Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 24 1 2 3 4 5 6 7 23 24
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by kyrszko
Expekt wystawił mecze 1 sesji . Tak na szybko:

Narazie puszczę sobie o 12. Nickiego over 11p kurs 1.68 (przy 11 mamy zwrot).

Nad resztą jest jeszcze czas do zastanowienia. bo kolejne ruszają o 13 i 15.

Sorki kurs na over 11 Nickiego to 2.06

Dwójki powinien wozić z Bjarnem napewno nie stoi na straconej pozycji . 2.06 przyzwoity a na dodatek przy 11 ewntualny zwrot stawki.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
małe OT. Ma ktos wymienic 50 zl na mb ? Potrzebuje szybciochem (do 13:00) wplacic do expektu. Oddaje przelewem z PKO.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
z btw wybrałem jedyne godne uwagi zdarzenie
Poole I wyścig - 1,75/2

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Coventry-6 - P'boro+6 1 @ 1,95 Unibet

Goscie w dzisiejszym meczu rozjechali u siebie Swindon, jednak to bedzie wyjazd w dodatku moga odczuwac zmeczenie.Coventry w ostatnim meczu (wyjazd)pokazalo ze beda sie liczyc w walce o najwyzsze cele, fakt bylo to ze slabym Oxfordem , ale punktowali wszyscy zawodnicy.W poczatkowej fazie zaimponowal mi....Smolinski byl szybki na starcie.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Wieczorem wcale nie lepsza oferta niż przed południem.
Lakeside(-20) - Ipswich 1 1,72 sportingbet
Gospodarze juz w tym sezonie gościli Ipswich i co prawda były to zawody towarzyskie, ale rozgromili "Czarownice" (jeszcze z Loramem) 64:28. Teraz powinno być podobnie
Drugi typ:
Smolinski -0,5 - Świderski +0,5 1 (1,85)
Niemiec imponuje startami i na własnym obiekcie powinien być skuteczniejszy od "Świdra".

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Dzisiaj odbedzie sie dwu-mecz Reading- Swindon i (rewanz) Swindon - Reading.Mimo iz kiedys bardzo mnie rozczarowala ekipa Swindon na Wyjezdzie z P'boro 35-58, to dzisiaj z hc+11 raz jeszcze zdecydowalem sie zaufac ekipie Swindon.W poprzednim wyjazdowym pojedynku mimo katastofalnej postawy:T.Chrzanowskiego 3x0=0pkt, Gjedde 0,0,1=1pkt i Richardsona R,0,0,0=0pkt a dzieki dobrej postawie L.Adamsa, Korneliussena 9+2 i min.Ulamka 7pkt goscie zdolali uzbierac 35pkt.Mysle ze to byl wypadek przy pracy lub tez zly stan toru i dzisiaj juz bedzie bardziej wyrownany pojedynek.W druzynie gospodarzy zapewne prym beda wiedli G.Hancock i super ostatnio jezdzacy McGowan, wraca tez do skladu M.Zagar , ale nie jest powiedziane ze po perypetiach zdrowotnych bedzie extra punktowal.Mam tylko nadzieje ze mecz bedzie zaciety do ostatniego biegu.

Reading-11 - Swindon+11 2 @1,9Unibet

ps.Pisalem to w innym miejscu i kurs w tym czasie spadl do 1,75

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Zagar wczoraj w Austrii jezdził dobrze za to kłopoty zdrowotne ma Richardson-po nim mniej bym sie spodziewał.Gdyby był Lemon grałbym -11 Reading ale za Niego Bunyan.Moore jak narazie fatalnie jezdzi.do tego Swindon ostatnio "mniej skuteczni"Mysle ze mimo braku Lemona i tak dadza rade -11 Reading.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by harris73
Zagar wczoraj w Austrii jezdził dobrze za to kłopoty zdrowotne ma Richardson-po nim mniej bym sie spodziewał.Gdyby był Lemon grałbym -11 Reading ale za Niego Bunyan.Moore jak narazie fatalnie jezdzi.do tego Swindon ostatnio "mniej skuteczni"Mysle ze mimo braku Lemona i tak dadza rade -11 Reading.
w exp. masz reading -6 smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
W BAW tez teraz -6,5 tylko ze godzina 18,30...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by harris73
Zagar wczoraj w Austrii jezdził dobrze za to kłopoty zdrowotne ma Richardson-po nim mniej bym sie spodziewał.Gdyby był Lemon grałbym -11 Reading ale za Niego Bunyan.Moore jak narazie fatalnie jezdzi.do tego Swindon ostatnio "mniej skuteczni"Mysle ze mimo braku Lemona i tak dadza rade -11 Reading.
w exp. masz reading -6 smile
a w sportingbet reading -3

Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
Poole - Oxford
Which team will win heat 1? (Speedway) - Typ: X
4.20

Kennet przeniesiony dzis pod 4 (info za stronka Poole), natomiast z Crumpem pojedzie Watson. Mysle ze sa duze szanse na wejscie tego betu smile

P.S. Schlein moze dzis jechac jako RR ?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

C.Watson-1,5 - A.Smith+1,5 2 @ 1,825

Smith ma cienkie raczej starty, ale mam nadzieje ze jak nadarzy sie okazja wepchnie sie przy krawezniku, moze pojedzie 1 raz wiecej od Watsona.

ps.Znowu pisalem ten typ gdzies indziej i kurs spadl , chyba jest 1,6 sportingbet

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
ja sprobuje under 13.5 bjarne pedersena
moze rory schlein wygra jakis wyscig z bjarne a crump niepusci bjarne w 15 biegu smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Quote
P.S. Schlein moze dzis jechac jako RR ?
Każdy może włączając w to Australijczyka

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
R. Schlein +10,5 1 kurs 2,00
Postawiłem na Schleina ponieważ jest szansa, że pojedzie 6 razy
(3, 2, 2, 2, 1, 1), tak to widzę

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by jarko 33
ja sprobuje under 13.5 bjarne pedersena
moze rory schlein wygra jakis wyscig z bjarne a crump niepusci bjarne w 15 biegu smile
jednak bjarne pojechal swietne zawody i zrobil komplet 15 frown
czas przestac pisac w temacie zuzlowym na forum smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by jarko 33
ja sprobuje under 13.5 bjarne pedersena
moze rory schlein wygra jakis wyscig z bjarne a crump niepusci bjarne w 15 biegu smile
jednak bjarne pojechal swietne zawody i zrobil komplet 15 frown
czas przestac pisac w temacie zuzlowym na forum smile

Jarko , to naprawde nie byl zly typ, fakt ze nie wszedl, ale byla duza szansa , tym bardziej po takim kursie 2,2-2,3 Tez poczatkowo chcialem tak zatypowac , ale sprawdzilem jak pojechal ostatnio , czy przed(u siebie) tez max i nawet N.Pedersen mu punktow nie odebral , wiec odpuscilem .O przestaniu pisania nawet nie mysl piwoPozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
wiadomosc sezonu smile
Piotr Świst wraca na Wyspy Brytyjskie. shocked
Wychowanek gorzowskiej Stali przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Areny Essex Hammers (startował w niej w 2005 roku) do Poole Pirates. "Twisty" będzie występował u boku takich zawodników jak Jason Crump czy Bjarne Pedersen. Dodajmy, że w Polsce Świst ma podpisany warszawski kontrakt w Bydgoszczy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by jarko 33
wiadomosc sezonu smile
Piotr Świst wraca na Wyspy Brytyjskie. shocked
Wychowanek gorzowskiej Stali przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Areny Essex Hammers (startował w niej w 2005 roku) do Poole Pirates. "Twisty" będzie występował u boku takich zawodników jak Jason Crump czy Bjarne Pedersen. Dodajmy, że w Polsce Świst ma podpisany warszawski kontrakt w Bydgoszczy


laugh no to beda cyrki
Na treningach to on mial taka "rakiete" ze rowerem bys Go objechal
nie wiem co on szuka na Wyspach...

Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
witam towarzystwo po dluzszej przerwie,

z tym swistem to rzeczywiscie niezle jaja, chociaz na tych swoich osiolkach to predzej cos na wyspach uciula niz w Polsce ale odwage to chlop ma , nie ma co smile

z dzisiejszych typow zastanawia mnie mocno NIKI 11,5 OVER w expekcie za 1.85
forma ostatnio rosnie i to mocno, duzy komplet w czewie byle kto nie robi, w zeszlum roku na torze panter 15 nastukal wiec te 12 wydaje sie osiagalne,

ja atakuje

Strona 5 z 24 1 2 3 4 5 6 7 23 24

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, $-man, Lukasz111, betowiec, Sensei, rymoholik, aker), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1