Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19
__Michal__ #1155890 20/04/2007 23:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by uzalezniony_91
Siema ja do dzis zaczynam w to grac grin wie ktos jak nazywa sie program do Sokkera? tam sterujezs druzyna??


socker organizer, sam, soccermon. Zapewne jest tego dużo więcej - nawet chyba jest jakiś temat na forum sokkera o tym.

Bonus: Unibet
__Michal__ #1156633 21/04/2007 04:54
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
Sokker Viewer nazywa sie program...

__Michal__ #1160135 22/04/2007 20:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Originally Posted by uzalezniony_91
Siema ja do dzis zaczynam w to grac grin wie ktos jak nazywa sie program do Sokkera? tam sterujezs druzyna??
Sokker Viewer

Maxero #1161507 23/04/2007 02:53
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
dziala wam teraz Sokker??

__Michal__ #1161675 23/04/2007 04:01
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
mnie ciagle nie dziala i ine oge nic zrobic i zobaczyc

1985karas #1161683 23/04/2007 04:04
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
No mi tez nie ;/ i nie wiem jak wynik frown

__Michal__ #1162158 23/04/2007 16:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Niestety strona caly czas lezy swoja droga ten serwer jest strasznie obciazony.

Male pytanie czy co sobote gdy nastepuje losowanie juniorow ich licza uzupelniana jest do liczby miejsc w szkolce?
Mam teraz 2 juniorow miejsc 8 w szkolce a dostalem tylko 1 frown

Davidian #1162323 23/04/2007 18:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Juniorzy przychodzą losowo - czasem 5 a czasem tak jak u Ciebie tylko 1

Ramzes #1162978 24/04/2007 00:23
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
dokaldnie:)
a co do obiazonych serwerow to racja,cora zwiecej osob gra w ta gre ,bo naprawde jako anager pilkarski online jest najlepszy

1985karas #1170762 27/04/2007 00:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ze szkółki wyszedł niesamowity junior. Szkoda, że nie ma zamienionych podań i gry na bramce.


Leon Buzała, wiek 19
wartość: 948 000 zł, wynagrodzenie: 11 400 zł
bardzo dobra forma


dostateczna kondycja,
przeciętna szybkość,
tragiczna technika,
celujące podania,
bardzo dobry bramkarz
tragiczny obrońca
niedostateczny rozgrywający
beznadziejny strzelec


KIDD #1171635 27/04/2007 03:47
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
No musze przyznac ,ze bedzie z niegoi swietny bramkarz:)...

1985karas #1174633 28/04/2007 18:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Narazie dają za niego tylko 52 000, malutko strasznie.

Teraz czekają mnie 2 mecze z tą samą drużyną, jeśli nie zdobędę w nich przynajmniej 4 punktów to raczej będę mógł się pożegnać z myslami o zajęciu miejsca wyższego niż 7.

KIDD #1174783 28/04/2007 19:37
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
no to masz lipe ja na razie walcze o awans do 5 ligi co nie bedzie tez latwe,ale moze sie uda musze sobie zakupic nowego def pomocnika bo mam juz jednego,ale ma 29 lat teraz i chce odmlodzic ta formacje:)

1985karas #1175017 28/04/2007 20:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Znowu tylko 1 junior frown mam ewidentnie pecha

Davidian #1175020 28/04/2007 20:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Podbilem cene za bramkarza smile

Davidian #1176358 29/04/2007 02:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Bramkarz poszedł za trochę ponad 800 tys. W sumie to jestem zadowolony z ceny.

KIDD #1177856 29/04/2007 22:29
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
no dla mnie to byl dosc dobry mlody bramkarz:)
ja na razie nie inwestuje w szkole usze wiecej kaski zarabiac i jaksiregos porzeadnego trenera uzatrudnic,a teraz trenuje wlasnie technike mid

1985karas #1178306 29/04/2007 23:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ja nawet wczoraj robiłem sobie obliczenia i wychodzi z nich, że raczej sie opłaca pakowac kasę w szkółkę tylko musi być odpowiedni trener, żeby zawodnicy szybciej skakali w szkółce.

KIDD #1180715 01/05/2007 00:10
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
No racja jak sie ma ciekawewgo trenera to mozna zakladac szkolke to jest podobno potwierdzone:)a ja na razie mma asystenta swietnego i trenuje obecnie technike mid,ale ine wiem czy to sie oplaca ,ale trzeba ja troche potrenowac:)
i obecnie mam 1 lmn na plusie stadion dosc duzy bo na 7 tys i dostaje za mecze 192 tys max mam zamiar wybudowac lawki za bramkami bo sie bqrdziej oplaca niz krzeselka i bede juz zarabial 316 tuys i kaska ze stadionu jest konkretna:)

1985karas #1180982 01/05/2007 00:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Czy jest ktoś kto sie dobrze zna na taktyce w sokkerze? Mam dobry skład i lepsze staty od rywali a przegrywam mecze. Może ktoś mi pomóc?

Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, Sensei), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1