Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 21 1 2 15 16 17 18 19 20 21
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Oto czołówka remisiarzy HT /do przerwy/ w TURCJI:
w domu:
a/ ANTALYASPOR 12 meczy,w tym 9 remisów HT=75%
b/ DENIZLISPOR 13 meczy,w tym 8 remisów HT=61,5%

na wyjazdach:
a/ ERCIYESSPOR 12 meczy,w tym 9 remisów HT=75%
b/ ANTALYASPOR 13 meczy,w tym 9 remisów HT=69,2%
c/ GAZIANTEPSPOR 12 meczy,w tym 8 remisów HT=66,6%
d/ GENCLERBIRLIGI 13 meczy,w tym 8 remisów HT=61,5%.
Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
A teraz remisiarze w FT /full time/ w TURCJI:
w domu:
a/ SAKARYASPOR 12 meczy,w tym 6 remisów FT=50%
(najdłuższa przerwa pomiędzy remisami FT to 3 kolejki)
b/ ANKARASPOR 12 meczy,w tym 6 remisów FT=50%
(najdłuższa przerwa bez remisu FT to 5 kolejek)

na wyjazdach:
a/ ANTALYASPOR 13 meczy ,w tym 7 remisów FT=53,8%
(najdłuższa przerwa bez remisu FT to 4 kolejki)
a/ ANKARASPOR 13 meczy,w tym 7 remisów FT=53,8%
(najdłuższa przerwa bez remisu FT to 3 kolejki).
Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
A teraz remisiarze w FT /full time/ w TURCJI:
w domu:
a/ SAKARYASPOR 12 meczy,w tym 6 remisów FT=50%
(najdłuższa przerwa pomiędzy remisami FT to 3 domowe kolejki)
b/ ANKARASPOR 12 meczy,w tym 6 remisów FT=50%
(najdłuższa przerwa bez remisu FT to 5 domowych kolejek)

na wyjazdach:
a/ ANTALYASPOR 13 meczy ,w tym 7 remisów FT=53,8%
(najdłuższa przerwa bez remisu FT to 4 wyjazdowe kolejki)
a/ ANKARASPOR 13 meczy,w tym 7 remisów FT=53,8%
(najdłuższa przerwa bez remisu FT to 3 wyjazdowe kolejki).
Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Oto czołówka klasyfikacji na najlepszych remisiarzy HT
/do przerwy/ w PORTUGALII:
w domu:
a/ U.LEIRA 11 meczy,w tym 8 remisów HT=72,7%
b/ MARITIMO 1o meczy,w tym 7 remisów HT=70%
c/ AVES 12 meczy,w tym 8 remisow HT=66,6%
d/ AMADORA 11 meczy,w tym 7 remisów HT=63,6%

na wyjazdach:
a/ BEIRA MAR 11 meczy,w tym 9 remisów HT=81,8%
b/ V.SETUBAL 11 meczy,w tym 8 remisów HT=72,7%.
Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Oto czołówka remisiarzy HT /do przerwy/ w HISZPANII:

w domu:
a/ ESPANYOL 14 meczy,w tym 11 remisów HT=78,5%
a/ GETAFE 14 meczy,w tym 11 remisów HT=78,5%
b/ VILLAREAL 14 meczy,w tym 9 remisów HT=64,2%

na wyjazdach:
a/ ZARAGOZA 13 meczy,w tym 9 remisów HT=69,2%
a/ LEVANTE 13 meczy,w tym 9 remisów HT=69,2%
b/ RACING 14 meczy,w tym 9 remisów HT=64,2%
b/ REAL MADRYT 14 meczy,w tym 9 remisów HT=64,2%.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Oto czołówka remisiarzy HT / do przerwy/ w GRECJI:

w domu:
a/ SKODA XANTHI 13 meczy,w tym 9 remisów HT=69,2%
a/ PANIONIONS 13 meczy,w tym 9 remisów HT=69,2%
a/ EGALEO 13 meczy,w tym 9 remisów HT=69,2%
b/ IRAKLIS 14 meczy,w tym 9 remisów HT=64,2%

na wyjazdach:
a/ PAOK 13 meczy,w tym 10 remisów HT=76,9%
a/ SKODA XANTHI 13 meczy,w tym 10 remisów HT=76,9%

A teraz remisy w FT /full time/:
w domu:
a/ SKODA XANTHI 13 meczy,w tym 9 remisów FT=69,2%
b/ ATROMITOS 13 meczy,w tym 8 remisów FT=61,5%

na wyjazdach:
a/ ARIS 14 meczy,w tym 9 remisów FT=64,2%.
Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Rosja to pienkny kraj wink grin
Tom Tomsk Saturn Ramenskoye 1 : 1 piwo
Amkar Perm Dinamo Moscow 1 : 1 piwo
Samara Kryliya Sovetov FK Moscow 0-0 piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
taa laugh

Tylko kursy cos pospadaly strasznie... w zeszlym sezonie zawsze byly 3.0 a teraz juz w expekcie 2.8 mialem na saturna... Za bardzo popularne sie stalo widocznie granie na remisy na nich - no ale sam tego chcialem heh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Bardzo ciekawie wygląda dzisiejszy mecz w angielskiej LIGUE 1
pomiędzy:NOTTINGHAM FOREST a ROTHERHAM
a to wobec wyników za ostatnie 7 wzajemnych meczy/dom+wyjazd/:
1-1,1-1,2-0,0-0,2-2,1-1,2-2
czyli bilans z punktu widzenia gospodarzy 1-6-0
w tym na boisku NOTT FOREST:
2-0,2-2,2-2.
NOTT FOREST są na 3.miejscu w tabeli a ROTHERHAM na 23.(ale to może być mylące bo mają odjęte 10 punktów!!).
Pachnie mi tu remisem...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Ja juz dzisiaj nic nie gram. Weekend dobry 8/9 typow weszlo wink


Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Bardzo ciekawie wygląda dzisiejszy mecz w angielskiej LIGUE 1
pomiędzy:NOTTINGHAM FOREST a ROTHERHAM
a to wobec wyników za ostatnie 7 wzajemnych meczy/dom+wyjazd/:
1-1,1-1,2-0,0-0,2-2,1-1,2-2
czyli bilans z punktu widzenia gospodarzy 1-6-0
w tym na boisku NOTT FOREST:
2-0,2-2,2-2.
NOTT FOREST są na 3.miejscu w tabeli a ROTHERHAM na 23.(ale to może być mylące bo mają odjęte 10 punktów!!).
Pachnie mi tu remisem...
Wynik meczu 1-1 a więc kolejny remis! smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
hehe a jednak wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 30
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 30
przepraszam ze tak off topic
jestem pewny ze widzialem to w tym dziale, w temacie o progresji X wiec moze ktos pamieta sonar

dawno temu za czasow php byla przynajmniej jedna osoba ktora miala cytat ten w podpisie
nie pamietam czy po polsku czy po angielsku
chodzi mi o dokladny cytat, bylo to cos w stylu confused confused confused


Quote
zakladanie sie o cene ropy to inwestycja
zakladanie sie o kurs akcji to inwestycja
czemu zakladanie sie o wynik meczu to hazard


bardzo prosze kogos kto pamieta o orginalna tresc piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Dzisiejszy kurs w Expekt na remis rosyjskiego Tomsk = 2.65

pfff

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Jak tak dalej pójdzie to kurs na remis Tomsk spadnie poniżej 2 smile

Ja z Rosyjskiej na ten weekend Dynamo Moskwa + St. Etiene i Toulouse.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
No teraz to doznałem szoku

kursy w Expie na jutrzejsze mecze Serie B:

1 X 2

Albinoleffe - Mantova 3.75 1.90 3.00

Triestina - Vicenza 2.75 1.80 4.95


Albinoleffe co prawda zremisowała ostanie dwa mecze, Mantova ma jeden ostatni mecz bez remisu

Triestina swoj ostatni też zremisowała, Vinceza także

ale co by było gdybyście mieli którąś z tych drużyn na np. 7,8 poziomie progresji, a tu taki kwiatek?

Wynika z tego, że nawet gdy staranie wyselekcjonujemy najwięcej remisującą drużynę do progresji, musimy liczyć się z kontrą buka w takiej postaci takiego właśnie okrutnego kursu na X.

Zdarzyło Wam się to kiedyś? Co robiliście w takiej sytuacji?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Jedyne co mi przychodzi do głowy to zwiększenie stawki na tyle, żeby wogóle opłacało się grac takie zdarzenie. Dodatkowo można zagrac u tego bukmachera u którego kurs jest najwyższy, czyli w tym przypadku 10 bet odpowiednio 2,35 2,40.

A wracając do temaciku Progresji to weekendzik taki sobie 1/3 smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Takie zdarzenie sie ODPUSZCZA. I czeka sie na nastepny mecz tej druzyny ktora sie ma na progresji. Glupota jest granie dalej po tak marny kursie... No ale to jest wlasnie robione pod debili zeby buki mogli zgarnac dodatkowe siano. We wloskiej na koniec sezonu czesto sa takie niskie kursy na remisy. Dlatego nie gram wloskiej na koniec sezonu.

Co do ruskiej to wiadomo ze kursy beda spadac bo coraz wiecej ludzi je gra i ciagle sa wyniki remisowe. Dobrze ze ja odkrylem ta lige duzo wczesniej i sporo zarobilem wiec nawet takie kursy nie sa dla mnie szokujace. Zeby wygrywac u bukach trzeba byc 2 kroki w przod a nie grac owczy ped ;-) Cos jak na gieldzie.


Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Jak dla mnie właśnie odpuszczenie meczu jest głupotą. Odpuscisz sobie i będzie remis to co wtedy? Będziesz dalej grał progresję i czekał na kolejny remis?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
No a co w tym zlego? Chyba jak mam kurs 1,7 czy 1,8 to nie bede napewno tego gral bo po co? Pomysl ile dodatkowej kasy bys musial wtopic w ten mecz... Jak wejdzie to spoko ale jest prawdopodobne ze nie wejdzie. I co wtedy? zagrasz nastepny mecz po w chuj wiekszym sianie?

Bez przesady takie mecze sie odpuszcza. A co za problem poczekac na kolejny remis?

jak ogolnie nie gram na chama i ogolnie nie gram zwykla progresja tylko gram poprostu na remisy i to wlasnie dlatego ze kursy sa wysokie i moge grac jeden mecz na kuponie i taki kurs mnie zadawala. To nie jest trudna sprawa wytypowac mecz na X. Czasami nawet odpuszczam kilka kolejek i wale wieksze siano w mecz ktory uwazam za prawdopodobny remis. Granie na chama jest bez sensu sczegolnie po tak maly kursie. Oni daja takie kursy zeby wytrzepac ludzi z pieniedzy bo kazdy 'mlodziak' postawi na taki kurs bo mysli sobie o kurde jak jest taki maly kurs to napewno bedzie remis bo przeciez to nie mozliwe. A jak spojrzysz na wyniki pozniej to bardzo rzadko jest remis...


Strona 17 z 21 1 2 15 16 17 18 19 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1