|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
No niezły, niezły - bardzo dobre skille dodatkowe. Powinien pójść za sumę większą niż cena wywoławcza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
No i sprzedany  troche mi smutno bo przyzwyczailem sie do niego ...poszedl za 3 060 000 zl Myslalem ze moze bardziej sie o Niego policytuja Ale starczy  na rozbudowe stadionu o 7100 miejsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
"Stadion jest otoczony dźwigami i sprzętem budowlanym. Przewidywany koniec przebudowy (szacunkowo): 22.04.2007."
Akurat 22-go mam mecz u siebie... zdarza??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
ile móglbym dostac za takiego zawodnika?
TSI = 2 010, lat 28, słaby stan formy Poziom doświadczenia kiepski, przywódca słaby [atletyczny]
Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: solidny Podania: kiepski Skrzydłowy: kiepski Defensywa: solidny Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: solidny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
"Stadion jest otoczony dźwigami i sprzętem budowlanym. Przewidywany koniec przebudowy (szacunkowo): 22.04.2007."
Akurat 22-go mam mecz u siebie... zdarza?? To jest szacunkowy czas, mogą skończyć zarówno 1 lub 2 dni wcześniej jak i później. Jednak bądź dobrej mysli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Nieuwieżycie co się stało  Po 6 porażkach( 5 w tamtym sezoni i 1 w tym) w tą niedziele po raz pierwszy wygrałem  i najlepsze że sklad byl rezerwowy bo dużo kontuzji :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
U mnie dramatycznie słabo. Beniaminek mnie przechytrzył. Zagrał kontrą i zremisował 2:2 na moim boisku :/ Chyba podpatrzył jak tydzień temu tym samym sposobem pokonał mnie spadkowicz z V ligi 1:0 :/ Tym sposobem po 2 meczach mamy 1 punkt. Dla mnie szok!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
A ja jutro w pucharze zmuszony jestem do zagrania kontrą bo w meczu ligowym mój najlepszy pomocnik dostał czerwoną kartkę i bez niego nie wyobrażam sobie gry i wypracowania przewagi w pomocy. Tak więc pozostaje mi loteryjna kontra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385 |
Witam!! "Gdzie była obrona gospodarzy? Na grzybach..." mój team przegrywa w pucharze 2-3 i nie spodziewam się wygranej, wiec wszystkich chętnych nie mających sparing-partnera zapraszam do składania ofert.
FC Krucza
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
A ja wygrałem grając kontrą 5-1. Dwie bramki zdobyłem z kontry i 2 dzięki specjalnym zdarzeniom:
Szybki jak błyskawica Roberto Calarco z łatwością pozostawił rywala w tyle i zdobył gola dla WENECJA - tą akcję zrobił mój szybki napastnik.
W 83 minucie dysponujący wspaniałą techniką Nazario Garagarberáiz oszukał rywala i zdobył gola na 1-5 - a tą mój techniczny skrzydłowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Panowie a co ze szkółką przeszliscie już na nową czy nadal jedziecie na starej - i dlaczego
ja sie wciąż wacham i nie wiem co zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
jak masz troszke czasu i chec zabawy to nowa jak najbardziej...  a jak grasz w HT bo tylko grasz i nie masz za duzo czasu na "świat HT" to polecam pozostac przy starym systemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
jak masz troszke czasu i chec zabawy to nowa jak najbardziej...  a jak grasz w HT bo tylko grasz i nie masz za duzo czasu na "świat HT" to polecam pozostac przy starym systemie  zapewne tak zrobie  niech "masa" rozpozna "temat" i wtedy wejdę w interes z całą werwą :> zreszta z tego co czytalem za 1-2 sezony zlikwidują tą "starą" szkółkę wiec prędzej czy później i tak będę musiał się przestawić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ja także przejdę na nową szkółkę, jednak cały czas się łudzę, że ze starej wyciągne kogoś kogo sprzedam za niezłą kasę. Stara szkółka przyniosła mi niezłe straty więc postanowiłem poczekać i liczę, że ten jeden jedyny juniorek niedługo wyciągnięty ze szkółki przyniesie mi chociaż częściowe zrównoważenie wkładu na szkółkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dziś wygrana na wyjeździe 6-2 z rywalem, który wydawał się cięzki, jednak jego właściciel nie loguje sie już ze 2 tygodnie i drużyna gra składem domyslnym. Tak więc miałem ułatwione zadanie.
KS JASZCZURY - WENECJA 2 - 6
0-1 Sammie Johnson (27) 0-2 Sammie Johnson (33) 0-3 Sammie Johnson (58) 0-4 Sammie Johnson (59) 0-5 Sammie Johnson (79) 1-5 Gover van der Hek (82) 2-5 Roberto Formenti (83) 2-6 Thomas Cataldi (86)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
ja stawiam dopiero pierwsze kroki w tej grez:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
U mnie FC KOSZYKI wreszcie wygrały i to 5:0 na wyjeździe. Choć 4pk w 3 meczach to kiepski bilans, bo miałem się bić o 1 miejsce w tym sezonie :/ No ale jeszcze 11kolejek gdzie straty można odrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Pierwszy raz w hostorii klubu awansowałem do 5 rundy pucharu - zapewne już ostatniej.
Oto staty z dzisiejszego meczu:
WENECJA - FC URSUS NIEDZWIADEK 4 - 0
1-0 Sammie Johnson (16) 2-0 Sławomir Miłosz (45) 3-0 Sammie Johnson (49) 4-0 Alain Rouy (73)
WENECJA Poziom formacji i ocena graczy Postawa: Normalne spotkanie Taktyka: normalny Poziom taktyki: --- Pomoc: solidny (maks.) Prawa obrona: solidny (maks.) Środek obrony: znakomity (min.) Lewa obrona: solidny (niski) Prawy atak: solidny (niski) Środkowy atak: zadowalający (wysoki) Lewy atak: solidny (niski)
FC URSUS NIEDZWIADEK Poziom formacji i ocena graczy Postawa: --- Taktyka: normalny Poziom taktyki: --- Pomoc: zadowalający (niski) Prawa obrona: zadowalający (wysoki) Środek obrony: solidny (niski) Lewa obrona: znakomity (min.) Prawy atak: olśniewający (wysoki) Środkowy atak: przeciętny (maks.) Lewy atak: kiepski (wysoki)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
a ja na 3 mecze dwa zwyciestwa i porazka,nie jest najgorzej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Na liście znajduje się 4 moich zawodników. Oto oni:
Jonatan Margulis (120945431) Lat 20, przeciętny stan formy, zdrowy Jest kontrowersyjny, zrównoważony i prawy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.
Specjalność: gra głową
Narodowość: Chile Wskaźnik TSI: 4 740 Pensja: 6 720 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA Kartki: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: solidny Podania: słaby Skrzydłowy: olśniewający Defensywa: kiepski Skuteczność: nędzny St.fragmenty: słaby
Termin: 21.04.2007 o 19:42
Cena wywoławcza: 3 450 000 zł
Roque Cerreda (94435501) Lat 22, solidny stan formy, zdrowy Jest przyjemny, porywczy i prawy Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski.
Narodowość: España Wskaźnik TSI: 9 770 Pensja: 16 896 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA Kartki: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: nędzny Podania: przeciętny Skrzydłowy: znakomity Defensywa: olśniewający Skuteczność: kiepski St.fragmenty: nędzny
Termin: 21.04.2007 o 19:42
Cena wywoławcza: 4 300 000 zł
Krzysztof Pielucha (158933956) Lat 19, zadowalający stan formy, zdrowy Jest kontrowersyjny, zrównoważony i uczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.
Specjalność: gra głową
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 330 Pensja: 2 240 zł/tydzień Właściciel: WENECJA Kartki: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski Skrzydłowy: nędzny Defensywa: słaby Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: słaby
Termin: 23.04.2007 o 17:16
Cena wywoławcza: 0.0 zł
Lars Bergh (92221565) Lat 22, zadowalający stan formy, zdrowy Jest przyjemny, z charakterem i uczciwy Poziom doświadczenia kiepski, przywódca nędzny.
Narodowość: Norge Wskaźnik TSI: 8 900 Pensja: 11 616 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA Kartki: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: fatalny Podania: zadowalający Skrzydłowy: znakomity Defensywa: olśniewający Skuteczność: słaby St.fragmenty: nędzny
Termin: 23.04.2007 o 17:18
Cena wywoławcza: 4 400 000 zł
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|