Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Dopiero co się skończyła XVI edycja, a ja już o następnej wink - powód zdążyc przed wakacjami - zapraszam do dyskusji i ewentualnych zgłoszeń - termin 2 tygodnie na wpisowe chyba wystarczy wink

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
oczywiscie jestem chętny, co prawda zawaliłem dwie kolejki w tej edycji ale to brak czasu niestety, proszę o łagodny wymiar kary:))
Pieniązki tak jak zwykle rozumiem?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Tak - wpisowe pozostawiamy bez zmian wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
hehe Thom a ja własnie w tej sprawie maila do Ciebie napisałem smile

zgłaszam się i licze na rewanż o ile reszta sie pojawi...

No to się zrozumieliśmy grin - tak to jest po świętach wink

Last edited by THOM; 10/04/2007 16:50.
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Ja ret. z XVII edycji. Wrócę w następnej. Powód - wiem, że będę miał czasu jak na lekarstwo wink.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
jakby co to gram piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Tez sprobuje wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Mam takie propozycje(i to tylko propozycje) co do zliczania bilansów tygodniowych.

Jeśli będzie parzysta ilość osób to wyłonić pary - i w każdej parze jedna osoba prowadzi bilans drugiej.

Lub też kto nie wpisze swojego bilansu do tematu z bilansem co tydzień nie będzie uwzględniany z tabeli - jeśli nie, to bez sensu jest istnienie tematu z bilansami smile bo prawie nikt pod koniec, a także w trakcie nie wpisywał regularnie bilansu.

Ja z braku czasu raczej nie podejmę się prowadzenia tabeli w tej edycji.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Kiedy ruszy kolejna edycja ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691
Likes: 12
Są wolne miejsca? grin

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
No wlasnie przeciez w kazdym tyg osoba typujaca wie jaki ma bilans i nie mam pojecia dlaczego wiekszosc go nie podawala.Mniej roboty by bylo piwo

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
uwazam, ze pomysl fro z wyznaczeniem par i sprawdzaniu sobie nawzajem bilansu jest calkiem ciekawym pomyslem. podawanie bilansu przez siebie samego moim zdaniem mija sie z celem, bo i tak pozniej szefostwo musi zweryfikowac podany przez uczestnika bilans, a przy sprawdzaniu sobie nawzajem juz jest mniejsze prawdopodobienstwo pomylki (celowej lub tez nie).
oczywiscie poznan nie sprawdza bilansu poznaniowi laugh

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Poznań zawsze walczy FAIR grin - chyba utworzę nowy temat zapisy, bo tu coś cieniutko z aktywnością wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
chyba przydałaby się lepsza reklama tego konkursu no i oczywiscie potwierdzenie od sponsora wink

szkoda ze w temacie play off tenis nie jest zamieszczony link do konkursu w końcu tam cała śmietanka tenisowa urzęduje... grin i wystarczyłaby jakaś część tych uczestników by nasz konkurs nabrał rumieńców, a tak to marne szanse by wystartował frown

a swoją droga to można by pomysleć by np zwyciezcy konursu singlowego i deblowego mogli przystapić bez wpisowego, tylko jak tu zgrac terminarz confused ale to tylko pomysł wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by dominix
chyba przydałaby się lepsza reklama tego konkursu no i oczywiscie potwierdzenie od sponsora wink

Już pisałem w innym temacie, że sponsor nie widzi przeszkód aby dalej sponsorować nasz konkurs. Tak więc na poczet kolejnej edycji znowu macie 2000 zł do rozdysponowania wink

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
nie da sie skrocic edycji do 10 tygodni ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
pewnie by sie dało bo juz raz tak bylo wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
chcialbym sie zapytac czy jest mozliowsc dodania do oferty bukow np BETAKO ( naziemne ) widze jest sts, prof i mile to moze moznaby bylo dolaczyc i ten punkt ?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
ja musze sie z decyzja wstzymac.. jakby trwal 10 tygodni to 99% ze bede gral, a tak to jeszcze sie okaze

pozdrawiam

Last edited by Fro_Lech; 17/04/2007 15:59.
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Możemy się dogadac na 10 tygodni lub na wcześniejszy termin - tylko, żeby z wpłatami nie było problemu wink - wszystko jest do dyskusji.

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, rafal08, burbon, forty), 677 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1