|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
To samo z typem #3: #3 07/04 14:00 Bjorkman/Lindstedt - Nalbandian/Prieto (2) 2,40 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
bedzie liczone tak jak napisales
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Czyli nie bedzie liczone ? Powtarzam typy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
dobra zmien typy bo jednak z kims innym graja na przyszlosc pisac tylko np russia-belgium
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Zgladzam reklamacje
W momencie wyslania typu przez mojego przeciwnika kaka85:
#5 08/04 21.20 Chan Y-J - Brandi K Typ 2 2.75 Fonbet
tego typu juz nie bylo w ofercie ! Zreszta o tej godzinie nie bylo juz w ofercie Fonbet zadnego meczu tenisa.
Uwzględiam, akurat też w tym czasie przeglądałem oferte fonbetu i tenisa już nie było.
Last edited by Kameleon; 09/04/2007 02:57.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754 |
Apropo...to wiedze ze wiekszosc podaje godzine z fonbetu tą, która jest napisana, a chcialem zauwazyć że w fonbecie zawsze godzina jest przesunięta o +2 (np. dziś Golovin grała o 19tej, wszedzie do 19tej, w Fonbecie godzina - 21:00, czemu? Bo to ruski czas  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Tak racja Toni ale jeżeli ktoś poda przed spotkaniem jest zaliczane nie każdy wie że trzeba odjąć dwie godziny nie każy czyta regulamin  niektórzy dawali po 6 typow ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Wprawdzie to nie ma wpływu na awans, ale w wynikach jest mały błąd addamskyy 1*1*1 = 1 W8inG4DeatH 1*1*1*2,15 = 2,15 powinno być addamskyy 1*1*1,75 = 1,75 W8inG4DeatH 1*1*1*2,15 = 2,15 bo ten typ addamskyy'ego wszedł #3 03/04 20:40 Tsonga J - Burgsmuller L (hc -2,5) 1 1.75 fonbet Źle zapisany handicap, trzeba być twardym 
Last edited by Kameleon; 09/04/2007 16:08.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Liczył Kamel  to moglo sie zdarzyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
reklamacja!  Emilio 1.9*2.1*1.25*1*1.25 = 6.234375 xqwzts 1*1.95*2*1*1.35 = 5.265 ostatni typ Emilio po kursie 1.25 nie wszedl jesli sie nie myle... #5 08.04.07 01:00 Black K/Huber L - Santangelo/Srebotnik 1 1.25 Fonbet Czyli to ja powinienem awansowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Tak kolega ma racje zaraz bedzie poprawione
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Już mozna typować singiel?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Mam jezcze jedno pytanie ... czy mogę podać typy za kumpla który nie ma dostępu do internetu(przebywa za granicą) i mnie prosił żebym podał za niego typy... Możesz
Last edited by Kameleon; 09/04/2007 18:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
sprawdzcie jeszcze raz moje typy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
sprawdzcie jeszcze raz moje typy  kolega ma racje , sam sprawdzilem z ciekawosci  pettersen 1*1.95*1*1*1 = 1.95 Gvizdek 1*1.75*1.75*1*1 = 3.0625 powinno byc pettersen 1*1.95*1*1*1.95 = 3,8025 Pozdro Poprawione  edit: Odprawione  zapomniałem o tym co napisał Jakubosiu 
Last edited by Kameleon; 09/04/2007 20:34.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
I tu sie mylicie peteresen gral to co gvizdek a on gral 1 wiec peteresena typ sie nie liczy czytac regulamin !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
I tu sie mylicie peteresen gral to co gvizdek a on gral 1 wiec peteresena typ sie nie liczy czytac regulamin ! jakobusiu ale on gral 2 a ja 1? to sie nie liczy?  jak nie, to ok, nie ma sprawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
No wlasnie nie mozna grac tego samego spotkania co przeciwnik tak na przyszlosc przykro mi ze musisz w takich okolicznosciach odpasc ale jest regulamin i tzreba sie go sztywno trzymac pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
No wlasnie nie mozna grac tego samego spotkania co przeciwnik tak na przyszlosc przykro mi ze musisz w takich okolicznosciach odpasc ale jest regulamin i tzreba sie go sztywno trzymac pozdrawiam spoko, nic sie nie stało 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|