|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Siema ja do dzis zaczynam w to grac  wie ktos jak nazywa sie program do Sokkera? tam sterujezs druzyna?? socker organizer, sam, soccermon. Zapewne jest tego dużo więcej - nawet chyba jest jakiś temat na forum sokkera o tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Sokker Viewer nazywa sie program...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937 |
Siema ja do dzis zaczynam w to grac  wie ktos jak nazywa sie program do Sokkera? tam sterujezs druzyna?? Sokker Viewer
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
dziala wam teraz Sokker??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
mnie ciagle nie dziala i ine oge nic zrobic i zobaczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
No mi tez nie ;/ i nie wiem jak wynik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Niestety strona caly czas lezy swoja droga ten serwer jest strasznie obciazony. Male pytanie czy co sobote gdy nastepuje losowanie juniorow ich licza uzupelniana jest do liczby miejsc w szkolce? Mam teraz 2 juniorow miejsc 8 w szkolce a dostalem tylko 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Juniorzy przychodzą losowo - czasem 5 a czasem tak jak u Ciebie tylko 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
dokaldnie:) a co do obiazonych serwerow to racja,cora zwiecej osob gra w ta gre ,bo naprawde jako anager pilkarski online jest najlepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ze szkółki wyszedł niesamowity junior. Szkoda, że nie ma zamienionych podań i gry na bramce.
Leon Buzała, wiek 19 wartość: 948 000 zł, wynagrodzenie: 11 400 zł bardzo dobra forma
dostateczna kondycja, przeciętna szybkość, tragiczna technika, celujące podania, bardzo dobry bramkarz tragiczny obrońca niedostateczny rozgrywający beznadziejny strzelec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
No musze przyznac ,ze bedzie z niegoi swietny bramkarz:)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Narazie dają za niego tylko 52 000, malutko strasznie.
Teraz czekają mnie 2 mecze z tą samą drużyną, jeśli nie zdobędę w nich przynajmniej 4 punktów to raczej będę mógł się pożegnać z myslami o zajęciu miejsca wyższego niż 7.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
no to masz lipe ja na razie walcze o awans do 5 ligi co nie bedzie tez latwe,ale moze sie uda musze sobie zakupic nowego def pomocnika bo mam juz jednego,ale ma 29 lat teraz i chce odmlodzic ta formacje:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Znowu tylko 1 junior  mam ewidentnie pecha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Podbilem cene za bramkarza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Bramkarz poszedł za trochę ponad 800 tys. W sumie to jestem zadowolony z ceny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
no dla mnie to byl dosc dobry mlody bramkarz:) ja na razie nie inwestuje w szkole usze wiecej kaski zarabiac i jaksiregos porzeadnego trenera uzatrudnic,a teraz trenuje wlasnie technike mid
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ja nawet wczoraj robiłem sobie obliczenia i wychodzi z nich, że raczej sie opłaca pakowac kasę w szkółkę tylko musi być odpowiedni trener, żeby zawodnicy szybciej skakali w szkółce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
No racja jak sie ma ciekawewgo trenera to mozna zakladac szkolke to jest podobno potwierdzone:)a ja na razie mma asystenta swietnego i trenuje obecnie technike mid,ale ine wiem czy to sie oplaca ,ale trzeba ja troche potrenowac:) i obecnie mam 1 lmn na plusie stadion dosc duzy bo na 7 tys i dostaje za mecze 192 tys max mam zamiar wybudowac lawki za bramkami bo sie bqrdziej oplaca niz krzeselka i bede juz zarabial 316 tuys i kaska ze stadionu jest konkretna:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Czy jest ktoś kto sie dobrze zna na taktyce w sokkerze? Mam dobry skład i lepsze staty od rywali a przegrywam mecze. Może ktoś mi pomóc?
|
|
|
Link skopiowany do schowka