Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#1121473 09/04/2007 17:22
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
kiedys była taka stronka z samochodami piłkartzy chelsea ze zdjecie i wartoscia samochodu moze ktos ma linka , moga byc tez innych pilkarzy

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Polecam kliknięcie na "top 10 samochodów miliarderów" i obejrzenie czym jeździ załozyciel IKEI Ingvar Kamprad. To jest dopiero hit laugh

Głębokie ukłony dla tego pana.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Originally Posted by Jonathan Sarkos
Polecam kliknięcie na "top 10 samochodów miliarderów" i obejrzenie czym jeździ załozyciel IKEI Ingvar Kamprad. To jest dopiero hit laugh

Głębokie ukłony dla tego pana.

w gole cala dzieiatka bilionerow chyab ma pogarde dla rzeczy materialnych, tyle fajnych samochodow na swiecie a samochody pilkarzy poprostu miazdza samochody bogatych klasa.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Originally Posted by Jonathan Sarkos
Polecam kliknięcie na "top 10 samochodów miliarderów" i obejrzenie czym jeździ załozyciel IKEI Ingvar Kamprad. To jest dopiero hit laugh

Głębokie ukłony dla tego pana.

Jakies 2 tyg. temu ten pan byl w Ikei w Poznaniu i mialem przyjemnosc uczestniczyc w spotkaniu z nim i wogole ciekawy facet.Nie dosc ze ma kasy jak lodu to nikt z was by nie poznal tego po nim . Ubrany jak normalny facet bym nawet powiedzial ze jak taki prawdziwy dziadek smile Sam mowi ze zamiast limuzyn czesto porusza sie tramwajami lub busami lub lubi sie wchodzic w tlum ludzi w sklepach w ten sposob dostrzega czego ludzie potrzebuja czego szukaja a pozniej znajdujesz to w ikei smile bardzo madry i bystry czlowiek nic dziwnego ze jest tak wysoko na tej liscie .

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
OT
Ojciec raz mówił, że leciał jednym samolotem z panem Gudzowatym i jego ochroniarzem. Ochroniarz ubrany był w garniak, a Gudzowaty leciał w jakimś powyciąganym swetrze wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by weed
w gole cala dzieiatka bilionerow chyab ma pogarde dla rzeczy materialnych, tyle fajnych samochodow na swiecie a samochody pilkarzy poprostu miazdza samochody bogatych klasa.


bo pilkarze to dorobkiewicze, zadnego biznesu nie stworzyli zyciu, zyja kasa z dnia na dzien, wydaja z dnia na dzien, nie mysla o tym co bedzie za 20-30 lat jak pojda na emeryture, ale to ich problem

Wole ogladac "kiepskie" auta miliarderow i wyciagac wnioski z ich zachowania i wszelkaich krokow, niz super bajeranckie "fury" pilkarzykow, ktorzy na trening wybiegaja z kilogramem "cukru" na glowie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
a mi tam sie nie podobaja te fury piłkarzy ...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Originally Posted by JuN
bo pilkarze to dorobkiewicze, zadnego biznesu nie stworzyli zyciu, zyja kasa z dnia na dzien, wydaja z dnia na dzien, nie mysla o tym co bedzie za 20-30 lat jak pojda na emeryture, ale to ich problem

Wole ogladac "kiepskie" auta miliarderow i wyciagac wnioski z ich zachowania i wszelkaich krokow, niz super bajeranckie "fury" pilkarzykow, ktorzy na trening wybiegaja z kilogramem "cukru" na glowie.

Są wyjatki: taki Robert Fowler.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
trzeba zaczac od tego ze wiekszosc pilkarzy to ludzie bez wyksztalcenia, bez wychowania i manier. jak to sie mowi "maja slome w butach", cale zycie jezdzili na treningi starymi gratami gdzie silnik chodzil jak pralka z kasztanami w srodku, wiec nie dziwne ze nagle jak sie dorobi to kupuje pierwszy lepszy modny samochod, ciuch itd... chce pokazac ze nie jest ze wsi, ze jest "swiatowcem". podczas gdy milionerzy raczej maja poukladane w glowach i maja silne poczucie wlasniej wartosci i nie musza sie dowartosciowywac zelem czy nowym, drogim samochodem...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,818
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,818
Likes: 12
Originally Posted by Mr.Eco
a mi tam sie nie podobaja te fury piłkarzy ...

laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Bazyl mądrze rzecze.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Zbigniew
Bazyl mądrze rzecze.
madrosc w glowie ma ogramna i to i jezyk gietki dobrze prawi laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Zbigniew
Bazyl mądrze rzecze.

Madrze, nie madrze wyksztalcenie nie swiadczy o czlowieku.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Zbigniew
Bazyl mądrze rzecze.

Madrze, nie madrze wyksztalcenie nie swiadczy o czlowieku.
i tu sie mylisz, w wiekoszsci przypadkow wyksztalcenie jest adekwatne do tego co czlowiek soba prezentuje, jaka ma pozycje spoleczna i podejscie do siebie samego...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
nie chce mi sie rozpisywać i napisze tylko iż nie zgadzam sie z tym że wykształcenie świadczy o człowieku ... podzielam opinie Kylo piwo

ps. Wydaje mi sie ze ten temat mial dotyczyć Samochodow piłkarzy wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Mnie bardziej zaciekawiły biografie tych biliarderów : http://cars.uk.msn.com/News/Top_ten_article.aspx?cp-documentid=475402

Warren Buffet - 2 na liście - inwestor giełdowy :
Buffett studiował w Wharton School na Uniwersytecie Pensylwanii, przeniósł się na Uniwersytet Nebraski, a później do Columbia Business School, gdzie uzyskał tytuł magistra nauk ekonomicznych.

Warren Buffett po raz pierwszy zainwestował na giełdzie pożyczone od babci kilkaset dolarów w akcje firmy Coca-Cola. Później na akcjach tej firmy dorobił się swojego majątku. Dzisiaj Buffett jest większościowym udziałowcem wartej 74,4 miliarda dol. kompanii ubezpieczycielskiej i inwestycyjnej Berkshire Hathaway. Za jej pośrednictwem kontroluje m.in. 12,1% American Express Co., 8,3% The Coca-Cola Company, 18,1% The Washington Post Company, 9,5% koncernu Gillette (część grupy Procter & Gamble) i inne pakiety udziałów w wielu korporacjach notowanych na New York Stock Exchange.

Ingvar Kamprad 3-ci na liście :
Swój biznes rozpoczął już jako mały chłopiec sprzedając zapałki które, jak głosi anegdota, sam rozwoził okolicznym mieszkańcom na rowerze, z czasem rozszerzył asortyment m.in. o nasiona, ołówki i długopisy czy ozdoby choinkowe.

Mając 17 lat, w 1943 założył IKEA (nazwa powstała jako akronim od wyrazów: Ingvar, Kamprad, Elmtaryd, Agunnaryd). Pomysł na taką nazwę w głównej mierze wiązał się z bardzo ciężką dysleksją - stąd wszelkie nazwy produktów po dziś dzień wiążą się z nazwami geograficznymi, które były o wiele łatwiesze do zapamiętania przez Kamprada.

Pual Allen, 4-ty na liście i jest współzałożycielem Microsoftu :
W szkole średniej Lakeside School 14-letni Allen poznał 12-letniego Gatesa. Razem rozwijali swoją pasję komputerową. Allen dostał się na Uniwersytet Stanowy Waszyngtonu (ang. Washington State University), ale po dwóch latach rzucił studia, aby razem z Gatesem zrealizować ich sen o stworzeniu potężnej firmy komputerowej. Ich zainteresowanie szczególnie skupiło się na tworzeniu oprogramowania dla powstających wtedy komputerów osobistych.

Jaki z tego wniosek ? Każdy z nas może zostać bilionerem wink



Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Zbigniew
Bazyl mądrze rzecze.

Madrze, nie madrze wyksztalcenie nie swiadczy o czlowieku.
i tu sie mylisz, w wiekoszsci przypadkow wyksztalcenie jest adekwatne do tego co czlowiek soba prezentuje, jaka ma pozycje spoleczna i podejscie do siebie samego...

Zartujesz... osoba bez studiow powiedzmy ma mniejsza wiedze niz ty? Z jakiej racji, bo nie studiuje?
Twoj poglad, osoba bez studiow jest nikim?
Nizsza spolecznie?
Gorzej traktowac nalezy i gdzie tu racjonalizm?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Panowie, pax. Przecież nie ma na to zadnej reguły. mozna być profesorem sku.rwysynem, można być wzorem cnót i mądrości nie mając nawet zwaodówki.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Zbigniew
Bazyl mądrze rzecze.

Madrze, nie madrze wyksztalcenie nie swiadczy o czlowieku.
i tu sie mylisz, w wiekoszsci przypadkow wyksztalcenie jest adekwatne do tego co czlowiek soba prezentuje, jaka ma pozycje spoleczna i podejscie do siebie samego...

Zartujesz... osoba bez studiow powiedzmy ma mniejsza wiedze niz ty? Z jakiej racji, bo nie studiuje?
Twoj poglad, osoba bez studiow jest nikim?
Nizsza spolecznie?
Gorzej traktowac nalezy i gdzie tu racjonalizm?
lol. wyksztalcenie to nie tylko studia, wyksztalcenie wiaze sie silnie z wychowaniem, od narodzin zdobywasz wyksztalcenie i calosc ogolu swoich zachowan, pogladow itd.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 789 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,997
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1