uke:"> uke:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#113173 10/05/2002 02:51
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
oswiadczam ze s.grosjean jest zlodziejem. ukradl mi 120zl. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Bonus: Unibet
#113174 10/05/2002 03:08
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A pamiętacie moze tą panią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ten kto pierwszy mi odpowie na to pytanie, czyli kto to jest ma duże piwo (oczywiście jeżeli się zjawi w Zielonce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

[Linked Image] [Linked Image]

[Linked Image]

Who is it ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV

#113175 10/05/2002 03:13
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]oswiadczam ze s.grosjean jest zlodziejem. ukradl mi 120zl. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Nie martw się Master_Thief, ja też ostanio cieńko przęde i już mam chyba około 1000 debetu, ale się nie załamuje i czekam, aż przyjdą lepsze czasy (oby szybko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), tak jak np. dwa miechy temu kiedy zgarniałem niezłą kaskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Jakoś ostatnio nosa nie mam i źle na tym cierpi mój budżet.

SLAV

#113176 10/05/2002 03:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
u mnie tez ostatnio kiepsko wogole mi nic nie wchodzi az do dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> trafilem 8 tenisikow i jest jutro za co porzadnie zagrac. Typy na jutro zarzuce z ranca.
Pozdrowienia
Narka

#113177 10/05/2002 13:46
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Witam. Właśnie postawiłem na Blake'a @2,55. A na unibecie widziałem nawet 2,90. Mam nadzieję, że Jiri odda mi kasę. Pozdrowienia, Janusz

#113178 10/05/2002 15:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Siemanko
w Profie
S.Williams-Maures. typ 1 1.38
W.Bl/Ully-Bhup/Mir typ 1 1.75
John/Palm-Eagl/Sto typ 1 1.4

pozdro

#113179 10/05/2002 15:40
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
ja dziś bardziej niespodzianek doszukiwałbym się w meczu Robredo i Costy niż w przypadku Novaka , myślę że Novak jednak powinien sobie poradzić z Blake'em
dziś :
Robredo 2.7
Costa 2.7
stawki odpowiednie ale nie przyprawiające o depresje w przypadku porażki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#113180 10/05/2002 19:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja dzisiaj postawilem na
Capriati-Testud 1
Hantuch/Vicario-Dedan./Schiav 1
Zvonareva-Sfar 1
Williams -Mauresmo 1
Capriati/Shett- Dement./Husar 1

#113181 10/05/2002 20:27
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]A pamiętacie moze tą panią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ten kto pierwszy mi odpowie na to pytanie, czyli kto to jest ma duże piwo (oczywiście jeżeli się zjawi w Zielonce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

[Linked Image] [Linked Image]

[Linked Image]

Who is it ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV[/qb]
Witam,
Czyżby Mary Pierce ?

#113182 10/05/2002 20:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]
Czyżby Mary Pierce ?[/qb]
Ja czekam cały czas na coś trudniejszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Agassi gładko rozjechał Coste i jutro jak się nie myle bedzie grał z Novakiem i tu chyba nie powinien mieć problemów - dziś Blake grał dobrze ale niezbyt równo no i 3 matchpointy raczej powinien wykorzystać - ale myślę że Blake jeszcze zawojuje świat w przyszłości

#113183 10/05/2002 20:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Oglądałem mecz Novak - Blake. Ale mnie to nerwów kosztowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Jak taki "plaskacz" jak James Blake mógł zajść tak daleko - żadnej gry tylko przebijanie piłki - w ataku totalne zero i ten jego drugi serwis :eek: . Gdyby wygrał Blake to nie byłaby to jego wygrana lecz porażka Novaka. Ileż on miał niewymuszonych błędów na początku meczu, jakie piłki marnował - żal było patrzeć. Jednak grał ładny tenis w porównaniu do "pykacza" Blake. Cieszę się, że intuicja mnie nie zawiodła i postawiłem na Novaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Żenujący był komentarz naszych redaktorów na Polsat Sport - ręce opadają słuchając ich wypowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#113184 10/05/2002 20:47
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam wszystkich forumowiczów,


Dzisiaj pierwszy raz, po dłuższej nieobecności na forum, mogę napisać parę zdań. Obowiązki zawodowe uniemożliwiały moją aktywność na forum.

Roddick powinien wygrać w dwóch setach, spotkanie miało się rozpocząć o godz. 16,00.

Jedna tylko jest na dzisiaj możliwa prognoza,
Moya - Haas 1
Moim zdaniem mocna jedynka choć nie wykluczam trzech setów.

J. Blake, szkoda !!!, powinien wygrać dzisiaj z Novakiem. Hm, które to z kolei spotkanie tak przegrane ? Ale jest postęp, potrafi 60-70% czasu pojedynku, utrzymać na swoim poziomie. W ubiegłym roku było to na poziomie poniżej 50%. Warto moim zdaniem grać na Blake w następnych tygodniach. Wiele już potrafi i zaskoczył mnie taką grą na clayu, czuje piłkę i kort i nie powinien tego utracić tak szybko. Chyba, że wygra turniej.
pozdrowienia

#113185 10/05/2002 21:00
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
[Żenujący był komentarz naszych redaktorów na Polsat Sport - ręce opadają słuchając ich wypowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]

Dlaczego ?
Brakuje właśnie takich komentarzy. Nie jest to poziom merytoryczny Karola Stopy czy Ambroziewicza ale nie oto chodzi. Tomaszewski Senior jak nikt, potrafi swoją osobą wprowadzić atmosferę i podkreślać niuanse, których nikt nie zauważa bądź nie przywiązuje doń uwagi.
Bardzo się cieszę, że Polsat podpisał z Tomaszewskimi umowę na dłuższy okres (turnieje Masters w najbliższych latach-chyba pięć). Jest to dobry komentarz z nutą, której nie ma w innych komentarzach.

#113186 10/05/2002 21:17
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[QB]Oglądałem mecz Novak - Blake. Ale mnie to nerwów kosztowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Jak taki "plaskacz" jak James Blake mógł zajść tak daleko - żadnej gry tylko przebijanie piłki - w ataku totalne zero i ten jego drugi serwis :eek: . Gdyby wygrał Blake to nie byłaby to jego wygrana lecz porażka Novaka.

Chyba oglądaliśmy dwa różne spotkania. Ja mam po obejrzeniu gry Blake odmienne zdanie.

#113187 10/05/2002 22:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Nie oglądałem wcześniejszych meczów Blake w turnieju Masters series - Roma - lecz swojego zdania nie zmienię - w tym meczu Blake był pykaczem nic nie wnosił do gry. W zeszłym roku oglądałem go w meczu z Hewiitem (miał wówczas bóle żołądkowe), ale grał strasznie ambitnie i o niebo lepiej niż dziś z Novakiem. Co do komentatorów to również zdania nie zmienię - nie usłyszałem nic nowego co sugerujesz, a zastanawianie się czy następnym razem komentator włoski poda stan meczu po włosku czy po angielsku jest dla mnie amatorskim gadaniem, gadaniem bez emocji przy którym można zasnąć - dla porównania na włoskim kanale podczas tego meczu aż kipiało z emocji jak komentowali to włoscy dziennikarze.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#113188 10/05/2002 22:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
No to widzę Sikor że jak przyjedziesz do Zielonej Góry to masz piwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , ale trzeba przyznać że choć łatwo było rozpoznać, to ja po tym zdjęciu w czarnych fatałaszkach chyba bym nie poznał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dla Kury postaram się o coś bardziej trudnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko jeszcze nie wiem co, czy faceta, czy babe trudniej byłoby rozpoznać (chyba babe).

SLAV

#113189 11/05/2002 15:56
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 456
Niestety, musze zgodzic sie z THOMEM co do komentowania meczow na Polsacie przez Tomaszewskiego.
Nędza! Totalna amatorszczyzna!
Wsciekam sie przy tym jak pies!
Facet zupelnie merytorycznie nie przygotowany do komentowania (mam wrazenie, ze zupelnie nie zna zawodnikow spoza pierwszej 20-i, nie mowiac juz o ich dokonaniach w ostatnich turniejach, bez sciagi nie potrafi poprawnie wymowic nazwisko gracza, ani kraj ktory reprezentuje), nie mowiąc juz o jego "słodkim" głosie i usypiającym ględzeniu o starych dobrych czasach gry Graff, Navratilovej czy Beckera, o ktorych ponoc kiedys slyszal.

Pozdrawiam wszystkich

#113190 11/05/2002 17:12
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,
Dzisiaj miał grać Moya a nie Haas!
Haas - Roddick 1
moim zdaniem mocna 1 dwa sety. Haas radzi sobie z Roddickiem i nie widzę powodu aby dzisiaj miało być innaczej.

Agassi - Novak 1
jeszcze mocniejsza 1 - dwa sety

Capriati - Henin 2
trzy sety po walce. Pierwszy Capriati dwa ostatnie Belgijka.

#113191 11/05/2002 17:23
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Tomaszewski to jeden z nielicznych komentatorów, którzy zakochani są w dyscyplinie komentowanej przez siebie. To czuć na każdym kroku, często wspomina, cały czas rozmażony jakby był na innej planecie. Jego komentarz jest niezwykle oryginalny, choc dla mnie trochę za wolny i rzeczywiście za mało agresywny, ale trudno aby facet w tym wieku "darł się". Ja jestem jednak na plus. Nie ma porównania do gadającego bez przerwy bzdury i robiącego dużo pomyłek Szaranowicza czy innych znakomitych komentatorów, ci najlepsi to oczywiście ci od piłki nożnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Ci, którym nie podoba się komentarz Tomaszewskiego, niech włączą sobie, jeśli mają EUROSPORT po polsku (ten w telewizjach kablowych). Tam jest dwoch komentatorów, nie znam niestety nazwisk, ale jak pada bramka a ty nie patrzysz się w ekran to masz jak w banku, że ją przegapisz
pozdrawiam

#113192 12/05/2002 18:21
Dołączył: Feb 2001
Posty: 86
P
Pat Offline
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 86
Orginalnie wysłał Sikor:
--------------------------------------------------------------------------------
Witam,
Dzisiaj miał grać Moya a nie Haas!
Haas - Roddick 1
moim zdaniem mocna 1 dwa sety. Haas radzi sobie z Roddickiem i nie widzę powodu aby dzisiaj miało być innaczej.

Agassi - Novak 1
jeszcze mocniejsza 1 - dwa sety

Capriati - Henin 2
trzy sety po walce. Pierwszy Capriati dwa ostatnie Belgijka
------------------------------------------------

SIKOR JESTEŚ WIELKI !!!

p.s.

GO ANDRE !

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, wHiTe_StAr, forty, rafal08), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1