|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
czy polsat sport pokazuje dziś jakieś spotkanie ekstraligi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
czy polsat sport pokazuje dziś jakieś spotkanie ekstraligi? nie "Decyzja telewizji Polsat Sport o transmisji spotkania z Zielonej Góry była zaskakująca ale jednocześnie spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem przez kibiców. Dla wielu z nich niewiadomą pozostawał fakt, czy dojdzie do transmisji poniedziałkowego spotkania z Tarnowa. Niestety tego spotkania kibice nie obejrzą ale nie oznacza to, że Polsat Sport rezygnuje z transmitowania spotkań Ekstraligi żużlowej. Gdyby spółka Ekstraliga Żużlowa nie zachowywała się jak harcerzyki, to kibice zobaczyliby również spotkanie z Tarnowa. Niestety nie wiedzieliśmy nawet czy dojdzie do relacji z Zielonej Góry i stąd odwołaliśmy wóz transmisyjny z Tarnowa. Planujemy kolejne transmisje. Najbliższa już w przyszłym tygodniu ale nie potrafię teraz powiedzieć jakie to będzie spotkanie. Stoimy na swoim i będziemy realizowali postanowienia umowy, która według nas obowiązuje. Tymczasem zapraszamy kibiców na relacje ze spotkań Elite League - powiedział sekretarz redakcji Polsat Sport - Paweł Wójcik "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Witam, Mam pytanie czy ktos wie na jakiej stacji radiowej (w necie) mozna sluchac dzisiejszych spotkan ekstraligii? Dzieki za pomoc, prosilbym o nie kasowanie, ten watek moze sie kiedys jeszcze przydac ...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Witam, Mam pytanie czy ktos wie na jakiej stacji radiowej (w necie) mozna sluchac dzisiejszych spotkan ekstraligii? Dzieki za pomoc, prosilbym o nie kasowanie, ten watek moze sie kiedys jeszcze przydac ...
Pozdrawiam www.radiopik.pl [ radiopik.pl] Audycja Muzyka i SPORT w każdej kolejce są transmitowane mecze Polonii Bydgoszcz, Apatora(Unibaksu) Toruń oraz na bieżąco podawane wyniki z innych stadionów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
1w 1p -2,8j -31,1% unia tarnów - sparta wrocław (1x2) 1 1,75 exp 9j Pokonanie jaskółek w Mościcach jest wyjątkowo trudne. Pokonanie tam jaskółek jadących w pełnym składzie- od lat niewykonalne. Jedna jednostka odjęta od maksa ponieważ jest to pierwsza kolejka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Dzieki !! Z tego co osobiscie kojarze to chyba cos takiego mialo tez radio MAKS z Tarnowa ale chyba obecnie nie maja opcji sluchania przez internet. Chyba ze u mnie cos nie gra ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Dzieki !! Z tego co osobiscie kojarze to chyba cos takiego mialo tez radio MAKS z Tarnowa ale chyba obecnie nie maja opcji sluchania przez internet. Chyba ze u mnie cos nie gra ... www.radiokrakow.pl [ radiokrakow.pl] ma byc podobno transmisja z tarnowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam, kolejny dzien z zuzlem  niestety rozpisywac sie nie bede bo mam problem z reka i odczuwam bol podczas pisania Bet nr 3 Torun - Leszno +6 2 1.80 Exp 4/10 Sullivan, Wiesiu gwarantuja pewne punkty. Kostek niby dobrze przygotowany, ale nie czuje tego goscia, miedziak i karol poki co bez formy, Zagar wogole nie objechany jest tutaj takze na dobra zdobycz punktowa nie licze. Leszno natomiast mocny sklad, beda walczyc o medale. Adams, Hampel lubia tutaj jezdzic, Bala takze potrafi po bandzie sie rozpedzac, do tego Misiek oraz mlodszy z Kasprzakow ktory dobrze przepracowal zime. Zapowiada sie rowny mecz, na dodatek pada w Toruniu i bedzie mokro, takze powinno byc duzo walki i dluga powinna isc takze dla Leszna to dobry wariant Bet nr 4 Adams over 11,5 1.85 Baw 5/10 mecz opisany powyzej. 12 pkt spokojnie do zrobienia, wystawilbym linie o jedna wyzej. Bet nr 5 Lindbaeck - Dobrucki +2 2 1.8 4/10 Dobrucki druga sila ognia w Rzeszowie, zapewne pojedzie 6 biegow, takze +2 punkty uwazam za dobra opcje. Tyle ode mnie poki co, przepraszam za krotkie analizy, ale zdroie nie pozwala na pisanie Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
4. zakład jaguś <12,5 1,85 baw 5j Dwie silne drużyny, tacy zawodnicy jak Hampel czy Adams mogą pokazać dziś plecy Jagusiowi. Tak samo Miedziński lub np Sullivan w 15 biegu. Możliwości straty punktów przez Jagusia bardzo dużo, a kurs ciekawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30 |
Apator Toruń - Unia Leszno 2 2.90
Zapowiada sie wyrownane spotkanie a kolo takiego kursu nie przechodze obojetnie, mysle ze ekipa z leszna w tegorocznym skladzie smialo moze sie tu pokusic o zwyciestwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Dzieki !! Z tego co osobiscie kojarze to chyba cos takiego mialo tez radio MAKS z Tarnowa ale chyba obecnie nie maja opcji sluchania przez internet. Chyba ze u mnie cos nie gra ... www.radiokrakow.pl [ radiokrakow.pl] ma byc podobno transmisja z tarnowa nie ma juz radia max..:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Czas podsumowan:
Torun - Leszno +6 2 1.80 Exp 4/10 ++++ Adams over 11,5 1.85 Baw 5/10 ++++ Lindbaeck - Dobrucki +2 2 1.8 4/10 ----
niestety do pelni szczescia zabraklo dalszej jazdy Dobruckiego, wystarczylyby punkty na kolegach z druzyny, ale nie dame mu bylo jezdzic do konca zawodow.
-------------------------------------
WIN: 4 LOST: 1
zysk/strata: +10.25 jedn
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
mam pytanie do grajacych zuzel w betsson , w zakladach na handicapy nie ma opcji X prawda? jest tylko np. +23 i -23. prosze o odp.bo grajac na rzeszow +23 padl remis bo akurat czewa wygrala 23 pkt i oni zamiast zwrot rozliczyli mi jako przegrany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Panowie wlasnie zauwazylem, ze bwin zrobil zwrot za over Adamsa Adams 16 pkt zdobyl nie liczac 3 pkt dodatkowych za jokera, wszystko wporzadku takze pisac maila
Nie dajmy sie oszukiwac przez bande zlodzieji
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
no widac nie tylko betsson kantuje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Zaklad zostal anulowany poniewaz byl blad przy wprowadzaniu... Za przeproszeniem co mnie to interesuje? Kurs z 1,8 na 1,75 spada, ludzie graja, bet praktycznie w ofercie jest do poczatku meczu, a oni pisza ze blad byl Toc to zlodziejstwo! Tak tego nie zostawie, przed nami ledwo co sezon sie zaczal, a juz Bwin kreci i kompromituje sie. Nie dam sie oszukac, kodeks gracza jest jaki jest i nie zostawie tak tego. Niestety Bwin odpada z dalszej gry, limity, kombinacje z anulowaniem betow - amatorstwo! naszczescie Exp tego typu kombinowania nie robi i mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie bo inaczej Krompa bede musial napisac pare zlych zdan  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Panowie wlasnie zauwazylem, ze bwin zrobil zwrot za over Adamsa Adams 16 pkt zdobyl nie liczac 3 pkt dodatkowych za jokera, wszystko wporzadku takze pisac maila
Nie dajmy sie oszukiwac przez bande zlodzieji
Pozdrawiam Zeby tego bylo malo rozliczyli Adamsa under 12,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Gwoli wyjasnienia, krotko przed meczem zmienili linie na 12,5. Mimo tego zagralem, ale zaklad mam rozliczony jako przegrany. To jakas paranoja ze strony tego "bukmachera".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
ja też sie nadziałem w Betsson na +5 Unii;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Moglby Ktos powiedziec czy UB wystawil wczoraj kursy na Extralige POL? Jesli tak to jakie hc?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|