|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Już mam: 10.3 Jeśli w tenisie gracz rezygnuje z dalszej gry to jego przeciwnik jest uważany za zwycięzcę meczu. Wszystkie zakłady na ten mecz związane z ilość gemów, setów i na dokładny wynik są unieważniane i stawka jest zwracana. Uff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Kuba81
Zwrot za di Mauro - Gaudio #7 Fish - Gabashvili 2:0 1,50 Fonbet
Połowiczne uff, w takim razie w.w. typ będę musiał też poprawić, bo już miałem w tej sprawie pytania innych userów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Kuba81
Zwrot za di Mauro - Gaudio #7 Fish - Gabashvili 2:0 1,50 Fonbet
Jesli jest tak jak napisales to raczej Twoj bilas z poprzedniego tygodnia troche sie rozni od tego ktory podales.( Gaba kreczowal w drugim secie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Spoko, nie ma problemu  Wcześniej też byłem przekonany, że liczy się normalnie. Ale jak na niekorzyść idzie, to człowiek szuka "ratunku" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Dlaczego vson podaje typy z Expekta, skoro tego buka nie ma na liście w pierwszym poście tematu? Można tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Oczywiście, że nie można. A to pytanie powinieneś skierować do samego zainteresowanego, skąd ja mam wiedzieć czy THOM dlaczego vson podaje kursy z expekta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Które typy można grać na 9 tydzień? Jeżeli mecz zacznie się 12 marca pięć minut po północy (wg buka) to można grać już na przyszły tydzień?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Nie. Na nowy tydzień gramy mecze które odbędą się wg. jutrzejszego OOP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Z urzędu nie uwzględniłem osób które w poprzednim tygodniu nie oddały ani jednego typu. Na ogół oznacza to rezygnację z konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Myślę Fro, że w tabelce od następnego tygodnia możemy uwzględnic "zastępców" tych co zrezygnowali, bo chłopaki się starają  i podac np. kuba81/Radek 89 - zasłużyli na to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
Już mam: 10.3 Jeśli w tenisie gracz rezygnuje z dalszej gry to jego przeciwnik jest uważany za zwycięzcę meczu. Wszystkie zakłady na ten mecz związane z ilość gemów, setów i na dokładny wynik są unieważniane i stawka jest zwracana. Uff  mam pytanko, a wlasciwie 2 grałem Vaidisova N - Rolle A (hc +7,5) 2 1,7 fb gdzie przy stanie 6:3 4:1 Rolle skreczowała, w fb podano wynik 6:3 6:1 a to oznacza ze typ jest w plecy, jednakze patrzac na pkt 10.3 jest do powtorki??????????? a druga sprawa dotyczy UD, pewnie w innej edycji bylo juz to poruszane, ale nie moglem znaleźć, a mianowicie, jesli ktos poda UD w postaci: A-B 2 to czy ktos inny moze zagrac ten sam typ tylko ze na 1set? w pkt 3 regulaminu jest zapis "Typ ten nie może być powtórzony przez innego gracza" jak to interpretowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
pkt. 10.3 nie zawiera w sobie typu na handicap.
Możesz zagrać takiego UD. 1 set a cały mecz to dwa różne zakłady - tak to traktujemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
no tak błyskawicznej odpowiedzi się nie spodziewałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Panowie Vendetta oraz dominix mało ważne ale Paszek w STS za 1,50. Chyba, że dwukrotnie zmianiał sie kurs. Znowu masówka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Kiedy podsumowanie ostatniej kolejki hooh  pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Pewnie dzisiaj  - dajcie chwilę oddechu Fro, bo "odwalił" kawał dobrej roboty - DZIĘKI ZA POMOC Fro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Wróciłem chwile z temu z Łodzi, także wyniki niedługo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Nagrody za XVI edycję :
z wpisowego z Bet24 UD 10-0
thunder 450 900 40 90 viva 250 500 40 Fro 150 300 dominix 50 200 Stich 100 popon 40 majner 40
Loginy z Bet24 wysyłamy do Gogeta. THOM zajmuje sie nagrodami z wpisowego - do niego zgłaszajcie kwestie wykorzystania Waszych nagród.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Mam nadzieję, że taki podział kasy odpowiada uczestnikom konkursu i nikt nie będzie miał pretensji.
Laureatów proszę o info czy całośc przelac czy zostawic wpisowe na następną edycję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Kasa z Bet24 jest już na kontach graczy. Kto pamięta na jakich zasadach trzeba było ostatnio to obracać ? Aha przedstawiciel sponsora zapewnił, że kontynuje współprace z nami i dalej mamy 2 tysiące na edycję. Pozdrawiam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|