|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34 |
1.,dokopią dopłatami konkurencji naziemnej dla TOTO a internetowym wprowadzą jakiś mały podatek co da kupe kasy do budżetu,nam zadowolenie a niektórym srajacym w gacie spokojny sen...pozdro Jeżeli wprowadzili by podatek i zalegalizowaliby buki internetowe to kto mądry rejestrowałby w Polsce taką firmę?? Wszystko zostanie po staremu, chyba że zniosą podatek 10% od zakładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
i mamy kolejnego newsa dotyczącego hazardu w naszej ukochanej ojczyźnie .
http://biznes.onet.pl/1,1403863,prasa.html
nie dość , że edgar nie zna się na niczym to ma decydować o poparciu dla pomysłów totalizatora sportowego .
pogratulować elektoratowi edgara .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 62 |
he he ... w mętnej wodzie łatwiej łowić ryby - nikt nad niczym nie panuje, pojawiają się jedne zapisy, inne znikają itp. jedno jest (prawie) pewne - państwowy TS (totomix) dostanie zgodę na przyjmowanie zakładów w necie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Po przeczytaniu tego mam nadzieje ze nic sie nie zmieni!!! bo jak nasi "specjalisci" zaczna co s majstrowac przy tym to pozamykaja wszystkie Profy itp. zostanie jedynie milosciwie panujacy Toto-Mix gdzie zapewne nikt nie bedzie gral bo wszyscy rzuca sie do neta, Polska to jednak bardzo dziwny kraj- wladza usiluje nam narzucic co jest dla nas dobre a co zle - ale to juz bylo!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"gremlin"-tak na marginesie:firma TOTO-MIX już nie istnieje! Jej obecna nazwa to:TOTOLOTEK. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
"gremlin"-tak na marginesie:firma TOTO-MIX już nie istnieje! Jej obecna nazwa to:TOTOLOTEK. Pozdrawiam. chyba to nie jest tak istotne- jaki kon jest kazdy wie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"gremlin"-tak na marginesie:firma TOTO-MIX już nie istnieje! Jej obecna nazwa to:TOTOLOTEK. Pozdrawiam. chyba to nie jest tak istotne- jaki kon jest kazdy wie! Dlatego właśnie,że nie wchodziłem w meritum Twojej wypowiedzi to napisałem:"tak na marginesie"...Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
To jest najmniej istotne jak zmieniaja sie nazwy- istotne jest to dokad zmierzaja ewentualne zmiany a jak narazie to wyglada to raczej tak ze nie wiedza jak to ugrysc- maja niesamowita ochote wprowadzic monopol i trzymac lape na tym interesie!!!- ale z drugiej strony musieli by byc debilami (a moze sa!!!???) aby nie wiedziec o konsekwencjach jakie czekaly by ich ze strony UE!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Wtorek, 10 kwietnia 2007 Nici z hazardu w sieci? PAP (06:57)
Ministerstwo Finansów wycofuje się z planów zalegalizowania gier i zakładów hazardowych w internecie, dowiedziała się "Rzeczpospolita". Tymczasem przychody zagranicznych operatorów prowadzących polskojęzyczne witryny tego typu szacuje się na 1,3-1,5 mld zł.
Jest mało prawdopodobne, by hazard w internecie został zalegalizowany - potwierdza rzecznik ministerstwa Jakub Lutyk. Wyjaśnia, że analizy wykazały, iż wpływy z tej działalności nie byłyby tak wysokie, jak oczekiwano. Bardzo kosztowny byłby natomiast mechanizm pozwalający kontrolować gry w sieci - wyjaśnia.
Pierwotnie resort chciał, by tylko jedna, i to państwowa, firma mogła prowadzić gry w sieci. Zrezygnował z tych planów, gdyż ostatnio Europejski Trybunał Sprawiedliwości dwukrotnie opowiedział się przeciwko hazardowym monopolom państwowym.
Decyzja resortu oznacza utratę kilkuset milionów złotych przychodów podatkowych, a jednocześnie nie jest w stanie zablokować rozwoju hazardu w sieci, twierdzi "Rzeczpospolita". Kilkunastu internetowych bukmacherów, zarejestrowanych za granicą, prowadzi bowiem polskojęzyczne witryny, a nasi rodacy coraz chętniej korzystają z ich usług. (PAP)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
No i co ku..wa to jednak sa debile!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
NAJLEPSZA JEST KOŃCÓWKA.....Decyzja resortu oznacza utratę kilkuset milionów złotych przychodów podatkowych, a jednocześnie nie jest w stanie zablokować rozwoju hazardu w sieci, twierdzi "Rzeczpospolita". Kilkunastu internetowych bukmacherów, zarejestrowanych za granicą, prowadzi bowiem polskojęzyczne witryny, a nasi rodacy coraz chętniej korzystają z ich usług..........NIC TYLKO LAĆ ZE ŚMIECHU Z DEBILI.......GREMLIN MA RACJE,ŻE ONI NIE WIEDZĄ JAK TO UGRYŹĆ I KARMIĄ NAS RAZ DOBRYM NEWSEM A RAZ TAKI GÓWNEM A PRAWDA JEST TAKA,ŻE NIE MA SZANS ABY ZREZYGNOWALI Z TEJ KASY BO ICH JAREK K. ZAPIER....BO BIEDAK OBIECAŁ JUZ TO SŁYNNE CENTRUM SPORTOWE I CHCE NA NIE PIENIAZKI WŁASNIE Z E-HAZRDU
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"gremlin"-myślę,że jednak nie odczytałeś tego co w moim wpisie mówiącym o zmianie nazwy z TOTO-MIX na TOTOLOTEK było zawarte... W nawiązaniu do Twoich słusznych uwag zwróciłem uwagę,że jakimś elementem gry jest zapewne ta zmiana nazwy jakże nawiązująca do PAŃSTWOWEGO MONOPOLU. Sądzę,że nie ma tu przypadku a realizacja scenariusza wprowadzenia na netowy rynek rodzimego podmiotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Edi doskonale rozumie o co chodz! Mix w ten sposob podpialby sie pod mozliwosc zaistnienia w sieci- no ale wydawalo mi sie to tak oczywiste! a poza tym jest to firma córka Totolotka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Równie dobrze zmiana nazwy może oznaczać powrót do starego TOTO-LOTO czyli bez zakładów bukmacherskich bo akurat TOTO-MIX je prowadzi....czyli różnie to sobie każdy może interpretować.....a tak na marginesie wcześniej wkleiłem artykuł gdzie ten sam pan Lutyk mówił o e-hazardzie zupełnie w innym tonie.....moje zdanie jest niezmiennie takie samo i cały czas utwierdza mnie w tym zalegalizowanie aptek internetowych oraz odstąpienie od weryfikacji ceny aut przy zwrocie akcyzy czyli cały czas starszyli dowalali a nagle mówią nie no nie możemy bo to jest niezgodne z prawem UE i uwazam ,że tutaj też tak bedzie....pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
dokladnie Agassi na dzien dzisiejszy trzepia dupskiem przed UE- chyba kazdy wie jaki e- hazard to lakomy kasaek!!! ale jak to ugrysc zeby miec kontrole nad tym??? wg. mnie wszystko zostanie po staremu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Albo zalegalizują albo zostawią tak jak jest i bedą główkować w przyszłym roku.....dla mnie cały czas cool i spoko....pije browarek i siedze sobie nad zakładzikami.........pozdro i wysokich wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
po pierwsze takiej firmy jak Toto-mix nigdy nie bylo !!!!!
toto - mix to tylko produkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
po pierwsze takiej firmy jak Toto-mix nigdy nie bylo !!!!!
toto - mix to tylko produkt dokladnie to jest firma córka Totolotka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
po pierwsze takiej firmy jak Toto-mix nigdy nie bylo !!!!!
toto - mix to tylko produkt dokladnie to jest firma córka Totolotka! nie !!! to nie zadna firma corka tylko produkt - to tak jakbys napisal ze "wiesmak" jest firma corka mc donalda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
sports.....Czy najwazniejsze jest to aby tutaj jeden drugiemu udowodnił,że włąsnie on ma racje ? Zwał jak zwał a każdy wie o co chodzi czyli ostatnie 4 posty łącznie z tym moim bym leciutko delete.......pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|