljung
13. Rune Holta
14. Kamil Zieliński
15. Danił Iwanow

Atlas Wrocław:
1. Tomasz Gapiński
2. Kenneth Bjerre
3. Hans Andersen
4. Tomasz Jędrzejak
5. Jason Crump
6. Mateusz Jaworski
7. Chris Holder

Proszę o niezaśmiecanie tematu.Wszelkie potyczki słowne i suche typy proszę prowadzić na qasi. Zapraszam do omawiania meczów.


Last edited by [g]um[p]; 08/04/2007 17:58.
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
No to panowie zaczynamy dzis sezon zuzlowy!
Na poczatek inauguracja sezonu w Zielonej Gorze

Bet nr 1

Lindgren - Okoniewski +1 2 1.85 4/10

Tor w Zielonce niestety do mijanek wogole sie nie nadaje, startowcy dzis beda miec pole do popisu. Okon juz w sparingach pokazal, ze to typowy startowiec, na dodatek jedzie na "swoim" torze, powinien dzis sie pokazac z dobrej strony. Mlody Szwed poki co nie zachwyca, startowcem to on nigdy nie byl.
+1 na Rafała wyglada dobrze i to moj pierwszy bet w Ektralidze

Powodzenia

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
dzis 1 mecz exp wystawil kursy
mi sie podoba over 11.5 Pepe
choc to 1 mecz ligowy licze ze po powrocie do "swojego" miasta pepe bedzie skuteczny i zrobi dzis dwucyfrowy wynik smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
czy biegi w rezerwie taktycznej tez licza sie do zdobycia punktow ,czy tylko piec 5 pierwszysz startow .jak expekt to rozlicza?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Witam :PIWO:

To ja tez dorzuce pare swoich przemyslen.

Chcialbym ostrzec tylko co niekktorych przed kursami 1.35 albo 1.25 jakie spotkalem w necie na zespol z Zielonej Góry. To pierwszy mecz Ekstraligi w nowym sezonie i nitk do konca nie wie czego moze sie po obu zespolach spodziewac. Zawodnicy ZKŻ-tu tak naprawde nie blyszczeli w sparingach, a forma wielu z nich wydaje sie byc daleka od takiej na jaka licza kibice obu druzyn.

Hamill byl kiedy liderem tego zespolu, ale wedlug mnie te czasy juz bezpowrotnie minely. Protas nie blyszczy w Anglii, a malo tego jazda sprawia mu wiele trudnosci. Juniorzy szału nie robia i beda chyba skazani na pozarcie przez takich zawodnikow jak Buczkowski czy Jedrzejewski. Walasek ma podobno spore problemy ze sprzetem, a KA pokazalo, ze daleko mu do dobrej jazdy i formy.

Co do Polonii. Nie jest wcale tak, ze sa skazani na pozarcie, tylko dlatego, ze nie jada u siebie. Jak wiemy czesc bydgoskich zawodnikow jezdzila w tamtym sezonie w Zielonce i dobrze zna miejscowy tor. Bardzo dobrze spisuje sie Michal Szczepaniak, ktory w kazdym ze sparingów kompletuje dwucyfrowa liczbe oczek. Okoniewski mocno poprawil stary, a pomimo tego ze sprzet mu nie gral to sam zawodnik mowil ze w dzien meczu powinien byc juz przygotowany do jazdy. Jonsson to nasz pewniak, chociaz roznie to moze z nim byc. Na pewno walczyc bedzie na dystansie o ile bedzie to tylko mozliwe. Do tego juz wczesniej wspomniani przeze mnie juniorzy Buczkowski i Jedrzejewski, ktorzy sa jednymi z najlepszych juniorow w Polsce.

Tak sie zastanawiam nad jakims zakladem i chyba zdecyduje sie na Polonie +7 @ 1.87 w SB.

Emocji na pewno nie zabraknie, a niebylbym sobia gdybym stawial przeciwko swoim smile

pzdr wink

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by FIFI
czy biegi w rezerwie taktycznej tez licza sie do zdobycia punktow ,czy tylko piec 5 pierwszysz startow .jak expekt to rozlicza?

zasady


Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Shane jedno sprostowanie , Hamill nie jedzie dzis i ciezko bedzie mu wlaczyc sie do skladu. Poki co Suchecki lepiej sie prezentuje takze Billiemu poki co pozostala jazda na Wyspach


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dzieki HAGIi smile

Ekspertem od speedwaya nie jestem, wiec taka informacja miala mi prawo umknac, co nie zmienia faktu ze coraz bardziej wierze w zawarty przeze mnie zaklad smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Mecz ZKŻ - Polonia o 16.30 na Polsacie Sport

Post do kasacji ok 16.30

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Rafik zostales policjantem?

Pamietajcie ze tor w ZG zostal przebudowany, wiec atut znajomosci toru przez Okonia/Staszewskiego stoi troche pod znakiem zapytania. Z drugiej strony, gospodarze tez niekoniecznie musza czuc sie dobrze na wlasnych smieciach. Szczegolnie mocna wydaje mi sie para Walasek-Suchecki. Nie wiem co myslec o Wolbercie. U bydgoszczan same zagadki, z AJ włącznie.

Nie wiem jak to ugryzc choc pewne pomysly mam. Skoro mecz w TV to koniecznie trzeba postawic wink grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Muppet o co Tobie chodzi

Chcę by temat o żużlu nie wygladał jak reszta tematów czyli śmietnik pyt a ile musi jechac a gdzie mozna zagrac itp troche profesjonalizmu ze strony forumowiczów a nie amatorka

Jest qasi od takich spraw

Post do kasacji

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
Originally Posted by shane
Witam :PIWO:
Okoniewski mocno poprawil stary, a pomimo tego ze sprzet mu nie gral to sam zawodnik mowil ze w dzien meczu powinien byc juz przygotowany do jazdy.
pzdr wink

o lol, Okoń od zawsze słynął z super startów i w zasadzie tylko z tego... trudno sobie wyobrazić, aby jescze je poprawił, zresztą widząc min. kryterium asów, to chyba ze startami Okonia jest odwrotnie tzn. są słabsze niż kiedyś

ps. ja też odradzam przed graniem na Zieloną

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
Originally Posted by adrenalina
Originally Posted by shane
Witam :PIWO:
Okoniewski mocno poprawil stary, a pomimo tego ze sprzet mu nie gral to sam zawodnik mowil ze w dzien meczu powinien byc juz przygotowany do jazdy.
pzdr wink

o lol, Okoń od zawsze słynął z super startów i w zasadzie tylko z tego... trudno sobie wyobrazić, aby jescze je poprawił, zresztą widząc min. kryterium asów, to chyba ze startami Okonia jest odwrotnie tzn. są słabsze niż kiedyś

ps. ja też odradzam grania na Zieloną

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
To teraz wiesci z samego centrum wydarzen smile dzis spotkanie bedzie nie zwykle wyrownane ale sadze ze asi rajderzy z Wlaskiem,Prostasiewiczem,Ligrenem,oraz Iversenem pllus mlodiz wygraaja ok 8-12pkt , poprostu tysiace Falubzaowych gardel juz od kilkunastu mmiesiecy oczekiwali tego dnia i dzis Przenajswietzy Falubaz wygra z Polonia , u gosci Okoniewski ,Staszewski niby znaja tor ale ten tor dzis nie bedzie taki jak zwykle wink sadze ze tylko A.j "adrenalina" bedzie w stanie wygrywac z naszymi zawodnikami a reszta bedzie objezdzana przez Falubazowcow smile polecam takze o 16:30 ten meczk ja bede na stadionie szykuje sie prawdziwe Swiete spotkanie tongue p.s. radze nie spoznic sie na prezentacje przed tv bo jezeli polsat pokaze ja zamiast reklam oj to bedzie Swiatecznie wink pozdrawiam smile

p.s. jeszcze tylko na mój typ na wynik to : 50-40:) papa

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Show must go one ! jakby to powiedzial nie odżałowany były lider
zespołu Queen Freddy Mercury !

Na ten dzien czeka sie wiele dlugich zimowych miesiecy , gdzie
brak spalonego metanolu powoduje zimowa depresje.
Ale dzisiaj juz koniec tych meczarni i w koncu zuzlowa karuzela
zaczyna krecic sie na dobre !

Na poczatek ligowych zmagan zapraszam do stolicy kwitnacego Falubazu , gdzie miejscowi wojownicy spod znaku myszki miki podejmuje zawsze grozna Polonie Bydgoszcz.
Polonie , ktora niestety po raz pierwszy w swojej histori bedzie
zmuszona opsucic szeregi ekstraklasy. Tak tak jest jeden taki czlowiek ktoremu , mozecie drodzy kibice ze Sportowej podziekowac za taki stan rzeczy , nazywa sie Leszel Tyllinger.

Co do samego meczu , nie ma sensu sie wiele rozwodzic nad wynikiem tego meczu bo po prostu Falubaz dokona dziela zniszczenia Polonii , pozbawionej swojej rosyjskiej gwiazdeczki Emila Sajfudinowa , zapamietajcie nazwisko tego nastolatka , bo
to przyszly mistrz swiata , nastepca Plechanowa , Kuzniecova innych wielkich rosyjskiego zuzla.

Ale przejdzmy do meritum , Expekt dzisiaj zafundowal nam drodzy
gracze dwa prezenty wielkanonce i smiertelnym grzechem jest nie skorzystac z tych prezentow.

Prezent numer jeden :

Zielona Gora(-6) - Bydgoszcz(+6)

Typ : 1

Kurs: 1,85

Stawka: 10/10

Prezent numer dwa :
Lindgren, Frederik (-1) - Okoniewski, Rafal (+1)

Typ: 1

Stawka: 10/10

Kurs: 1,85


Dziekuje za uwage.

Wesolych Swiat !

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Originally Posted by HAGIi
No to panowie zaczynamy dzis sezon zuzlowy!
Na poczatek inauguracja sezonu w Zielonej Gorze

Bet nr 1

Lindgren - Okoniewski +1 2 1.85 4/10

Tor w Zielonce niestety do mijanek wogole sie nie nadaje, startowcy dzis beda miec pole do popisu. Okon juz w sparingach pokazal, ze to typowy startowiec, na dodatek jedzie na "swoim" torze, powinien dzis sie pokazac z dobrej strony. Mlody Szwed poki co nie zachwyca, startowcem to on nigdy nie byl.
+1 na Rafała wyglada dobrze i to moj pierwszy bet w Ektralidze

Powodzenia

LOL, sparingi, a liga to zupełnie co innego, wróć na ziemie chłopie! Szwed przywiezie dziś swoje najlepsze maszyny i spokojnie zakręci się koło 12 punktów, a Okoniewski, żeby te 6 ujechał. Btw Okoń nie jeździ już na swoim torze, bo został on przebudowany, miejscowi mieli małe problemy z przystosowaniem się a co dopiero przyjezdni. Aha i może startowcem Lindgren nie był, ale na torze to on zje, takiego Okoniewskiego, który po 2 ciężkich kontuzjach, nie jest tym samym zawodnikiem co kiedyś, na torze to się on po prostu wlecze a co gorsza boi się jeździć.

Jeżeli nie przytrafią się jakieś większe kłopoty sprzętowe Szwedowi, zakład (-1) można śmiało brać !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Akurat Nicki zagrałem odwrotnie:)Mysle ze to Ty zrobisz Swiateczny prezent... bukom w postaci swoich pieniazków(straconych)czego oczywiscie Ci nie zycze.Licze na Okonia i Polonie!
A co powiecie na juniorow Polonii 1 bieg za 1,55?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Mysle ze bedzie b. ciezko objechac Walaska, Pepe, Suchecki na wyspach dosc dobrze sie prezentuje, poza tym Lindgren, Puk tez nie da sobie w kasze dmuchac. No nie wiem, dla mnie 1-ka a co do spreadu to ciezko powiedziec bo nawet gdyby ZKŻ zaczal mocno, to jeden joker moze wszystko 'splaszczyc'.

Chyba wezme ML-kę ZKŻ-u do jakiegoś dubla i Lindgrena na singlu.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Bieg juniorów natomiast to trochę loteria, fakt bydgoszczanie na papierku są lepsi, ale pamiętajmy, że gospodarze będą spasowani z torem od początku. Z tego co mi mówił Grzesiek Zengota, to ma małe problemy ze sprzętem, ale jest to chłopak nie obliczalny i nie zdziwię się jak pierwszy bieg FALUBAZY wygrają, ale lepiej sobie odpuścić jakiekolwiek typowanie pierwszego biegu wink

Strona 1 z 61 1 2 3 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1