Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by djviejo
dzień 5

etap 5


MILWAUKEE-CHICAGO C. ---> 1 -- 1.75 mad
HOUSTON-ST.LOUIS ---> 1 -- 1.55 grin

AKO: 2.44

STAWKA : 16 jedn.


brniemy dalej


czy oni razem wygrają ? laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375


jako , że dzisiaj mamy święto to jest dzień przerwy.


ziemniaki jutro otwarte .

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
dzień 6

etap 6

chicago c. - houston 2 ---> 2

florida - milwaukee 2 ---> 1.8


AKO : 3.24


STAWKA : 32 jednostki


czekam co dziś odbiją

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
Kto się ze mną załozy ,że diviejo znów przegra?

kursy na oko;
1-diviejo wygra szóste podejście - kurs 2,0
2-diviejo przegra szóste podejście - kurs 1,8 - zawyżyłam sobie przelicznik , buahahahaha

Wogle skąd ty bieżesz człowieku te kursy? Graj jak człowiek.
Siedze tu jeszcze godzine i spadam.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by djviejo
dzień 6

etap 6

chicago c. - houston 2 ---> 2 grin

florida - milwaukee 2 ---> 1.8 mad


AKO : 3.24


STAWKA : 32 jednostki

i ta runda na minus

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by Mixer8899
Kto się ze mną załozy ,że diviejo znów przegra?

kursy na oko;
1-diviejo wygra szóste podejście - kurs 2,0
2-diviejo przegra szóste podejście - kurs 1,8 - zawyżyłam sobie przelicznik , buahahahaha

Wogle skąd ty bieżesz człowieku te kursy? Graj jak człowiek.
Siedze tu jeszcze godzine i spadam.


nim cokolwiek napiszesz w tym temacie przeczytaj pierwszy post papa


post do skasowania

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
nie upieraj się przy nieopłacalnych kursach i tyle!!!

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
3.24 to nieopłacalny kurs ?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
djeviejo - fajny ten Twój temat z progresem ino troszki nie za bardzo (narazie) wychodzi - nie mówię że system przez ciebie obrany jest zly - tylko do takiego czegoś trzeba mieć naprawdę mocne nerwy i full gotówki. Dlaczego?
Proste - zakładam średnią stawkę 1j=5(10) Euro (bo chyba nie 2pln)
I tak doszliśmy do 7 etapu
Mamy inwestycję: 1+2+4+8+16+32 = 63j (zainwestowane) = przy naszym założeniu 315(630)Euro - i teraz kolej na następny etap 7-etap - ale tu zgodnie z Twoimi założeniami trzeba zagrać za 64j = 320(640)Euro
I należy zadać sobie pytanie - co będzie jak oba zespoły nie wygrają? 635(1070)Euro do tyłu - czyli równowartość blisko 5k - i co robić dalej - czy zainwestować następne 5k?

Próbowałem kilka razy grać progresami - z reguły na singla -1,5 - owszem wychodziło i to nie najgorzej - do czasu Toronto kiedy to przegrali 5 razy i odpuściłem progres - by wygrać za 6-tym razem i to w stosunku 11-1?
Aha - stawka wyjściowa była u mnie 10USD - a progres nie był liniowy - stawkę dobierałem na bazie granego kursu.

Tak czy inaczej życzę powodzenia - i mam nadzieję że nie grasz tego w realu wink

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
w realu tego nie gram ale zastanawiam się nad graniem rzeczywistym dubla / progresja /na ilość punktów zdobytych w meczu .

jeśli brać pod uwagę drużyny , które wystawiłem do progresji na win to przy ilości mniejszej niż 9 pkt. na mecz 3 razy było trafione a jeśli chodzi o więcej niż 9 to 1 raz trafione za 6 kolejką .

tylko , że masz rację czy kasa a przede wszystkim psycha pozwoli na równe i spokojne granie ?

to jest podstawowy problem grajków .



dzisiaj dzień przerwy . swój mecz rozegra tylko houston astros .


Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
DJ Dlaczego sobie tego nie sprawdzisz na danych archiwalnych? Bedziesz mial o wiele szybciej o wiele wieksza probe - kursy archiwalne sprawdzisz sobie na www.covers.com [covers.com] i bedziesz wiedzial jak sie na wym wychodzi - byc moze jest tak ze wszystkie druzyny cymes a jedna pechowa i co wtedy - pogadaj tez z donicem - wyszukaj go na forum (strony o typowaniu) to spec od takich rzeczy moze cos doradzi

Co z tego ze jesli okazaloby sie ze co 4 mecz trafiasz i ladnie sie progresje zamykaja jesli tylko szczesliwie dobrales druzyny i wszedles w gre (a co wazniejsze wyszedles) w odpowiednim czasie? Przyjmniesz wtedy za optymistyczne zalozenia i moze sie okazac ze szybko jest po kasie - generalnie bawiac sie w progresje potrzebne sa conajmniej 2 rzeczy - spory kapital i przemielenie jak najwiekszej ilosci danych archiwalnych - warto tez od czasu do czasu poczytac o oslabieniach i co gra caly swiat no ale idac progresja jestes konsekwentny i to by tyklko zbijało z tropu....
Generalnie polecam statystyki archiwalne - poza tym pamietaj - druzyna wraz z nowym sezonem zmienia swoj charakter - zobacz jak w tym roku gra overowa Tampa Bay
Pozdrawiam

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
w wielu aspektach masz rację ale jak się ma statystyka archiwalna danej drużyny jeśli ona w ciągu 2-3 sezonów zmieniła główne filary drużyny .

ja nim wybrałem te drużyny analizowałem je za ostatnie dwa sezony i wyszło mi , że te właśnie drużyny mogą coś wygrać

tak to wygląda w skrócie .
nim zdecydowałem się na powstanie tego tematu to wahałem się czy nie grać na ilość punktów / więcej/mniej / czy na win obydwu teamów .

wybrałem win i ciągnę do " trafienia "

kiedyś wreszcie razem wygrają .

jedyny problem to KIEDY .!!!!!!!!!

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
graj, graj

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
SPOKO

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
dzień 7

etap 7



chicago c. - houston 2 ---> 2.09

florida - milwaukee 2 ---> 1.8



AKO : 3.38

STAWKA : 64 jednostki


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by djviejo
Originally Posted by lupus
Te kursy(nie tylko na to spotkanie) sa po prostu porazajace, nic tylko grac duble wink

jeszcze przyjdzie czas , że będą około 2 każdy .

ATL w profie 1,39 haha wink
W polowie sezonu beda po 1,2 ich tam naprawde pogieglo

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Moim zdaniem baseball to najtrudniejsza gra do obstawiania jaka jest mozliwe ! Wszystko na odwrot lepiej popatrzec na typki z stron zagranicznych lub USA !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by pawel532418
Moim zdaniem baseball to najtrudniejsza gra do obstawiania jaka jest mozliwe ! Wszystko na odwrot lepiej popatrzec na typki z stron zagranicznych lub USA !

To po co sie w innym dziale pytasz, zeby...Ci podac linki do woych stron? smirk

laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
dzisiejszy typ nieaktualny .

w chicago śnieg i mecz odwołany .

Dołączył: Jul 2006
Posty: 198
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 198
Originally Posted by lupus
Originally Posted by pawel532418
Moim zdaniem baseball to najtrudniejsza gra do obstawiania jaka jest mozliwe ! Wszystko na odwrot lepiej popatrzec na typki z stron zagranicznych lub USA !

To po co sie w innym dziale pytasz, zeby...Ci podac linki do woych stron? smirk

laugh
laugh

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1