Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 61 1 2 3 4 5 60 61
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
czy polsat sport pokazuje dziś jakieś spotkanie ekstraligi?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by lleyton
czy polsat sport pokazuje dziś jakieś spotkanie ekstraligi?
nie
"Decyzja telewizji Polsat Sport o transmisji spotkania z Zielonej Góry była zaskakująca ale jednocześnie spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem przez kibiców. Dla wielu z nich niewiadomą pozostawał fakt, czy dojdzie do transmisji poniedziałkowego spotkania z Tarnowa. Niestety tego spotkania kibice nie obejrzą ale nie oznacza to, że Polsat Sport rezygnuje z transmitowania spotkań Ekstraligi żużlowej.

Gdyby spółka Ekstraliga Żużlowa nie zachowywała się jak harcerzyki, to kibice zobaczyliby również spotkanie z Tarnowa. Niestety nie wiedzieliśmy nawet czy dojdzie do relacji z Zielonej Góry i stąd odwołaliśmy wóz transmisyjny z Tarnowa. Planujemy kolejne transmisje. Najbliższa już w przyszłym tygodniu ale nie potrafię teraz powiedzieć jakie to będzie spotkanie. Stoimy na swoim i będziemy realizowali postanowienia umowy, która według nas obowiązuje. Tymczasem zapraszamy kibiców na relacje ze spotkań Elite League - powiedział sekretarz redakcji Polsat Sport - Paweł Wójcik "

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Witam, Mam pytanie czy ktos wie na jakiej stacji radiowej (w necie) mozna sluchac dzisiejszych spotkan ekstraligii? Dzieki za pomoc, prosilbym o nie kasowanie, ten watek moze sie kiedys jeszcze przydac ...

Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Originally Posted by szachus
Witam, Mam pytanie czy ktos wie na jakiej stacji radiowej (w necie) mozna sluchac dzisiejszych spotkan ekstraligii? Dzieki za pomoc, prosilbym o nie kasowanie, ten watek moze sie kiedys jeszcze przydac ...

Pozdrawiam


www.radiopik.pl [radiopik.pl]
Audycja Muzyka i SPORT w każdej kolejce są transmitowane mecze Polonii Bydgoszcz, Apatora(Unibaksu) Toruń oraz na bieżąco podawane wyniki z innych stadionów.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
1w 1p -2,8j -31,1%
unia tarnów - sparta wrocław (1x2) 1
1,75 exp 9j
Pokonanie jaskółek w Mościcach jest wyjątkowo trudne. Pokonanie tam jaskółek jadących w pełnym składzie- od lat niewykonalne. Jedna jednostka odjęta od maksa ponieważ jest to pierwsza kolejka.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Dzieki !! Z tego co osobiscie kojarze to chyba cos takiego mialo tez radio MAKS z Tarnowa ale chyba obecnie nie maja opcji sluchania przez internet. Chyba ze u mnie cos nie gra ...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by szachus
Dzieki !! Z tego co osobiscie kojarze to chyba cos takiego mialo tez radio MAKS z Tarnowa ale chyba obecnie nie maja opcji sluchania przez internet. Chyba ze u mnie cos nie gra ...
www.radiokrakow.pl [radiokrakow.pl] ma byc podobno transmisja z tarnowa

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam, kolejny dzien z zuzlem smile
niestety rozpisywac sie nie bede bo mam problem z reka i odczuwam bol podczas pisania

Bet nr 3
Torun - Leszno +6 2 1.80 Exp 4/10
Sullivan, Wiesiu gwarantuja pewne punkty. Kostek niby dobrze przygotowany, ale nie czuje tego goscia, miedziak i karol poki co bez formy, Zagar wogole nie objechany jest tutaj takze na dobra zdobycz punktowa nie licze.
Leszno natomiast mocny sklad, beda walczyc o medale. Adams, Hampel lubia tutaj jezdzic, Bala takze potrafi po bandzie sie rozpedzac, do tego Misiek oraz mlodszy z Kasprzakow ktory dobrze przepracowal zime. Zapowiada sie rowny mecz, na dodatek pada w Toruniu i bedzie mokro, takze powinno byc duzo walki i dluga powinna isc takze dla Leszna to dobry wariant

Bet nr 4

Adams over 11,5 1.85 Baw 5/10
mecz opisany powyzej. 12 pkt spokojnie do zrobienia, wystawilbym linie o jedna wyzej.

Bet nr 5

Lindbaeck - Dobrucki +2 2 1.8 4/10
Dobrucki druga sila ognia w Rzeszowie, zapewne pojedzie 6 biegow, takze +2 punkty uwazam za dobra opcje.

Tyle ode mnie poki co, przepraszam za krotkie analizy, ale zdroie nie pozwala na pisanie

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
4. zakład
jaguś <12,5
1,85 baw 5j
Dwie silne drużyny, tacy zawodnicy jak Hampel czy Adams mogą pokazać dziś plecy Jagusiowi. Tak samo Miedziński lub np Sullivan w 15 biegu. Możliwości straty punktów przez Jagusia bardzo dużo, a kurs ciekawy.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
Apator Toruń - Unia Leszno 2 2.90

Zapowiada sie wyrownane spotkanie a kolo takiego kursu nie przechodze obojetnie, mysle ze ekipa z leszna w tegorocznym skladzie smialo moze sie tu pokusic o zwyciestwo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by szachus
Dzieki !! Z tego co osobiscie kojarze to chyba cos takiego mialo tez radio MAKS z Tarnowa ale chyba obecnie nie maja opcji sluchania przez internet. Chyba ze u mnie cos nie gra ...
www.radiokrakow.pl [radiokrakow.pl] ma byc podobno transmisja z tarnowa

nie ma juz radia max..:(

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Czas podsumowan:

Torun - Leszno +6 2 1.80 Exp 4/10 ++++
Adams over 11,5 1.85 Baw 5/10 ++++
Lindbaeck - Dobrucki +2 2 1.8 4/10 ----

niestety do pelni szczescia zabraklo dalszej jazdy Dobruckiego, wystarczylyby punkty na kolegach z druzyny, ale nie dame mu bylo jezdzic do konca zawodow.

-------------------------------------

WIN: 4
LOST: 1

zysk/strata: +10.25 jedn

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
mam pytanie do grajacych zuzel w betsson , w zakladach na handicapy nie ma opcji X prawda? jest tylko np. +23 i -23. prosze o odp.bo grajac na rzeszow +23 padl remis bo akurat czewa wygrala 23 pkt i oni zamiast zwrot rozliczyli mi jako przegrany.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Panowie wlasnie zauwazylem, ze bwin zrobil zwrot za over Adamsa
Adams 16 pkt zdobyl nie liczac 3 pkt dodatkowych za jokera, wszystko wporzadku takze pisac maila

Nie dajmy sie oszukiwac przez bande zlodzieji

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
no widac nie tylko betsson kantuje!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Zaklad zostal anulowany poniewaz byl blad przy wprowadzaniu...

Za przeproszeniem co mnie to interesuje?
Kurs z 1,8 na 1,75 spada, ludzie graja, bet praktycznie w ofercie jest do poczatku meczu, a oni pisza ze blad byl

Toc to zlodziejstwo!
Tak tego nie zostawie, przed nami ledwo co sezon sie zaczal, a juz Bwin kreci i kompromituje sie.

Nie dam sie oszukac, kodeks gracza jest jaki jest i nie zostawie tak tego.

Niestety Bwin odpada z dalszej gry, limity, kombinacje z anulowaniem betow - amatorstwo!
naszczescie Exp tego typu kombinowania nie robi i mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie bo inaczej Krompa bede musial napisac pare zlych zdan wink

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Originally Posted by HAGIi
Panowie wlasnie zauwazylem, ze bwin zrobil zwrot za over Adamsa
Adams 16 pkt zdobyl nie liczac 3 pkt dodatkowych za jokera, wszystko wporzadku takze pisac maila

Nie dajmy sie oszukiwac przez bande zlodzieji

Pozdrawiam

Zeby tego bylo malo rozliczyli Adamsa under 12,5 laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Gwoli wyjasnienia, krotko przed meczem zmienili linie na 12,5. Mimo tego zagralem, ale zaklad mam rozliczony jako przegrany. To jakas paranoja ze strony tego "bukmachera".

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ja też sie nadziałem w Betsson na +5 Unii;]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Moglby Ktos powiedziec czy UB wystawil wczoraj kursy na Extralige POL? Jesli tak to jakie hc?

Strona 3 z 61 1 2 3 4 5 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, forty, Lukasz111), 1,677 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,846
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1