Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 25 1 2 17 18 19 20 21 24 25
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
Originally Posted by AGASSI
1.,dokopią dopłatami konkurencji naziemnej dla TOTO a internetowym wprowadzą jakiś mały podatek co da kupe kasy do budżetu,nam zadowolenie a niektórym srajacym w gacie spokojny sen...pozdro

Jeżeli wprowadzili by podatek i zalegalizowaliby buki internetowe to kto mądry rejestrowałby w Polsce taką firmę??
Wszystko zostanie po staremu, chyba że zniosą podatek 10% od zakładu.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
i mamy kolejnego newsa dotyczącego hazardu w naszej ukochanej ojczyźnie .


http://biznes.onet.pl/1,1403863,prasa.html


nie dość , że edgar nie zna się na niczym to ma decydować o poparciu dla pomysłów totalizatora sportowego .

pogratulować elektoratowi edgara .

Dołączył: Nov 2004
Posty: 62
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 62
he he ...
w mętnej wodzie łatwiej łowić ryby - nikt nad niczym nie panuje, pojawiają się jedne zapisy, inne znikają itp.
jedno jest (prawie) pewne - państwowy TS (totomix) dostanie zgodę na przyjmowanie zakładów w necie sonar

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Po przeczytaniu tego mam nadzieje ze nic sie nie zmieni!!! bo jak nasi "specjalisci" zaczna co s majstrowac przy tym to pozamykaja wszystkie Profy itp. zostanie jedynie milosciwie panujacy Toto-Mix gdzie zapewne nikt nie bedzie gral bo wszyscy rzuca sie do neta, Polska to jednak bardzo dziwny kraj- wladza usiluje nam narzucic co jest dla nas dobre a co zle - ale to juz bylo!!!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"gremlin"-tak na marginesie:firma TOTO-MIX już nie istnieje!
Jej obecna nazwa to:TOTOLOTEK.
Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by edi8
"gremlin"-tak na marginesie:firma TOTO-MIX już nie istnieje!
Jej obecna nazwa to:TOTOLOTEK.
Pozdrawiam.

chyba to nie jest tak istotne- jaki kon jest kazdy wie!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by edi8
"gremlin"-tak na marginesie:firma TOTO-MIX już nie istnieje!
Jej obecna nazwa to:TOTOLOTEK.
Pozdrawiam.

chyba to nie jest tak istotne- jaki kon jest kazdy wie!
Dlatego właśnie,że nie wchodziłem w meritum Twojej wypowiedzi to napisałem:"tak na marginesie"...Pzdr.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
To jest najmniej istotne jak zmieniaja sie nazwy- istotne jest to dokad zmierzaja ewentualne zmiany a jak narazie to wyglada to raczej tak ze nie wiedza jak to ugrysc- maja niesamowita ochote wprowadzic monopol i trzymac lape na tym interesie!!!- ale z drugiej strony musieli by byc debilami (a moze sa!!!???) aby nie wiedziec o konsekwencjach jakie czekaly by ich ze strony UE!

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Wtorek, 10 kwietnia 2007
Nici z hazardu w sieci?
PAP (06:57)

Ministerstwo Finansów wycofuje się z planów zalegalizowania gier i zakładów hazardowych w internecie, dowiedziała się "Rzeczpospolita". Tymczasem przychody zagranicznych operatorów prowadzących polskojęzyczne witryny tego typu szacuje się na 1,3-1,5 mld zł.

Jest mało prawdopodobne, by hazard w internecie został zalegalizowany - potwierdza rzecznik ministerstwa Jakub Lutyk. Wyjaśnia, że analizy wykazały, iż wpływy z tej działalności nie byłyby tak wysokie, jak oczekiwano. Bardzo kosztowny byłby natomiast mechanizm pozwalający kontrolować gry w sieci - wyjaśnia.

Pierwotnie resort chciał, by tylko jedna, i to państwowa, firma mogła prowadzić gry w sieci. Zrezygnował z tych planów, gdyż ostatnio Europejski Trybunał Sprawiedliwości dwukrotnie opowiedział się przeciwko hazardowym monopolom państwowym.

Decyzja resortu oznacza utratę kilkuset milionów złotych przychodów podatkowych, a jednocześnie nie jest w stanie zablokować rozwoju hazardu w sieci, twierdzi "Rzeczpospolita". Kilkunastu internetowych bukmacherów, zarejestrowanych za granicą, prowadzi bowiem polskojęzyczne witryny, a nasi rodacy coraz chętniej korzystają z ich usług. (PAP)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
No i co ku..wa to jednak sa debile!!!

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
NAJLEPSZA JEST KOŃCÓWKA.....Decyzja resortu oznacza utratę kilkuset milionów złotych przychodów podatkowych, a jednocześnie nie jest w stanie zablokować rozwoju hazardu w sieci, twierdzi "Rzeczpospolita". Kilkunastu internetowych bukmacherów, zarejestrowanych za granicą, prowadzi bowiem polskojęzyczne witryny, a nasi rodacy coraz chętniej korzystają z ich usług..........NIC TYLKO LAĆ ZE ŚMIECHU Z DEBILI.......GREMLIN MA RACJE,ŻE ONI NIE WIEDZĄ JAK TO UGRYŹĆ I KARMIĄ NAS RAZ DOBRYM NEWSEM A RAZ TAKI GÓWNEM A PRAWDA JEST TAKA,ŻE NIE MA SZANS ABY ZREZYGNOWALI Z TEJ KASY BO ICH JAREK K. ZAPIER....BO BIEDAK OBIECAŁ JUZ TO SŁYNNE CENTRUM SPORTOWE I CHCE NA NIE PIENIAZKI WŁASNIE Z E-HAZRDU

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"gremlin"-myślę,że jednak nie odczytałeś tego co w moim wpisie mówiącym o zmianie nazwy z TOTO-MIX na TOTOLOTEK było zawarte...
W nawiązaniu do Twoich słusznych uwag zwróciłem uwagę,że jakimś
elementem gry jest zapewne ta zmiana nazwy jakże nawiązująca do PAŃSTWOWEGO MONOPOLU.
Sądzę,że nie ma tu przypadku a realizacja scenariusza wprowadzenia na netowy rynek rodzimego podmiotu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Edi doskonale rozumie o co chodz! Mix w ten sposob podpialby sie pod mozliwosc zaistnienia w sieci- no ale wydawalo mi sie to tak oczywiste! a poza tym jest to firma córka Totolotka!

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Równie dobrze zmiana nazwy może oznaczać powrót do starego TOTO-LOTO czyli bez zakładów bukmacherskich bo akurat TOTO-MIX je prowadzi....czyli różnie to sobie każdy może interpretować.....a tak na marginesie wcześniej wkleiłem artykuł gdzie ten sam pan Lutyk mówił o e-hazardzie zupełnie w innym tonie.....moje zdanie jest niezmiennie takie samo i cały czas utwierdza mnie w tym zalegalizowanie aptek internetowych oraz odstąpienie od weryfikacji ceny aut przy zwrocie akcyzy czyli cały czas starszyli dowalali a nagle mówią nie no nie możemy bo to jest niezgodne z prawem UE i uwazam ,że tutaj też tak bedzie....pozdro

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
dokladnie Agassi na dzien dzisiejszy trzepia dupskiem przed UE- chyba kazdy wie jaki e- hazard to lakomy kasaek!!! ale jak to ugrysc zeby miec kontrole nad tym??? wg. mnie wszystko zostanie po staremu!

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Albo zalegalizują albo zostawią tak jak jest i bedą główkować w przyszłym roku.....dla mnie cały czas cool i spoko....pije browarek i siedze sobie nad zakładzikami.........pozdro i wysokich wygranych

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
po pierwsze takiej firmy jak Toto-mix nigdy nie bylo !!!!!

toto - mix to tylko produkt


Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by sports
po pierwsze takiej firmy jak Toto-mix nigdy nie bylo !!!!!

toto - mix to tylko produkt

dokladnie to jest firma córka Totolotka!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by sports
po pierwsze takiej firmy jak Toto-mix nigdy nie bylo !!!!!

toto - mix to tylko produkt

dokladnie to jest firma córka Totolotka!

nie !!! to nie zadna firma corka tylko produkt - to tak jakbys napisal ze "wiesmak" jest firma corka mc donalda

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
sports.....Czy najwazniejsze jest to aby tutaj jeden drugiemu udowodnił,że włąsnie on ma racje ? Zwał jak zwał a każdy wie o co chodzi czyli ostatnie 4 posty łącznie z tym moim bym leciutko delete.......pozdro

Strona 19 z 25 1 2 17 18 19 20 21 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1